Skoči na vsebino

Vesele praznike


YZFgeorge

Priporočene objave

Praznični dnevi so tukaj, zato mi ne preostane druga, kakor da vam vsem zaželim vesele in harmonije polne božične praznike, ter da v novem letu uspete uresničiti vaše cilje in želje za 2003.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vesel :bday: ,zdrav & obilen bozic :x-mas: ,lepe praznike in veliko vsega :drinking: :popcorn:

vam zelita

icelady & ice

:smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistim, ki še nimajo motorja želim da ga čimprej dobijo in z nami naprej oddrvijo, tisti, ki ga pa mate, pa vam želim da vam trga gate - HAPPY NEW YEAR :multi: :x-mas: :popcorn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživite kolker se da med prazenki pa ne obupat, k jih bo konc. Sej drug let bo še boljši k ta :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo vse vredi? Bog si ga vedi, in kdaj bomo na FS sedeli in se lepo imeli. :wink: Vesele božicne praznike ter srečno novo leto :!: ....aja pa Dober Tek :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dragi moji

želim vam vse naj naj za praznike in prihajajoče leto in se do naslednjega leta poslavljam z internetnih širjav

cmmmmooooookkkkkkaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pred kratkim dobil od nasega dobrega sefeta Noisea eno tako lepo slikco, ki pove vse: Happy Fucking Everything. Tako nekako se pocutil in tako vam zelim. Kaj zelite, pa sami izberite... :D

Vsekakor pa vam vsekakor privoscim fletno novo leto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOOŽIČČ JE. Vsem skupaj želim čim več zdravja,veliko kilometrov,ter veliko poslovnih uspehov,pa da bi se vsi skup radi meli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!