Skoči na vsebino

Legendarni športni avtomobili


david125

Priporočene objave

Ker sem zagrizen motorist in avtomobilist (no to še bom) odpiram to temo, v kateri bi rad zvedel čim več o najboljših in legendarnih športnih modelih. Pa ne zdej sam o Ferrarijih pisat, ampak mogoč tut o kakem dobro predelanem yugotu :o , al pa kakem drugem "predelancu". Če pa mate še kakšno slikco jo kr prlepte. Pa če je avto vaš in predelan, povejte, kje ste ga predelali in mogoč za kake dnarje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant od moje sestre ma zrihtanga golfa. Spojlerji, feltne, zici, spuščen pa to. Slike bi z veselem prlimu, sam sta se učer z mojo sestro skantala nek pa avto še neki cajta ne bo porihtan :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant od moje sestre ma zrihtanga golfa. Spojlerji, feltne, zici, spuščen pa to. Slike bi z veselem prlimu, sam sta se učer z mojo sestro skantala nek pa avto še neki cajta ne bo porihtan :? :cry:

Popravljam se, baje nikol ne bo, stvar se bo prodala po delih, k je kr ornk počen :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elfer alias Porsche 911 v vseh mogocih in nemogocih izvedbah!! Eden boljsih sportnih avtomobilov, ki pa je nastal iz ljudskega hrosca. V bistvu tudi edini sportni avto, ki bi ga imel v svoji "garazi" (ce bi jo imel) :oops: !96605021990001MED.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno se men tut tale smeškotov zlo dopade, pa če smo že pri ameriških (mislim da je smeškotov ameriški), naj omenim še mojga prvaka. To je Dodge viper.

_DodgeViper1.jpg

To pa, naj pripomnim ni moj najljubši avto. To mesto v mojem srcu si je prišlužil pa japonec, in sicer Honda CRX. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najhitrejši avto na svetu s prednjim pogonom svoj čas, ogromno inovativne tehnologije, celo s hidravliko iz vzmetenja kontrolirani prednji žarometi

citroen SM

SMnonUS.jpgInterior.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih zadnjič sm gledal - eden jo prodaja na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), samo je bele barve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omejenc : Porsche 959

Še Luigi Colani ga je imel za najlepši izdelek po jajcu!

Od zdejšnjih avtov pa Bugatti Veyron. Imel priložnost sesti vanj v Berlinu, 1001 KM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Že dolh ni blo nobenih slik:

P8170116.jpg

AMC AMX, 1968

B25014.jpg

dodge challenger 71'

gt500front.jpg

shelby mustang gt 500

pegasus-35-cover.jpg

AC COBRA

1970-Plymouth-Cuda-440-2.jpg

Plymouth Cuda ali Baracuda

85302T.jpg

Chevy Van

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 kosov, leta 1985.

Prvo in drugo mesto na rallyju Pariz-Dakar leta 1986.

Vrhunska tehnologija: dvojni turbo, šest predstav :), pogon na vsa štiri kolesa, boxer6 450 KS, max 300 km/h ..

Aja, v ZDA niso street-legal, ker je bilo za Evropo narejenih 200 kosov, naknadno še 30 za ZDA, vendar Porsche ni hotel dati 4 kosov za crash-teste, da bi Agencija za varstvo okolja v ZDA dala svoj žegen. Zato so še sedaj tam ilegalni :)

In tudi Bill Gates ga ima :twisted:

Porsche 959.

http://erntheburn.tripod.com/autos/959/

959_06.jpeg

959_03.jpeg

959a.jpeg

959home.jpeg

959roth.jpeg

959rally.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!