Skoči na vsebino

Izkušnje s spletnimi trgovinami


Priporočene objave

Z veseljem pohvalim dobrega trgovca in sem, seveda, vesel pozitivnih izkušenj a ravno tako je treba grajati slabo, zato podajam svojo negativno izkušnjo s podjetjem akcija.si.

V nedeljo oddam naročilo in me v ponedeljek (8.8.2011) po e-pošti obvestijo, da je naročilo sprejeto. V torek dopoldan me pokličejo, da so po pomoti poslali drug izdelek in naj zavrnem paket. Na moje vprašanje, kaj je z izdelkom katerega sem naročil mi odgovorijo, da je že na poti. V sredo me ponovno kličejo, če sem že zavrnil pošiljko..ravnokar sem prispel domov in videl obvestilo, da me čaka paket, zato jim odgovorim, da grem to narediti. Na pošti vidim, da so mi poslali precej dražji izdelek (sedaj razumem paniko a vseeno) in zavrnem pošiljko. Drugega paketa ni. Vikend, praznik, torek...paketa še ni. Pišem jezno kaj se gredo in mi iz skladišča comtron pošljejo izpisek češ, saj smo vam poslali izdelek v četrtek. Zanimivo, torej mi je tisti, ki me je klical zaradi napake - lagal.

Skratka - napako razumem, nategovanja pa ne prenesem. Seveda bom zavrnil tudi drugo pošiljko in zahteval vračilo denarja. S takšnimi podleži se ne grem več..nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... zanimiva izkušnja!

Tudi jaz ne prenesem nategovanja, razumem pa, da se človek zmoti, ker vsak ki dela greši!

Do zdaj nisem imel slabih izkušenj pri kupovanju preko neta, pa kar dosti naročujem preko ebaya in ostalih tovrstnih spletnih trgovin.

Enako bi naredu tudi jaz, zavrnil tudi drug paket in zahteval vračilo denarja. Ne prenesem tega, da te nategnejo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!