Skoči na vsebino

Rekreacija za možgančke


tjasa77

Priporočene objave

Zdravo,

iščem moške, da bi mi rešili anketo na naslovu anketa unsure.gif. Če si tako priden in za cca 10 min zaposliš svoje sive celice, bom zelo hvaležna. Tvoj odgovor pa bo veliko pripomogel k moji magistrski nalogi.

Hvala biggrin.gif

Tjaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešeno. Zanimiva vprašanja.

Kaj pa študiraš + kaj raziskuješ v svoji nalogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje komunikologijo in raziskuje odnos med samopodobo, karakterjem, nakupovalnimi navadami in dovzetnosjo za oglaševanje. skratka kako komunicirati (oglaševati) za pesimiste, ki so na robu samomora in kako pritegniti samovšečneže z nabildanim egotom :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je res ta anketa namenjena moškim, kot si aplicirala v svojem postu? Že pri prvem vprašanju sem samo debelo gledal. Se mi zdi bolj usmerjena kakšni ženski "cosmo" popoulaciji. Pervyevim kategorijam bi dodal še tretjo: metroseksualci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

iščem moške, da bi mi rešili anketo na naslovu anketa unsure.gif. Če si tako priden in za cca 10 min zaposliš svoje sive celice, bom zelo hvaležna. Tvoj odgovor pa bo veliko pripomogel k moji magistrski nalogi.

Hvala biggrin.gif

Tjaša

Serbus, sestricna! Kaj te je poneslo sem? :smoke:

Anketo sem resil, ni za kaj. :grim

LP, tvoj Zok :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :) hvala vsem za komentarje, sem se kar nasmejala :) O sami temi sedaj ne bi, da ne bom česa sugerirala, bom na koncu povedala. Anketa je namenjena moškim in ženskam, ampak vas moške je tako zelo težko ujet, da ne moreš verjet. Zato res hvala vsem, ki ste in še boste rešili (še posebej Zoku :OK: haha ).

Pa baje imate samo še do 11:11 čas, ker potem bo konec sveta ... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!