Skoči na vsebino

Grafična kartica


Priporočene objave

Meni pa moj GeFroc sicer ni izdihnil, mu je pa crknil ventilator. Ne čisto crknil, je pa začel nekaj trokirat (nisem edini tak primer, pred časom se je to zgodilo tudi kolegu na njegovem 4200Ti), tako da sem kupil novi ventilator. Kanadčani ga biksajo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ATI je definitivno kanadski. Bil sem dolgo zvest ATI -jevec. Zdej pa razmišljam da bom osebno počasi prestopil k Nvidei.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ATI je definitivno kanadski. Bil sem dolgo zvest ATI -jevec. Zdej pa razmišljam da bom osebno počasi prestopil k Nvidei.

Sam ne kake take neumnosti nrdit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadne cajte ga Ati res mal serje, sem tud jst pristaš od radeona 8500 naprej, sam trenutno ma pa Nvidia price/preformance razmerje bolše. Tud ta control center mi pr atiju ni všeč, rabeš 30sec da sploh do nastavitev prideš, mi je bil control panel bol všeč. Je pa dost uporabnih funkcij :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam malo starejši komp,... pa me zanima, nakup katere AGP kartice se trenutno splača,.. da bi morda z giga rama in Athlonom 2.4 še lahko pognal Quake 4???

Al je treba gret na PCIe ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam malo starejši komp,... pa me zanima, nakup katere AGP kartice se trenutno splača,.. da bi morda z giga rama in Athlonom 2.4 še lahko pognal Quake 4???

Al je treba gret na PCIe ?

R9800PRO 256 DDR 128bit T/D

Proizvajalec: Palit (ATI OEM partner)

Nabor: ATI Original RADEON 9800

RAMDAC 400 MHz

Podpira AGP: 8 x

Pomnilmnilnik: 256MB DDR Memory Interface: 128 bit

On-Chip Video Processor

RAMDACs: 400 MHz

Resolucija max: 2048 x 1536

8 parallel rendering pipelines

4 parallel geometry engines

Hidravision CRT+LCD+TV

Izhodi:

- TV (1024x768)

- DVI

Podpora:

-Direct X 9.0

- OpenGL

- SMARTSHADER™ 2.1

- SMOOTHVISION™ 2.1

- HYPER Z™ III+

- TRUFORM™ 2.0

- VIDEOSHADER™

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R9800PRO 256 DDR 128bit T/D

ma meni je crknil nek čip na njej, baje da majo neko serijsko napako :( ....bi bolj priporočal geforca 6600 GT .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jaz mam Leadtec WinFas PX6600GT TDH na PCI-E vodilu...ni pripomb, deluje res odlicno! :OK: aja pa 128mb je ker trenutno se še ne splaca kupovat 256, ker v vecina primerih delujejo slabse kot 128 B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Moja 4 leta stara grafična je šele zdaj ratala malo zastarela :blush:

Hitro mi predlagajte kaj naj kupim.

Imam P4 3.2ht, 1.5 giga rama.

Aja pa ne bi se spuščal v neke bajne nakupe. 50 jurckov je vec kot prevec. A naj kupim PCI al AGP :?

Ajde struckoti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja 4 leta stara grafična je šele zdaj ratala malo zastarela :blush:

Hitro mi predlagajte kaj naj kupim.

Imam P4 3.2ht, 1.5 giga rama.

Aja pa ne bi se spuščal v neke bajne nakupe. 50 jurckov je vec kot prevec. A naj kupim PCI al AGP :?

Ajde struckoti :)

pci 6600gt mislim da je okoli 30-40k od vinfasta z 256 mb rama... <_<

ce te pa zanima zakaj, PM

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja 4 leta stara grafična je šele zdaj ratala malo zastarela :blush:

Hitro mi predlagajte kaj naj kupim.

Imam P4 3.2ht, 1.5 giga rama.

Aja pa ne bi se spuščal v neke bajne nakupe. 50 jurckov je vec kot prevec. A naj kupim PCI al AGP :?

Ajde struckoti :)

A imaš agp al pcie? :hmm:

6600gt rabljeno dobiš za 20k pcie, agp je malo dražja.

Rajši kakšno 7600xx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mozno da imam oboje (nisem preveril :blush: ), ker racunalnik je relativno nov, samo graficna je stara :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je možno da ima oboje, seveda...odvisno pač od matične...Brihta poglej kako matično imaš...če ne veš kaj imaš, downloadaj tole, nato odzipaj in ga zaženi...pojdi pod jeziček Mainboard in napiši kaj piše...pa bomo pogledali... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je možno da ima oboje, seveda...odvisno pač od matične...Brihta poglej kako matično imaš...če ne veš kaj imaš, downloadaj tole, nato odzipaj in ga zaženi...pojdi pod jeziček Mainboard in napiši kaj piše...pa bomo pogledali... ;)

Rajsi pogledam v racunalnik ko bom doma .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

zdravo, imam prenosnik fujitsu siemens amilo pi 2515, je ze star, bliza se tretjemu letu, vendar se mi do sedaj ni pokvarila na njem niti ena najmanjsa stvar, razen baterije samo to itak..., no in ima grafiko integrirano, in sicer gre za "mobile intel 965 express chipset family" grafika naj bi imela up to 265 MB, me zanima kako in kje se tole zadevo nastavi na 256MB?

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se nastavlja v bios-u. Ob zagonu računalnika pritisneš en knof in prideš v bios. Ponavadi je to del ali pa ti kar piše kaj stisnit da prideš noter.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!