Skoči na vsebino

Brezvodna avtopralnica


Vengust24

Priporočene objave

Vsi tisti, ki že imate avte pa bi radi še meli lepše vam kle neki dodajam. Stvar je preverjena, biznis lavfa sam mal da vas osveščim kaj se dogaja okol vas. S takim pranjem se prihrani do 150 L.vode. Avto je opran bolje kot z vodo oz. avtopralnici na krtače. Pere se tk zunanje do 25 minut, če pa je komplet se pravi notr in venih pa je tm do 40 minut dela. Ampak avto je pol res tk ko se reče, ker noben vam nebo za 12€ spucu vsak detalj, spucu felge da se svetjo... Avtopralnca je v Mariboru, deluje pa tut po principu pridem na dom. Lokacija ni ovira. Najbol pa Maribor - Celje. Kamot lahk pokličete ni panike. štab je pa v mariboru pr Leclercu.

EKOLOšKO BREZVODNO ČIšČENJE VOZIL

Ekološko brezvodno čiščenje vozil je inovativen sistem pranja vozil, ki ne izkorišča vodnih virov in temelji na novi tehnologiji okolju prijaznega pranja vozil. Čiščenje se izvaja s sredstvi, ki so izdelana na vodni osnovi, okolju prijazna in biološko razgradljiva. Izdelana so iz organskih izvlečkov in voskov brez silikona in kerozina. Na površino jih nanesemo s pršenjem. Ob stiku s površino umazanijo omehčajo, jo ločijo od površine in obdajo s posebno emulzijo, ki zagotavlja, da ne povzročimo prask na laku. Vozilo istočasno očistimo, zloščimo in zaščitimo.

tole je video malo :http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx?ID=13588&LNK=155

spletna stran:http://www.ekostudiop.com/

FB:http://www.facebook.com/pages/EKO-STUDIO-PROMO/129844733770053

phocathumblsuzukigsx.jpg

185425140649839356209129.jpg

224471140650019356191129.jpg

285011140649676022892129.jpg

285191140648796022980129.jpg

phocathumblbmwx65prej.jpg

phocathumblbmwx61potem.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi napisal, da deluje ciscenje na principu nano delcev...... kolikor je meni znano....

No da se jaz opisem moji izkuznjo z zgoraj reklamirano pralnico v MB...

Pac sem probal za finto, da vidim kaksen bo rezultat.

In defitivno sem bil pozitivno presenecen.....

Zadeva je bila skoraj vrhunsko opravljena... kaksen majhen detajlcek bi se nasel... ampak....

priporocam...

Definitivno kvalitetnejse opravljeno kakor v vseh mariborskih rocnih pralnicah kjer na vodo perejo.

lp h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj avto(nov) še v pralnico nepeljem ker se bojim prask na metaliku ne pa da bi ga še peljal v pralnico kjer se predhodno ne odstrani umazanije ! :headbang:

Ps:Ko se bodo s časoma pojavile praske nebo nihče hotel odgovarjat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzer verjemi da je stvar preverjena in ziher. A misliš da bi si jst pol res upal it prat avto ko je vreden nad 50.000€... pa da mu ris nardim pa lahk plačujem za avto celo leto. Verjemi da je strah odveč... gre se za nano tehnologijo če ti je kaj jasno. Tudi doma si vsi družinski člani perejo samo še s tem svoje konjičke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzer verjemi da je stvar preverjena in ziher. A misliš da bi si jst pol res upal it prat avto ko je vreden nad 50.000€... pa da mu ris nardim pa lahk plačujem za avto celo leto. Verjemi da je strah odveč... gre se za nano tehnologijo če ti je kaj jasno. Tudi doma si vsi družinski člani perejo samo še s tem svoje konjičke.

Profesionalno spolirano vozilo. Nato podvrženo umazaniji, ter nato čiščenje pri vas.

Nato obvezno pranje (razmastitev vašega eko caranbua voska iz vozila) pa pod halogenko. Ne verjamem da bo brez prask, vem pa da ta vosek prav lepo zapolni nastale rise, ki bi nastali pri tem "eko" čiščenju vozila.

šele ko ta filer odstraniš bi se po mojem prikazalo resno stanje, če sploh (domnevam).

Ampak recimo za osebo (medtem sem tudi jaz) katerih avto je le prevozno sredstvo, ne pa osrednji predmet oboževanja. še nisem videl da bi se sekirali tudi če ga pelje na krtače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na krtače za 4 € pa se sveti kt pasja jajca ... Pa še liter tekočine za šipe mi dajo in gume namažejo .... 3 minute in mi ostane 15 za pir ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!