Skoči na vsebino

MP3 400LT


Priporočene objave

Meni je tud crknu,ko sem spustu plin(križišče).Spucal lopute in sedaj je v redu.Na servisu pravijo,da se začnejo te težave pojavljati nekje na 12000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31000 km pa mi še ni niti enkrat crknu,če prav sem kar nekaj km naredu po makedamu.Mislim ,da je ključ v tem,da ja redni in temeljiti servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni zanima me če ima kdo izkušnje z nekim novim variomatom kateri nima valčke ampak neke stožce je pa nekoliko dražji od navadnega košta namreč tam okoli 270 €

pa še zanima me glede servisa na 5000 km če je treba biti pri čem pozoren l

Lep pozdrav

Mare

Popravljeno . Popravil MK Mare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni zanima me če ima kdo izkušnje z nekim novim variomatom kateri nima valčke ampak neke stožce je pa nekoliko dražji od navadnega košta namreč tam okoli 270 €

pa še zanima me glede servisa na 5000 km če je treba biti pri čem pozoren l

Lep pozdrav

Mare

To je J-Costa in ti ga nikakor ne priporočam, zame je Mallosi na 1 mestu če se odločiš za menjavo, še pa obstajajo tudi druge varjante posega na varjator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

To je J-Costa in ti ga nikakor ne priporočam, zame je Mallosi na 1 mestu če se odločiš za menjavo, še pa obstajajo tudi druge varjante posega na varjator.

Joj precej prepozno sem prebral tvoje sporočilo in kaj naj sedaj mislim da se z j-costo naredil že kake 1000 km ,mi lahko prosim poveš v čem je fora da mi odsvetuješ.

Lep pozdrav Mare

Popravljeno . Popravil MK Mare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Kje na štajerskem koncu oziroma v Mariboru priporočate servisirat MP3?

LP

 

TOMO , pri Baumaxu 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!