Skoči na vsebino

Gilera NEXUS


FrenkM

Priporočene objave

Sem zadovoljen novi lastnik Gilere NEXUS 500. Sprašujem, kako je na tem motorju z tako imenovanim "štandgasom". Namreč, ko sem ga kupil in pripeljal domov je bilo vse v redu, sedaj pa ne drži gasa in ugasne. Ugasnil mi je tudi med vožnjo pred križiščem, ki je prav nerodna zadeva. Ali je to kakšna hujša zadeva ali bodo to na servisu odpravili bp, ki ga mislim narediti za prvič pred novo sezono. drugače je Maxi prava zadeva, kaj več bom pa lahko povedal, ko bova začela nabirati km. lp in hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zadovoljen novi lastnik Gilere NEXUS 500. Sprašujem, kako je na tem motorju z tako imenovanim "štandgasom". Namreč, ko sem ga kupil in pripeljal domov je bilo vse v redu, sedaj pa ne drži gasa in ugasne. Ugasnil mi je tudi med vožnjo pred križiščem, ki je prav nerodna zadeva. Ali je to kakšna hujša zadeva ali bodo to na servisu odpravili bp, ki ga mislim narediti za prvič pred novo sezono. drugače je Maxi prava zadeva, kaj več bom pa lahko povedal, ko bova začela nabirati km. lp in hvala za odgovor.

Sicer ne vem a je el. vbrizg, ali je uplinjač. Če je uplinjač, potem najdi na njem vijak in ga malo privij (vijak z vzmetjo). Popravljeno . Popravil drjanez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem a je el. vbrizg, ali je uplinjač. Če je uplinjač, potem najdi na njem vijak in ga malo privij (vijak z vzmetjo).

Hvala, bom pogledal. Kaj pa če je el. vbrizg. Potem bodo stvar uredili samo na servisu- verjetno. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hvala, bom pogledal. Kaj pa če je el. vbrizg. Potem bodo stvar uredili samo na servisu- verjetno. lp

ta motor ima el. vbrizg... mislim pa da nebo potrebno nič nastavljati razen če ni kdo predhodno kaj prčkal tam kjer ni treba.. potrebno bo očistiti samo loputo za zrak ki se dostikrat zasvinja.. koliko kilometrov imaš?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!