Skoči na vsebino

Freedom run


molotov

Priporočene objave

Bravo......super branje in želim ti, da se res čimprej spet odpraviš na pot...

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral sem samo nekaj "dni" tu pa tam, kasneje bom še ostalo.

Samo, da ti povem, da mislim, da imaš kar smisel za pisanje. Res je napak kar nekaj, vendar se mi zdi, da lepo opisuješ, tudi z določenim občutkom za pripoved. Lepo.

Pa tudi drugače, svala čast za potovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem zamudil na pir. Je bilo treba vse prebrat. Faca si. Prepričaj starše in pojdi kdaj še v vzhodno Evropo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super napisano, tocno tako, kot sem od tebe pricakoval. Samo en predlog imam: ko bos imel sanso menjat motor za kaj vecjega TEGA NE NAREDI. 125 so za taka potovanja kot narejene. :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovito.Česa tako zanimivega in napisanega na tak način že dolgo nisem bral.Včasih sem te kar videl pri teh tvojih podvigih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res zelo pohvalno. Vsa čast, da se voziš 18 dni "iz dneva v dan" in da te ne ustavi nobena malenkost ali ogromna ovira.

Sem zvečer kar čakal, da napišeš nov post (nov dan), zelo zanimivo za brat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POHVALNO zate in tvojo yamaho! Ni drugih besed. :surrender:

Lepo napisano, se kar uživiš v vlogo tebe :D

Respect :afro2:

Popravljeno . Popravil BIZKIT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

globok poklon nad idejo in trmo jo izpeljati. ker sem bil tudi ze v opisanih krajih (in podobni psihicni formi) me je kar konkretno zvilo, da bi se vsedel in se odpeljal. kar pa trenutno ni mogoce.

hvala za deljene vtise s poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo pob! Respect! :notworthy:

Si s to furco marsikoga pospravil v koš. :yea2:

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast stari! Ko bi še jaz imel jajce se v kaj takega spustit! Res pohvale vredno! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast stari! Ko bi še jaz imel jajce se v kaj takega spustit! Res pohvale vredno! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

X2! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legenda!!!:worship: Ne morem verjeti, da je "Zemo" to zmogel :D Zelo mi je bil všeč tvoj stil pisanja, le mogoče bi lahko malce na obliko popazil (kar si tudi že sam ugotovil). Vendar vseeno odlično spisano :notworthy:

Najbolj sem se nasmejal pri črncih in nočjo s sekiro v roki :P:D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res nisi polnoleten? "Stari", tekst in "jajca" kažejo kakšno desetletje zraven...

Resno, če si tole stresel iz glave bi prav rad prebral kaj malo bolj urejenega. Všeč so mi nove klasike v stilu "delati hrano" itn.

Nekateri pravi dedci so iz podobnega stila odnesli norvežanom kolajno in ček...dobro, malo pretiravam :D

Vendar pa sem zaradi podobnih potopisov začel razmišljati o dokupu male potovalne "jajce", morda celo veterana..

LP

Rok

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem. Kar se tiče naslednjih potovanj, mi ni treba 2x govort. Gremo že čez par dni na krajšo balkan turco. Za naslednje poletje se pa poigravam z eno idejo, glede na to da imam 4 mesece premora med šolo in faksom, pa ne bom v naprej govoril, ker mi itak nebi verjeli. @Dr_Jakob ne se bat, motorja še ne bom menjal. Kar se tiče mojega pisanja je tako da sem to pisal pozno zvečer oz. ponoči, vse v parih urcah in direkt iz glave. Tako da bi lahko tudi boljše spisal tole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast res :notworthy: . Za tako potovanje rabiš pa res trdno volje in še kaj drugega :naughty: . Pohvalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni treba komplicirat, ni treba met strašnega dragega motorja..... ne vem kakih super in oh in sploh dodatkov, gum, garminov...in vseh ostalih nepotrebnih stvari, ki jih imamo samo da smo "in" ....

gre se, z idejo in veliko dobre volje ... :yea1:

bravo... :worship:

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Respect!

Zanimivo branje. Imaš jajca in Spirit!

Ko bom jaz imel 3-4 mesece časa se ne bom zagnal okoli sveta, ker se potem zelo mudi in vidiš manj.

Jaz bi z veliko žlico zagrabil le po enem kontinentu, tja nekam proti Nepalu za osnovni kurs...

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da treniraš odbojko, verjetno nisi majhen, tale motor je pa med manjšimi, tako da vsaka čast da delaš toliko km brez problemov worship.gif Gorenjska trma ftw biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dokaz, da ni važno 'jajce', ampak model (al pa modelka), ki gor sedi in ga tišči naprej.

Dobro odpeljano, super opisano.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da treniraš odbojko, verjetno nisi majhen, tale motor je pa med manjšimi, tako da vsaka čast da delaš toliko km brez problemov worship.gif Gorenjska trma ftw biggrin.gif

192 :hmm: saj motor je drugače kar udoben, samo brez vetrne zaščite...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mare dokazal si, da za potovanje ni potreben velik motor amapk veliko srce.

:notworthy: za potovanje.

Mirč

ps, brez strahu na vhhod.....

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!