Skoči na vsebino

Honda VFR 1200 X CROSSTURER


sayo

Priporočene objave

V čem je pa MRA boljša?

 

primerjaj obe in ti bo jasno!

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je pa MRA boljša?

 

 

 

primerjaj obe in ti bo jasno!

V čem je pa MRA boljša?

 

 

 

primerjaj obe in ti bo jasno!

post-10071-0-56233500-1362759700_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je OK, lepa zadosti velika, črna!! Tisti priseski gor mi ne odgovarjajo

 

 

Ta je OK, lepa zadosti velika, črna!! Tisti priseski gor mi ne odgovarjajo

So pa koristni zelo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je OK, lepa zadosti velika, črna!! Tisti priseski gor mi ne odgovarjajo

A ne vleče neki na plavo ali vijolično, al je sam taka slika ?

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če koga zanima tale je na AN za 12.000 € s popustom, ne vem zakaj se tako malo rabljen moped prodaja

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima tale je na AN za 12.000 € s popustom, ne vem zakaj se tako malo rabljen moped prodaja

 

attachicon.gif3_530.jpg

se pač kupuje GS-a...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima tale je na AN za 12.000 € s popustom, ne vem zakaj se tako malo rabljen moped prodaja

 

attachicon.gif3_530.jpg

 

kriza ...zmankuje € ali pa "fafing" se ne izide :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Pikantna tuna - glas ima prav ubijajoč proti GS.

VFR 800 pa žal sploh nima zvoka, če mu ne daš kakšen drug lonec gor. Sem ga imel!

Drugače pomankljivost tega motorja je; teža - ko si na mestu in moraš paziti, da ne izgubiš tla pod nogami.

In prestavno razmerje med prvo in drugo - v ovinkih je pri zelo mali hitrosti težko najti prestavo s katero boš peljal. Zato se včasih poslužujem sklopke - raje, ker zaradi tega sem že fuknu.

Ja razlika je med verigo in kardanom, ki deluje na prenos kolesa togo in ima neposreden odziv.

 

No da se z jim loviti tudi ribe na dveh nogah po kampu!

 

No če kdo kupil pa ob začetku sezone se vidimo kaj.post-38784-0-17636000-1391782239_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polna bojna oprema. 3x 36L kovčki Givi, Givijeve meglenke in Givijev oklep.

Za Grčijo in po Avstriji je prav prišel potovalni volumen.

post-38784-0-00467500-1391782583_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikantna tuna - glas ima prav ubijajoč proti GS.

VFR 800 pa žal sploh nima zvoka, če mu ne daš kakšen drug lonec gor. Sem ga imel!

Drugače pomankljivost tega motorja je; teža - ko si na mestu in moraš paziti, da ne izgubiš tla pod nogami.

In prestavno razmerje med prvo in drugo - v ovinkih je pri zelo mali hitrosti težko najti prestavo s katero boš peljal. Zato se včasih poslužujem sklopke - raje, ker zaradi tega sem že fuknu.

Ja razlika je med verigo in kardanom, ki deluje na prenos kolesa togo in ima neposreden odziv.

 

No da se z jim loviti tudi ribe na dveh nogah po kampu!

 

No če kdo kupil pa ob začetku sezone se vidimo kaj.attachicon.gifzoki buha mareda.jpg

 

Vozil sem jo lani dva vikenda "test" :grim   tudi v dvoje polno natovorjena na eno daljšo furo ...meni sicer ni delala niti najmanjših težav kar se teže tiče, saj mi proti trenutni kravi delujeo kot moped, kar se tiče glasu me ni motil-takrat, predstavna razmerja, nisem imel tega občutka....ker sem vajen verige mi nekako ne sede ta neposrednost kardana...oz. nasploh kardan

Sem se že skoraj odločil za menjavo, ampak mi je bilo škoda trenutne krave, ki mi služi v nulo..bilo "kuda te  vara fura" :kva2:

Če bi jo vozil več bi še imel mogoče kakšno izkušnjo ......edino za moje potrebe bi moral biti rezervoar vsaj 25L  (vozim se 95% na daljše proge) čeprav se mi je poraba gibala malenkost pod 6L  kar se mi je zdelo glede na zmogljivost ugodna poraba.

al

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

No, če namiguješ na BMW, potem te moram razočarati, ker je na tem potovanju BMW imel zelo pomembno vlogo: voznik nosi namreč BMW-jevo čelado System 6 EVO :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez suporta kot nekateri..ker se je fant vozil po asfaltiranih cestah in naredil 14k kilometrov, za pot je porabil 12 dni..tisti s "suportom" so bili na poti tri mesece..mimogrede.

Edit: kar nekaj "fabrik" ga je pri tem podprlo, kar je razvidno v samem začetku posnetka.

Popravljeno . Popravil dromomaniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!