Skoči na vsebino

STREETFIGHTER


INAJ

Priporočene objave

Jaz nameravam zdle kupt motor in ga predelat v "streetfightrja" kr mi je ta motor full ušeč. Ker pa mam full mal stari glede taga pa me zanima kej je najbol predelat na motorju

In kej se da kej matrjala za to kupt

Pa mal me zanima kej nasplošno mislte v teh motorjih? :twisted:

L.P. JANI

P.S. če mda ko kake slike pa mi naj ne email pošle: jani.pograjec@email.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri motor boš kupil? Mislim....."ta motor". :?: :?: Koliko denarja bi vložil? Nameravaš sam šraufat, ker si izkušen z temi zadevami? Se zavedaš, da boš motorju, razen da boš "izboljšal" izgled, tudi znižal tržno vrednost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da bo to očitno tvoj prvi moped, ti sporočam da te moja malenkost ne misli praskat z asfalta.

Poglej si raje malo 600ccm zadeve, okoli 75-100 konjičkov je za začetek več kot zadosti.

Sicer pa za predelavo ne rabiš dosti. Flexarco pa eno do dve šajbi... pa mat črn sprej.

Če se misliš pa preseravat pa poglej na www.louis.de

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, ker smo že pri tuningu, ali je v Sloveniji kaka firma, ki se s tem ukvarja? Mislim seveda na tuning motorjev. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat se še noben ne ukvarja s friziranjem motorjev, je pa včasih kaj naredu Kovič Miro, ki ima sedaj servis motorjev in skuterjev. Lahko njega vprašaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

INAJ, kar se pa predelav tiče niso tako poceni, če seveda hočeš da motor zgleda. Kar pripravi se za naložbo, ki je hitro okoli 500ksit in naprej. Po moje se bolj izplača kupit kakšen vozen, dober motorček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat se še noben ne ukvarja s friziranjem motorjev, je pa včasih kaj naredu Kovič Miro, ki ima sedaj servis motorjev in skuterjev. Lahko njega vprašaš.

A ma on kako stran na netu al pa kej druga? Od kod je sploh on?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov servisa: MIKMEKANIK- Miro Kovič ,pooblaščen serviser.Ostalo: vse vrste predelav upermoto, skuterji in ostali motorji.

ne bi delali reklame ravno zastonj.

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz bi rad kupu suzukia gsx-r 1100 okol letnik 90 za sam motor okol 350 cukov za predelavo pa tud tm nek al pa še kacga jurja več

Mislm da je tale gsx-r težak ko krava :? ,če mislš imet za streetfighterja bi bla pomoje bol kkšna 600 prdulca - če se boš vozu po zadnjem in sprednjem se zihr prej naučiš s tem. :lol: :new-bday:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zavedaš, da boš motorju, razen da boš "izboljšal" izgled, tudi znižal tržno vrednost?

:?: :?: :?: če bo dobro narejeno, jo lahko kvečjemu zviša. Samo glede na vprašanje dvomim .. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tržna vrednost... a jo sploh še majo?

OK realno je pol komplet zadeva vredna tolk, kot je vredna mašina pa papirji.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm... A kdo ve, kje bi se dal plastike (za na bok) za Suzukija SV dobit? Pa kok bi bla prblizna cena... :roll:

Pr folku k dela plastike... en je v Jesenicah, en pa... erm... kje ze... No ja, bo Damjan kej več povedal.

Cena... pod 10kSIT pomoje. Odvisno a hočeš karbon al poliester al karkol pač že majo... karbon je 1x dražji, ampak že tko niso pretirane cene.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sv je cist nov motor, ne vem če ima že kalup za ta model. Pokliči: Jani 041 813 443

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej: Damijan, hvala za tel.!

Drgac se mi pa zdi, da je najstarejsi SV letnik 99. Zanima me, ce kdo ve, a je tale bocna plastika za SV-je al je "sposojena"; vidla sem jo namrec na par razlicnih slikcah na SV-jih! (Mi je pa blazn vsec!)

SV6505fRocket5fonderkuip.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem raziskovala in ugotovila, da so to plastike prov za SV-je.. Baje, da se jih da dobit in zmontirat pr Suzukijevih uvoznikih... Samo, ko sem pa na internetnih straneh (Suzukijev uvoznik se mi zdi) gledala, pa prodajajo sam motorje; nikjer nisem zasledila, da bi mel tud ksne plastike... A je to treba pr njih posebej narocit??? Pa ce kdo ve, kok prblizn bi prsle originalne plastike?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem raziskovala in ugotovila, da so to plastike prov za SV-je.. Baje, da se jih da dobit in zmontirat pr Suzukijevih uvoznikih... Samo, ko sem pa na internetnih straneh (Suzukijev uvoznik se mi zdi) gledala, pa prodajajo sam motorje; nikjer nisem zasledila, da bi mel tud ksne plastike... A je to treba pr njih posebej narocit??? Pa ce kdo ve, kok prblizn bi prsle originalne plastike?

LP

kaj pa če bi jih poklicala ... telefon je gotovo objavljena na internet strani ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko, ti si tako staromoden :roll:

Kdo pa danes, ko znajo telefonski aparati že fotografirati, sploh še telefonira :?: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem raziskovala in ugotovila, da so to plastike prov za SV-je.. Baje, da se jih da dobit in zmontirat pr Suzukijevih uvoznikih... Samo, ko sem pa na internetnih straneh (Suzukijev uvoznik se mi zdi) gledala, pa prodajajo sam motorje; nikjer nisem zasledila, da bi mel tud ksne plastike... A je to treba pr njih posebej narocit??? Pa ce kdo ve, kok prblizn bi prsle originalne plastike?

LP

kaj pa če bi jih poklicala ... telefon je gotovo objavljena na internet strani ...

Da bi klicala k nasemu uvozniku??Skoda casa in denarja!Najprej te nekam vezejo, pol tip tam tako ali tako ne ve za kaj se gre, pol ti recejo da te poklicejo tekom dneva, kar se seveda ne zgodi, in ko klices cez 2 dni se zgodba ponovi, zopet te enako "nategnejo" Ko jim omenis da si ze pred 2 dnevoma klical, ti pa recejo da o tem nimajo nikjer nic zabelezeno. Seveda te po ponovnem "nategu" ne poklicejo, zato se moras razpizdit in na i-netu najt stran od kakega prodajalca suzukijev v Avstriji in stvar je postimana v 1 tednu. Skratka, uvoznik za Suzukija je BULLSHIT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!