Skoči na vsebino

MAGAJNA ANDREJ


brojedan

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ja, žal je v tej zjebani Sloveniji tako kot je. Konstrukti se dogajajo. In najlažje je zjebat nekoga, ki se medijsko ne izpostavlja preveč, a ne uboga "ukazov", ki jih narekuje kapital. Takšni primeri se potem uporabijo kot "ustrahovanje" ostalih in v opomin, da se tudi njim lahko zgodi kaj podobnega. A ste vsi pozabili na Krambergerja?!!! V Sloveniji se ne bo spremenilo nič, dokler narod sam ne prevzame iniciative in začne s podobno umazano igro kot se jo gredo "politiki", ki jih na oblast postavlja kapital z določenimi lastnimi interesi. Slovenija je majhna in ravno v tem je neka prednost pred velikimi državami, kjer se dogaja podobno. Ljudje se med sabo veliko pogosteje srečujemo in poznamo na tako majhnem prostoru.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda VSI VEMO da je Magajna nedolžen itd ... itak ...

Tega ne vemo. Vemo pa, da so se mu kriminalisti zgodili takoj za tem, ko je odpovedal poslušnost vladajoči koaliciji, kar je precej vprašljivo. Še bolj vprašljivo je pisanje časopisov o tem, da bi naj šlo za samo 1 fotografijo (pre)mladega dekleta. Kolikor jaz vem se na tak način kot so se lotili Magajne, lotevajo pedofilov, ki imajo in z drugimi delijo cele skladovnice slik in video posnetkov mladoletnikov.

Eno sliko dekleta izpod 18 pa imam zlahka jaz ali tudi ti v cacheu brskalnika, če si le pogledal kaj pomanjkljivo oblečenih deklet na spletu, v tisti masi vsega, kar se tam ponuja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po videnem in slišanem - iz raznih koncev, je res velika verjetnost da gre za "namještalko". :whistle:

Sicer pa, u PM................. a pol sem pa jest tudi sumljiv? :whistle:

Mi je hčera pre dnevi poslala po e-pošti par slikic "našega ta malega" ko so bili na počitnicah.

Pa je na teh fotkah mali "nagec", ki kaže rito in ostale pritekline. :slap:

Zdej pa ne vem več :hmm: .............al se kr sam prjavm ............ kakšni inkvizicijski komisiji :hmm: , al naj počakam ............... da mi potrkajo na vrata? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Samo tako mimo grede sem prišel pogledat kako ste kaj.

:beer2:

Kar dobro se počutim, ko se je pokazalo, da sem imel prav.

Fino, ne?

B):010

Kdo je že izpadel cepec?

In to velik?

Mirno lahko trdim

o g r o m e n.

:hmm:

Ah .. pustimo zdaj to.

Ne bomo "štel dlak okol qrca".

Da ne kdo užaljen.

:friend2:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!