Skoči na vsebino

BSplayer in nalaganje podnapisov


Priporočene objave

Problem: nalozim film, nalozim podnapise, a nobenega ucinka.

Konfiguracija: Win XP Home, BSplayer version 0.8 angleski

Resitev = ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne vidiš podnapisov, je v datoteki s podnapisi verjetno napaka (indeksi, format,...). Včasih do te napake pride npr. pri ročnem deljenju ene datoteke s podnapisi na dve (če je DivX v dveh delih). Poskusi npr. še z "VPlayerjem".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: ce se bo kdo zafrkaval s podnapisi, potem mu svetuje sledece (raziskava danasnjega vecera):

uporabite progrm DivX Subtitle Displayer (DSD).

Programcek je dolg cca. pol mega, zelo preprost in intuitiven za uporabo, brez tezav nalozi program in podnapise.

Je shareware, 15 US$ za stalno uporabo. Vsekakor vredno, bi rekel... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naloži na sistem Direct VobSub, ki je DirectShow Subtitle filter in deluje z vsakim programom, ki lahko predvaja filme (tudi z MediaPlayerjem). Fora je samo v tem, da mora imeti datoteka s podnapisi enako ime kot filme (in končnico SUB). Stvar deluje 100% poleg tega pa lahko nastaviš tudi font, velikost, barvo, senčenje, pozicijo, zakasnitev, ....

LP, FalcoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz uporabljam skoraj izključno VPlayer in sem z njim 100% zadovoljen... Podnapisi tečejo lepo, določaš jim velikost, barvo, font, jih urejaš, dalje pa se nisem poglabljal.

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Micro DVD player... igra vse kar srce pozeli, vstavljanje podnapisov je otrocje lahko... :)

Trenutno ga ne mores DL, lahko pa ti posljem po mailu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi jaz uporabljam Micro DVD in še nisem imel težav. Vse lepo dela, za sinhronizacijo podnapisov pa uporabljam DSD.

Vse programe vezane za DivX najdete na ... www.ptuj.com/divx/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z BS playerjem zaenkrat zadovoljen, pomaga pa če uporabiš enako ime za film in podnapise, oboje pa shranjeno v isti mapi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem: nalozim film, nalozim podnapise, a nobenega ucinka.

Konfiguracija: Win XP Home, BSplayer version 0.8 angleski

Resitev = ?

Se ne bi dalo z linuxom rešit? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si poskusil kak drug player? So pa podnapisi v vecih formatih, tudi to velja preverit, morda mu skusas dat format ki ga niti ne podpira? Se pa s podnapisi nisem prakticno nic ukvarjal, imam vsega stiri filme s podnapisi, tako nekako - dva francoska, italijanskega in - kitajskega :D

@SymRu: z GNU/Linuxom se da v koncni fazi vse resit, ce slucajno ne obstaja ... se pa scodea, ti bos verjetno scodeal zadevo, ko si tko pameten in univerzalen :?:

@Gregs: za foro lahko poskusim mplayer v linuxu, ce mi das podnapis, film morda celo imam, glede na to da jih imam 300+ :wink: :lol:

No, salo na stran - ce mi das podnapis (in po potrebi divx) lahko jaz na svoji konfiguraciji poskusim z bspayerjem, pa bomo lahko kako moznost tezave izlocili :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem: nalozim film, nalozim podnapise, a nobenega ucinka.

Konfiguracija: Win XP Home, BSplayer version 0.8 angleski

Resitev = ?

A moraš mogoče tudi kje vključiti prikaz podnapisov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz uporabljam Micro DVD in še nisem imel težav. Vse lepo dela, za sinhronizacijo podnapisov pa uporabljam DSD.

Vse programe vezane za DivX najdete na ... www.ptuj.com/divx/

Pa ti si tooooooooooooook fajn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!