Skoči na vsebino

Freedom run


molotov

Priporočene objave

ZAKLJUČEK

zdi se mi da bi bil primeren zaključek, saj sem napisal tudi uvod. Potovanje je bilo nepozabno...

Spet - fantastično za brat! :worship: In bravo za izpeljano idejo.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa čast, zares vsa čast, na hitro me spomniš na Igorr - ja, tudi on se je pojal okoli z 125 ccm MZ, ko smo šli z njim na veliki klek je navzdol suvereno vozil kot midva ali pa še hitreje.

Še enkrat vsa čast. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram te še jaz pohvalit :notworthy: . Branje tvojih dogodivščin je pa poseben užitek. Želim ti še mnogo veselih kilometrov na tvojih norih potovanjih in upam ,da jih bomo ostali deležni v branju :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se pridružujem predhodnikom. Vsaka čast, marisak dosedanji "podvig" je zbledel ob temle tvojem popotovanju :worship::worship::worship:

Kar tako naprej, pa previdno, bi te rad še doooolgo bral :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo tudi z moje strani: za pogum, odločnost, trdoživost ter dinamiko iz pisanja (branja), v mislih sem že vozil s tabo, :notworthy:

Nekaj teh cest sem prevozil v letošnjih prvomajskih, bil tudi v Avignonu, hm, na srečo nisem nikjer narobe zavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Car si!!!!!!!!!! :worship:

Daj,zaupaj nam,kolk si ojrov zapravil.....

...in koliko km je bilo skupno.

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo.

Res pohvale vredno da gres tako mlad v svet in nic ne kompliciras preprosto se peljes in uzivas.

Lahko bi pa se malo podatkov o poti nam zaupal kot so kilometri,koliko goriva si porabil in tako naprej.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to! smisel motorizma, svobode,... :worship:

ni važno kolk kubikov ima motor, važna je volja in da se pelje...šotor je pa itak večna klasika, jebeš hotele ipd.

če bi imel človek čas in denar bi se takoj odpravil na kaj takega, tako da uživaj dokler si še šolar :D

p.s. kar se pa motorja tiče, splošno znano je, da edino zares zanesljivo prevozno sredstvo so enocilinderski japonski zračno oljno hlajeni agregati :) ni važna kubatura

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil sem blizu 6500 km. Porabil sem 400eur. Motor je pil od 2.2 - 3 l na 100 km. Spal sem vedno v kampih. Jedel sem vedno hrano iz trgovine. Če še koga kaj zanima naj vpraša.

LP

:notworthy: porabil! Ne pa zapravil, kot te spašuje Halls.

Zapravljen denar bi bil če bi šel v Portorož na kavo :devil:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

molotov respekt :worship:

Želim te še veliko zanimiv kilometrov. Priporočam ti, da greš na več takih fur zdaj ko si šolar. Ko si 1x v službi, se nekako več ne najde toliko časa za avanture. Uživaj, pred tabo so najlepša leta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestike za podvig in odličen potopis,lepo si zastavil svoje začetke motoriranja.

objava z največ +,he he.

lp

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaslužil si same +.

Si pot načrtoval ali si šel bolj za "nosom"? Daj turo na Google maps, Da bomo imeli boljšo predstavo o podvigu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ej svaka čast, ko prebiram tvoje poste, je skoraj tako kot če bi bil nekje tam, kar ti opisuješ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Prvič videl temo,se pridružujem vsem čestitkam in pohvalam,bravo mladenič,motorist po srcu in duši :OK: :OK:

Ko sem ženi pokazal temo je rekla naj grem k teb v šolo,da me naučiš živeti z 400evrčki tri tedne na taki furci :huh:

P.S. kjer je volja tam je pot,bravo še enkrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi, se prezgodej zbudil, prebiram motosvet in naletim na tale potopis, cist notr padu! High Five je tole! Super za brat, sem se posteno nasmejal. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz prvič naletel na potopis , bravo ... najbolje se putuje , kada putuješ sam ... in dokaz več da nima veze kaj voziš , glavno je da greš . In upoštevaj nasvet ki si ga dobil par prejšnjih postov ... iskoristi čas ki ga imaš sedaj , ko boš enkrat v službi bo to malo težje , ko pa se pridruži še kakšna ženska in otrok , postane vse skupaj še bolj zakomplicirano ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

..... zgleda, da eden tazadnjih berem tole, ker sem šele tri mesce na MS-ju in tega do sedaj še nisem zasledil ......

...... sem pa izbral po mojem mnenju tvojo "NAJ IZJAVO" v tem potopisu:

".... Ture ne morem dati na google maps, ker kot sem že rekel nevem sploh točno kje sem bil..."

.... Stari, svaka čast !!!! :OK: :OK: :OK:

.... pravi motorist !!!! :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!