Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro (3. del)


Priporočene objave

Dobro jutro, vesoljna e-Slovenija :)

Danes po dolgem času vstal bistveno pred pol deseto. Svet je zjutraj res lep :)

(Itak, vedno...)

Ja, dobro jutro, vse zgoraj naštete živlce + vesoljčki :D

Glede jutranje lepote sveta pa : mhmmmm, res je lep, če imaš izpod odeje razgled na zasnežene hribe...v dvojini :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro, medvedki na plan :D sonček je :D

Lahko noč vse živalce, vesoljčki, zaspančki, sončki.... in.. in... in... marijan :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro, danes nič ljubkovalnega je tako turoben dan da se kar jokam :D mogoče bo pa jutri bolje, sem že boljše volje hallo veveričke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaj časa pogledal sem not in ugotovil, da so nas izpodrinile živali. : :shock: Kljub temu, da so metuljčki ta trenutek pri nas globoko zamrznjeni, medvedki spijo, edino kakšen preplašen zajček skaklja sem in tja po snegu in seveda, srnice vlečejo trebuščke po snegu, kot so zadnjič razložili kidriški lovci. :wink: :lol: 8)

Sončen 'dan vsem živalcam in človečkom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, nc... jahko noc vsem... grem spat, k sm zmatrana od laufanja po stacunah :arrow: RD od tamale, dolgovi za RD (za nazaj), za jutrisnji RD, pa sevede se kej zame :roll: :oops: 8)

LP :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer želim vsem skupaj po več kot enem mesecu odsotnosti! Upam da bom vsaj še nekaj ur zdržal s tabo DRAGI FORUM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pančat!

Jst tud čez kako urco ker aktivnih temje nekaj preko 500 tako da upam da jih do konca meseca prečekiram!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!