Skoči na vsebino

Baotian


kibly

Priporočene objave

Tisti, ki pravi, da je te skuter dober, LAŽE ali pa je doma v prekmurju!

Namreč vse je res, da gre po ravnem kot " strela", ampak bog ne daj, da je vmes kakšen hrib, ker potem je čas za rekreacijo!

Tako dober je, da ga moreš kar malo porinit, da prideš na vrh (pa ne govorim o kakšnih prekletih vzponih, ampak o majhnih hribčkih)!

No zdej si pa ustvarite svoje mnenje!

Popravljeno . Popravil oto1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ta skuter je dober za vozit se od doma do trgovine in tako naprej nima pa tako vzdrzlivega agregata kot aprilia piaggio yamaha gilera. Ta skuter ni nujno da je slab je pa dost slabsi od zgoraj naštetih. Saj če bi po tvojem mnenju biu ta skuter tako dober bi se z njim vozila cela evropa in celo dirkali bi z njimi ne z zipi ane. Kako smo mi tepci ko smo za skuter odšteli 2100 eurou če pa lahko bolši skuter od mojega dubim za 500 eurov ane. Valda da imajo bolše znamke bolše udobje,agregat,zavore,vilice,hlajenje ubistvu use in prids tuki gor in govoriš da je tvoj boutian najbolši če ti tako misliš bog se te usmili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako jebac-car zakaj pa ne dirkajo z boatoni ,yiyingi,.......

najdi korejski motor ki je strarejši od 5 let pa da je dobro ohranjen ga ni. poglej vespo.

to so znamke s tradicijo ki vedo kaj delajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako jebac-car zakaj pa ne dirkajo z boatoni ,yiyingi,.......

najdi korejski motor ki je strarejši od 5 let pa da je dobro ohranjen ga ni. poglej vespo.

to so znamke s tradicijo ki vedo kaj delajo.

Po petih letih si že več na servisu kot na cesti. Sej ni fora da plujavam po tem skuterju ampak se mi zdi butasto zakaj mi ti tuki trdis da je skuter za katerega si dov 500eur enako dober kot priznane znamke ki stanejo 2100 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
res svaka ti čast JEBOS, majkemi svaka ti čast k vsi kr misljo da majo najbolše skuterje, pa vsi kr neki žaljo ns k mamo baotiane. fantje tko vam bom povedl. mam tanovga kot lahko pogledate mal nazaj,pa sm v 13 dneh naredu 1100km pa nimam nobenih problemov z nemu.TKO DA VM JE JASN.če se pa hočte dirkat se pa usedmo v avta pa gasa(seveda če mate jajca) RES JEBOS SVAKA TI ČAST ZA TA TVOJ ODGOVOR NA VSE TO. :OK: :OK: :OK: :OK:

LP

hahahah vsaka ti čast res da ti po 13 dneh še zmeraj dela skuter :OK: si ponosen? lahko ti naštejem 1000 skuterjev PRIZNANIH znamk, starejših 10 let, ki delajo brez problema... pa nehajte hvalit te jajce ker so zanič zato pa tut so tak poceni ;) kupli ste jih izključno ker so poceni, imajo zelo slabe komponente in si pač to priznajte in če delajo brez problema je vse OK in se lepo vozite, nehajte pa to primerjat z italijanskimi in japonskimi skuterji, ker se to ne da primerjat .) tudi ROG je kolo, ampak se z njim ne vozimo po Pohorju navzdol in primerjamo z GIANT-i za 10.000 € ker to NE GRE primerjati! S temi jajci se lepo vozite dalje po cestah od točke A do točke B, za kaj druga pa pač niso, zato je bila cena temu primerna. Pa še malo subjektivnega, ker vse napisano je bilo do sedaj objektino... Raje kupim 10 let staro gilero runner za ta denar kot bi dal za Boatiana 2007 letnik ;) Zato, ker je boljše skup sestavljena, bolj kvalitetna in ima boljše komponente... Preverjeno, zato pa tudi dela tako dolgo. Bomo čez deset let vidli, koliko teh kitajskih jajc, s katerimi je sedaj poplavljena Evropa, bo takrat še delalo ;)

Ali kdo ve kako se odstrani blokade na rieju paseo 50?

vsaka čast, saj si vprašal v primerni temi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še glede skuterja je pa res, da je namenjen določenem krogu kupcev (zaposleni, za vozit v službo zaradi parkplaca, penzionisti,... ), ker je 4T in ima res zeeelo malo porabo kot je najbrž že bilo rečeno in je za takšna vsakdanja opravila čisto vredu. Poudarjam pa, da za malo denarja dobite tudi malo muzike in ni to ravno nek višek kvalitete ;) če ne pričakujete dosti, boste najbrž zadovoljni. Saj za to ceno nimate tudi kaj pričakovat ;)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema mislim da ni namenjena nabijanju kater je bolsi.... vsi ko mate priznane znamke vedite da si dosti placal firmo motorja in da ni to nic sramotnega ce imas baotian scooter nimajo vsi tako veliko denarja da bi se preseravali tako kot se nas vecina, se pac zadovolijo s cenejso izbiro. Zgleda ze da vecina uporabnikom sluzi za kar ga potrebujejo zelje po friziranju pa nimajo ....vsak ma tu svoje mnenje tako da skoda da se nevem kako veliko kregate in smetite to temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend ma zdej nekega Boatiana novega.. zdej skuter piči v sklonjenem položaju 40km/h, pa še to redko dobiš notri :krneki: Je pa 4 takt. Ma to kake blokade al karkol? (ne ljubi se mi iskat, pa raje vprašam.. :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

zdravo jaz mam skuterja baotian sicer leti okoli 70-80km/h sam me res zanima kje bi lahko kupil sportni izpuh ali kit?? ce kdo ve naj mi pove ali mi prosim napiše sporočilo na marko.klimez@gmail.com prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni indijanci in kavbojci z veseljem sem prebirav vse vaše poste v tej temi kako ste skuter ocenjevali.

Res je zanimivo, da vi takoj ko vidite nekaj kar je "slabše" od vašega scooterja takoj začnete pljuvat, nevoščljivo sindrom slovenca imate vam povem, cepljenje poteka v najbližjem zdravstvenem domu po ceni 10€ za en pik rabite pa jih 10 odvisno od napredovanja sindroma!

Kako si drznete tako nesramno sodit ta BAOTIAN scooter, da je klump in vse da če ti pade potleh je vse takoj polomljeno kaj mislite da če vaša jajca pade po tleh pa je vse celo ha?

En frajer neki postov nazaj je napiso, da njegov kao kolega menja jermen na vsakih 100km... potem bi jst vsake 3dni menjo jermen? Ejjj kje ti je logika logike nimate vsi skuterji delujejo na istem principu.

Mladim se pa mudi hitro pref**** skuter takoj da bo leto večččč. Za varnost pa ne gleda nobeden ker še nikol ni držav v rokah papirjev na katerih so zapisane zmogljivosti šasije in motorja. Prej preden greste sodit Baotian firmo si poglejte njihvo stran http://www.asia-motor.com/en/index.asp in poglejte, da imajo vse papirje in cerfitikate ISO9001 in ISO9001:2000 in Europska komisija jim je podelila koncesijo o ustreznosti za prodajo na naših trgih , te stvari rajši poglejte in potem ko ga boste sami preizkusili na rok 1-2 meseca pa komentirajte o kvaliteti.

Nimate nobene pravice žalit ljudi z tem skuterji, če ste si sami kupil vse te aprillie piaggie z denarjem ki ste ga sami prigarali brez pomoči sorodnikov in staršev ..... potem vas cenim. Ker če pa vam je bilo podarjeno ne znate nekaj cenit in pljuvate. Za vse nepismene, ki zaostajali pri zemljepiso pa je tovarna teh skuterjev v HONG KONGU to je bivša kolonija Velike Britanije sedaj pa je spet Kitajski Hong Kong. Kaj mislite, da ko piše na procesorju al pa na grafični kartici AMD American Megatrends pa da je narejen v USA...ne ne ne narejen je na TAIWANU!!!

OK se razumemo??? Verjetno je kir užaljen in me bo deskriditiro, pohvalo pa ne ker resnica boli to vemo vsi!!!!!!!!!!!!!

Lastniki BAOTIAN skuterjev ste pa lahko ponosni na svoje motorje, ki verjamem vam dobro služijo ter tudi meni to pa zato ker so bili narejeni za namen transporta in ne za predelavo. In vbodoče glejte z teh stališč če mislite divjati ceste niso za to rajši si kupite potem gookart in znjim divjajte. Itak pa je tukaj veliko 12 letnikov, ki nimajo pojma.

LEP DAN VAM ŽELI JEBOS :afro1:

hee :lol1: pa ja sanja svinja kukuruz

ta mašina je ista k una na vsh 4t jajci tak da ne bluzit da gre zablokeran kej več kot 40 km\h

ma sestra istiga kitajca in je šev poravnini točn 37km/h!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! števc je kazal pa 55km/h

pa tut če štelaš fergi pa valčke pa variomat nebo šlo več kot realnih 50kmh!!!!!!! probano!!!!

sm vse predelov na tem kitajcu(razn kita) pa gre kumej realnih 55!!!!

pa tut žre skorej ko moja tzr-ka

tak da ne opevat kak grejo ta jajca okol 70 pa naprej (je pa res da števc kaže tud do 80 po ravnini)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega ima baotiana na morju in moram reči da tako nekvalitetnega skuterja še nisem videl. Ne vem kako je to prišlo čez EU standarde. In dva se na temu ne moreta peljati, niti do trgovine. Sem pa zasledil že pred časom da je en na avtopikanet prodajal te kite za 100€ nove. In me zanima če je kdo že namontiral to in kakšni so občutki? Sicer ne vem koliko km bi zdržala mašina, ker po mojem tudi motorni deli niso kaj preveč kvalitetni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi z kitom dosegel da bi se pogojno dalo peljati tudi v hrib in končno nekje 60km/h... pa že to je precej optimistično :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi z kitom dosegel da bi se pogojno dalo peljati tudi v hrib in končno nekje 60km/h... pa že to je precej optimistično :krneki:

Vprašanje je pa koliko časa bi delal? To je skuter ki je cel potrošni material, konec sezone ga odpelješ na deponijo in potem do poletja zbiraš tuš točke in kupiš novega :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je pa koliko časa bi delal? To je skuter ki je cel potrošni material, konec sezone ga odpelješ na deponijo in potem do poletja zbiraš tuš točke in kupiš novega :lol: :lol:

XD :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz res ne vem, zakaj se ta tema tako imenuje, ker bi jaz dal tej temi ime "šinfanje, poniževanje...". Ta skuter je za po mestu čist OK! Moj prijatelj ga ima že 2 leti, skuter vžiga normalno, nima posebnih težav in res ne vem, zakaj so potrebne take zbadljivke. Vi kr furajte aprillie pa yamahe, pa naj vam letijo 400 na uro. Ampak ta skuter očitno ni za predelave ampak normalno, legalno vožnjo. Napišite namesto kritik kako pohvalo o tem skuterju al pa kaj dobrega. Ampak ne-vi boste vrjeli v svoje čudežne znamkice in jih hvalli, druge pa dol tišali. Kaj zaj če je kitajski al pa korejski, služi namenom, za katere je narjen al ne? Za kaj je narjen? Za normalno vožnjo. In tut služi temu!

LP (sploh pa tistim, ki ste tak hudo pametni!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pravic povedano :whistle: ta skuter je narjen names bicikla da ti ni treba gonit. za drugo ni. razn za po čisti ravnini se pelat na kratke razdalje kar se da komot tud z becklom. js živim npr. tule bol v hribih in s tem skuterjom še v šolo pa nazaj nebi mogu pridet :winkiss: tak da ja služi svojmu namenu namen mu je pa zamenjava becikla tistim ko so preleni da bi po ravnini 200 m gonl B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz res ne vem, zakaj se ta tema tako imenuje, ker bi jaz dal tej temi ime "šinfanje, poniževanje...". Ta skuter je za po mestu čist OK! Moj prijatelj ga ima že 2 leti, skuter vžiga normalno, nima posebnih težav in res ne vem, zakaj so potrebne take zbadljivke. Vi kr furajte aprillie pa yamahe, pa naj vam letijo 400 na uro. Ampak ta skuter očitno ni za predelave ampak normalno, legalno vožnjo. Napišite namesto kritik kako pohvalo o tem skuterju al pa kaj dobrega. Ampak ne-vi boste vrjeli v svoje čudežne znamkice in jih hvalli, druge pa dol tišali. Kaj zaj če je kitajski al pa korejski, služi namenom, za katere je narjen al ne? Za kaj je narjen? Za normalno vožnjo. In tut služi temu!

LP (sploh pa tistim, ki ste tak hudo pametni!!!)

kakšno legalno vožno če skos delaš zastoje v prometu :ninja:

pa nč nehvalm svoje znamke, povem da ne natvezat kok ta skutr leti, k negre nikamor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naj hvalim če ni nič za pohvalit?! Tvoje razburjanje je brezpredmetno :rolleyes: Lahko ga ima tvoj prijatelj, pri nas so bili trije pa noben več ne dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pravic povedano :whistle: ta skuter je narjen names bicikla da ti ni treba gonit. za drugo ni. razn za po čisti ravnini se pelat na kratke razdalje kar se da komot tud z becklom. js živim npr. tule bol v hribih in s tem skuterjom še v šolo pa nazaj nebi mogu pridet :winkiss: tak da ja služi svojmu namenu namen mu je pa zamenjava becikla tistim ko so preleni da bi po ravnini 200 m gonl B)

Oprosti, ampak... a ni to namen vseh skuterjev?

Kdor se hoče kam dlje vozit, si kupi motor, skuterji so pa za po mestu.

Jest ne vidm nč slabega v takmu skuterju, nižjega cenovnega razreda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok no sam 50cc že tak niso za neke dolge ture delat. so extremi pa še tisto 200 km fura največ. so pa 50cc namenjeni čakanju naslednega motorja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... so pa 50cc namenjeni čakanju naslednega motorja :whistle:

Ja, pri vas otrocih. V splošnem pa so namenjeni vožnji po mestu. Ali nisi šel nikoli pogledat prek zahodne meje? In kaj si tam videl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pri vas otrocih. V splošnem pa so namenjeni vožnji po mestu. Ali nisi šel nikoli pogledat prek zahodne meje? In kaj si tam videl?

Točno :grim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!