Skoči na vsebino

STREETFIGHTER


INAJ

Priporočene objave

Ja jaz bi rad kupu suzukia gsx-r 1100 okol letnik 90 za sam motor okol 350 cukov za predelavo pa tud tm nek al pa še kacga jurja več

Slišim, da se en tak, že predelan v streetfighterja lihkar prodaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm... A kdo ve, kje bi se dal plastike (za na bok) za Suzukija SV dobit? Pa kok bi bla prblizna cena... :roll:

Doma imam katalog nemške firme JF motorsport.

Njihov spletni naslov je www.jfmotorsport.de, cena za izredno lep spodnji del plastike za SV 650 S je 539 €.

Ker imamo doma enga SV-ja naked, smo spraševali za plastike in malce dela pri Ljubljanskem uvozniku... potem, ko sem se tam oglasil in jim razložil, kaj bi rad in kljub pripombi, da cena ni pomembna, niso nikoli poklicali nazaj, čeprav so obljubili, da bodo "jutri".

Aja, za dodatke za SV priporočam tudi francosko firmo Ermax.

Njihov naslov je www.ermax.fr , pri njih najdeš ful luštne oprijete zadnje blatnike, pa predale za pod sedež in podobno...

Uživaj ob seštevanju cen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ste glih pr plastikah me zanima, kje (če sploh :? ) v Sloveniji al pa po tujini bi se dal deljen sedž za NSR-ko dubit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
  • 5 let pozneje...

Revija Custom fighters, ki si jo lahko potegnete iz torentov. Kar zanimiva zadeva, za vse, ki vas zanimajo streetfighterji, predelave itd. Notr je clo en chopper style zadeva :whistle:

Link:

http://www.mininova.org/tor/2443113

Aja pa revijo so sami dali na torente pa prosili naj se zadevo čimbolj razširi, tako da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!