Skoči na vsebino

Socialna omrežja + Facebookarija


5lamca

Priporočene objave

huh...zelo zanimivo čtivo...sam ubistvu se je začel še pred dobo facebooka, naprimer kake 5-6 let nazaj je biu popularen glasujzame, simpatije, msn, itd...Že takt se je počas zgublu pomen sms-a ;)

Da odgovorim na zadni odstavek...Jah morš bit pa unikaten da te opazi, dejansko O***an...pol pa kej dosežeš, mrbit nesramno bogat al pa met 1000 prijateljev? :D

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Ja možno. Mislm pa, d sm glih v tistem času, k je bil popularen glasujzame, simpatije, msn,...itd. Mel resno punco in se s tem nism ukvarju :D. Skratka, sms-i so bli zakon.

To zdej je podn.

Pa hvala, za pohvalo... :D

huh...zelo zanimivo čtivo...sam ubistvu se je začel še pred dobo facebooka, naprimer kake 5-6 let nazaj je biu popularen glasujzame, simpatije, msn, itd...Že takt se je počas zgublu pomen sms-a ;)

Da odgovorim na zadni odstavek...Jah morš bit pa unikaten da te opazi, dejansko O***an...pol pa kej dosežeš, mrbit nesramno bogat al pa met 1000 prijateljev? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...jst sm biu pa še premlečn za kej resnga...pa smo pol bl švinglal tkole...sam je blo pa isto tko kukr zdej napreimer...sam da tm ni dobivala bejba PM-jev pač sam od nejnih dodanih prijateljev, ampak lahko od vseh tipov, registreranih je blo pa kake 10.000<... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz na fb nisem,nikol ne bom...me pa zanima zakaj ima toliko ljudi željo kazat slike vsim :? Al ne razumem pojnta, ker pač nisem tam :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko si na FB dovolj casa, ugotovis, da imamo vsi total u kurcu profile in se nehas sekirat. No, dejansko pa so FB profili s psiholoskega pogleda blazno zanimivi saj pokazejo kaksna BI se ta oseba rada predstavila drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz na fb nisem,nikol ne bom...me pa zanima zakaj ima toliko ljudi željo kazat slike vsim :? Al ne razumem pojnta, ker pač nisem tam :hmm:

HA HA HA HA HA, je pa na FB tvoja žena, ne bot pametn!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je stvar uporabna sam z vidika iskanja stikov z "izgubljenimi" ljudmi ... recmo k mam ene 30 bratrancev in sestričen, pa jih mam končno približno na enem kupu in se včasih kaj pokoordiniramo ... pa včasih naključno kakšna zanimiva debata pade z zanimivimi ljudmi - je pa res, da ne debatira hkrati vseh 1000 "frendov", ampak pač tistih 10-20, ki jih nekaj zanima ...

mal je pa tut treba pazit, kaj objaviš ...

Za poslovne stike vzdrževat je pa bolj primeren LinkedIn ... no, vsaj meni, ker funkcioniram kot freelancer ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi baje imela fejstbuk potem bi me DOKTOR JAKOB baje povabu na žurko za rojstni dan.... :lol1:

ISARAJLI blokiraj ISARAJLIKI na fejstbuk Jakoba.... Da ne bo kdaj vun padu kak doktor al doktorca.... :slap: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi baje imela fejstbuk potem bi me DOKTOR JAKOB baje povabu na žurko za rojstni dan.... :lol1:

Absolutno bi te povabu, pa posebej zate bi zrihtal žrebičkove zrezke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fb pa res ni za iskat punce no!...to je isto kot videokonference etc..saj nekaj vidiš, ampak celote še vedno ne in zato za iskanje prijatelja-ice(v takšnem ali drugačnem pomenu) ga ni čez osebni kontakt. Se pravi: -

pejte vn v lajf, pa nehite bult v ekran-!!!

p.s. včasih pa kliknem mojo babo na chatu, pa ji pišem opolzko erotična besedila (fb je kr fajn, ja rolleyes.gif)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi baje imela fejstbuk potem bi me DOKTOR JAKOB baje povabu na žurko za rojstni dan.... :lol1:

ISARAJLI blokiraj ISARAJLIKI na fejstbuk Jakoba.... Da ne bo kdaj vun padu kak doktor al doktorca.... :slap: :lol:

:hmm: js ga mam pa me ni :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ste si pa nekter mal narobe vse skp razlagal :).

Ni point te pisarije, da bi se facebook uporablu za iskanje punc...

Napisu sem samo, da je ful pregledn vse skp...Pač če si aktivn uporabnik. Kar večinoma smo..

In da, ker je ful pregledn, te bo punca, k si jo prejšn večer spoznal na kaki fešti, čist prečekirala...in boš odletu še pred prvem date-am, če ji ne boš pasu.

In obratno glih tko. Preveč pove o nas...No sej mogoče je pa to dobra stvar, d ne zapravlaš cajta, s spoznavanjem kake ekstra avše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljdje na FB-ju si ponavadi ustvarijo podobo v kateri hočejo bit vidni drugim ljudem. Si pač konstruirajo identiteto kot njim paše in v kakršni luči hočejo, da jih vidijo drugi. Tko da je celotnio zadevo potrebno jemat precej z rezervo. Erving Goffman je že tam v davnih 60ih napisal knjigo z naslovom Prezentacija sebe v vsakdanjem življenju, v kateri s pomočjo domislenih metafor igre, odra in zaodrja razglablaj o...hmm....prezentaciji sebe z ozirom na druge :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa fajn FB... v skupino napišem kje pa kdaj je štart, pa vidijo vsi :D prišparaš telefon in cajt. Pa kdo ima voljo pride, kdor je nima se mu pa ni treba izgovarjat po telefonu zakaj ne bi šel.

Mularija vemo vsi, da ima FB profil - vsaj en. V društvu imamo trening skupino, pa napišem tja vse spremembe obvestila ipd.. Vsi so na tekočem na treningu :)

Prav use pa tudi ni zgrešeno pr teh social networkih :)

Če si pa ldje dajejo slike, k so pijani in pokozlani potleh na žurih, pa se potem na njih še označijo, je pa njihov prolem :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvodni zapis je enkraten!

Jasno, da sem tudi jaz na FBooku. Ne vem ali me mora biti sram ali kaj - ampak jaz imam tam le kakih 13 ali 15 prijateljev/ic in to izključno take katere osebno poznam.

Tistim, katerih ne poznam osebno, nikoli ne potrjujem "prijateljstva" - ker meni "prijateljstvo" pomeni nekaj velikega, osebnega, intimnega. Nekaj, kar je danes večina že pozabila. Zato pa tudi večina vas ne bo vedela o čem pišem.

:unsure:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvodni zapis je enkraten!

Jasno, da sem tudi jaz na FBooku. Ne vem ali me mora biti sram ali kaj - ampak jaz imam tam le kakih 13 ali 15 prijateljev/ic in to izključno take katere osebno poznam.

Tistim, katerih ne poznam osebno, nikoli ne potrjujem "prijateljstva" - ker meni "prijateljstvo" pomeni nekaj velikega, osebnega, intimnega. Nekaj, kar je danes večina že pozabila. Zato pa tudi večina vas ne bo vedela o čem pišem.

:unsure:

A so te že spustili iz zapora? Pa tak mir je bil do sedaj rolleyes.gif.

p.s. Mogoče si pa presramežljiv pa maš na fb samo osebne znance..pri meni je pa ravno obratno, marsikoga srečam šele po tem, ko ga na FBju poznam kar nekaj časa in do sedaj mi še ni bilo žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so te že spustili iz zapora? Pa tak mir je bil do sedaj ..

Nič sramežljiv .. takele FB-budale, ki so mi v začetku srale s takimi pripombami (recimo o zaporih) sem v začetku, ko sem štel še med naivne FB-člane, enostavno blokiral. Potem pa uvidel, da se lahko normalno menim le z ljudmi, s katerimi se osebno poznamn in ti (ker me res poznajo) nimajo nobene želje po zakomplexanem nadrkavanju svojega ega z idiotskimi pripombami na nivoju 3 letnih debilov - kar recimo lahko srečam na Motomarsu kmalu po svojem tretjem postu, če se po daljši pavzi spet odločim za obisk.

Ja .. no, in sedaj mi je na FBooku fino, z ljudmi se razumem, ker me ne provocirajo tudi jaz nisem nesramen kot znam biti, če se pokaže potreba, da idiotu povem, da je idiot. Pa ne zaradi idiota (BMQ zanj) - saj tako idiotu še nihče ni dopovedal, da je idiot - zaradi drugih, ki se morajo zavedati, da so v družbi idiota.

Saj morda celo kdo pozna tisto narodno: "Povej s kom se družiš in povem ti kdo si!"

A razumeš napisano?!

Ne?

Nič čudnega!

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa čuden in nimam facebooka :unsure: Kaj naj sedaj? Verjeli ali ne, poznam še enega ki je brez :kva1:

Nič se ne sekiraj, nič čuden .. jaz jih poznam cel kup - takih.

In celo usluge sem jim naredil - poiskal njihove stare prijatelje tako,

da so se zmenili po telefonu in šli po starodobno na pivo ali 2.

:beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!