Skoči na vsebino

klimbra

Priporočene objave

I30: Na koga osebno pa je to letelo? A sem slučajno rekel: KLIMBRA, ki drka... itd? NE.

Samo nate.

Opozoril sem te, da si enak ali slabši kot tisti, kateremu očitaš.

In še to. Tudi jaz "drkam" če že tako temu praviš na čase stare Yuge, pa nisem Jankoviča volil. Niti LDS ali SD!

Nekateri so se sposobni spominjati časov in zganjati nostalgijo, pa tega ne vpletajo v današnje družbeno in politično življenje. Ker je že mimo. Nekateri pa samo to pogrevajo. ker drugega nimajo pokazati, pa se na razne zastave obešajo.

Najslabši pa so tisti, ki kljub svojim rosnim letom vs vedo kako je bil in hočejo učiti tiste, ki so bili takrat odrasli in odgovorni državljani.

In še to Jakob, za samostojno slovenijo sem glasovl jaz in ne ti. Pa ne zaradi časov komunizma, življenja v tistem celotnem obdobju ipd., temveč zgolj zaradi naraščajoče agresivnosti političnih klik predvsem v Srbiji. In njim so figo prvi pokazali ravno Slovenski komunisti. Tisti pravi, ne narejeno vetrnjaki kakršen je tvoj veliki idol.

Ti se seveda tega ne spomniš, ker še spermij nisi bil. Tisti, ki ti polnijo glavo z neumnostmi, pa ti očitno to raje zamolčijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca - po tejle debati vidim, da sem janševike še mnogo previsoko cenil.

Da so prizadetosti, zadetosti, pirmanjkljaji, zaostalost še na veliiiko hujšem

nivoju, kot sem si predstavljal v najhujši nočni mori.

Hvala ti Janša, da nas s svojimi zapisi braniš pred sodrgo lastne stranke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko to malo bolje obrazložiš? Jaz se nobenih zelenih zastav in mudžahedinov ne spomnim od takrat.

Odgovor na tale post bi tudi mene zelo zanimal, skupaj s tem, kakšno vezo imajo vpadi Otomanov v Evropo z današnjim časom? Lahko pa vmes tudi pojasniš, kaj so evropske vojske počele na Jutrovem, v času križarskih vojn in razložiš koliko je bilo to bolj 'pravično' od Otomanskih osvajanj.

Če smem povzeti, je vama povsem vseeno ali je Slovenija, slovenstvo in naša kultura ali pa jih ni? Ker hočeš nočeš se slovenska kultura kot celota bistveno naslanja na krščansko vero, pa naj nam je to všeč ali ne.

Torej vama je popolnoma vseeno če namesto cerkvenih zvonov v slovenskih krajih postavijo minarete in une k se gor derejo k molitvi.. A smo res že tako daleč, da je vsako domoljubje in obramba lastne kulture zasmehovano? Potem se dejansko ne smemo postavit na stran svojih prednikov, ki so se stoletja upirali tujcem z vseh strani in moramo lepo nastavit rit čisto vsakem dripcu, ki ima 5 minut časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem povzeti, je vama povsem vseeno ali je Slovenija, slovenstvo in naša kultura ali pa jih ni? Ker hočeš nočeš se slovenska kultura kot celota bistveno naslanja na krščansko vero, pa naj nam je to všeč ali ne.

Torej vama je popolnoma vseeno če namesto cerkvenih zvonov v slovenskih krajih postavijo minarete in une k se gor derejo k molitvi.. A smo res že tako daleč, da je vsako domoljubje in obramba lastne kulture zasmehovano? Potem se dejansko ne smemo postavit na stran svojih prednikov, ki so se stoletja upirali tujcem z vseh strani in moramo lepo nastavit rit čisto vsakem dripcu, ki ima 5 minut časa?

Uau, tole je odličen primer manipulacije in potvarjanja besed. Prav zgledno in prav po janševsko.

Kje sta onadva pisala, da jima je vseeno za Slovenijo in da imata raje minarete, ostaja meni skrivnost.

Je pa res, da večina ljudi možganov ne uporablja in takoj trzne, ko sliši take insinuacije, tudi če so prazne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartek: Moje mnenje o tebi se ni popolnoma nič spremenilo. Je pa zanimivo kako takoj napadaš z raznimi fafanji in ostalim, ko se kdo ne strinja s teboj. za razliko od tebe sem dosti dozorel, da se ne spuščam na nivo osebnega žaljenja, sploh ko so na tapeti politične debate.

Ni mi všeč, da je na tokratnih volitvah zmagal Janković, to je tudi moja pravica. Upal sem, da bo zmagala SDS. Prav tako, kot je to na to upala ostalih 26% slovencev in slovenk. Ni nam uspelo in to pač ZRELO sprejemam. Ni mi všeč in to nestrinjanje lahko, vsaj po ustavi republike Slovenije, na glas povem. da bi se pa spuščal na nivo osebnega žaljenja, pa mi na kraj pameti ne pride.

ni osebno žaljenje. I'm a Pulp Fiction fan

Kot sem že rekel. Popolnoma nič me ne moti, da si simpatizer/promotor/navijač določene opcije. nič, nada, niente, zero!! prav brez kančka predsodkov in slabe vesti lahko debatiram s tabo. DEBATIRAM. ne pa trosim in prepisujem floskule, ki se jih trudim utemeljiti z vedno novimi in šokantnimi "dokazi". . Mimogrede pa popljuvam še vse k nedelje prežvijo u trenerki.

Če nisi v kakem Ljubljanskem volilnem odboru, in na volišču nisi cel dan nadziral dogajanja, pa ne moreš vedeti, kaj se je v resnici dogajalo, in kako je zgledala populacija. Torej si trobilo nekih floskul, insinuacij in neuresničenih želja.

Imho je tako obnašanje, ropotanje delanje kravala in iskanje krivcev podn.To gre Janši krasno od rok. Če nisi plačan za to, pa še mal nižji podn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu bo v interesu ohranitve civilizacije, kulture in sline potrebno ukiniti vse politične stranke in prisluhniti zdravilni moči kristalov ali poljubnih ekvivalentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komunajzerje

Janšo, Gorenaka, Brejca in podobne, right? Vsi vemo, kdo je bil najbolj goreč komunajzer ... romanje v Jajce pa to ... in fura še dans komunajzerske metode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako velja zame. Do Jankovića sem bil in ostajam na kritični distanci, z naborom argumentiranih kritik in tako bo, dokler me kdo ne prepriča v nasprotno.

In takih nas je ogromno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem povzeti, je vama povsem vseeno ali je Slovenija, slovenstvo in naša kultura ali pa jih ni? Ker hočeš nočeš se slovenska kultura kot celota bistveno naslanja na krščansko vero, pa naj nam je to všeč ali ne.

Torej vama je popolnoma vseeno če namesto cerkvenih zvonov v slovenskih krajih postavijo minarete in une k se gor derejo k molitvi.. A smo res že tako daleč, da je vsako domoljubje in obramba lastne kulture zasmehovano? Potem se dejansko ne smemo postavit na stran svojih prednikov, ki so se stoletja upirali tujcem z vseh strani in moramo lepo nastavit rit čisto vsakem dripcu, ki ima 5 minut časa?

Lej, človek božji. Ti si navaden psihopat in potrebuješ pomoč strokovnjaka!

Čisto resno.Takega podtikanja nekih lastnih zaključkov na podlagi čisto normalnih zapisov pod

krinko "če smem povzeti"

(.. če ti rečeš XXX potem misilš/si YYYY .. ) je sposoben le vodja najbolj ciganske politike v Butalahin nekaj

zelo umsko bolnih osebkov iz njegove ekipe.

Če pa nisi bolan (torej, če to ne počneš nenamerno) ampak to delaš namerno,

izzivaš in namerno blatiš sogovornike s podtikanji nekih zaključkov,

katerih NIHČE ni imel v mislih,

potem pa spadaš med najbolj zahrbtne in hudobne prebivalce Motomarsa.

In najprej se nauči ločiti med kulturo in ljubeznijo do vsega narodnega (tudi jezika - s čimer

imate vi v ciganski stranki veliko težav) ter navadnim morilskim katoliškim nacizmom, ki je po letu '45

marsikaterega tvojega somišljenika/izdajalca stal glave. Pa še danes ne doumete ZAKAJ!

Nihče tule ni NIKOLI pisal, kar podtikaš ti, da bi cerkvene zvonike zamenjali za minarete in podobne kretenije,

kar TI podtikaš sogovornikom.

Čeprav jaz (ampak to velja samo za mene) ne bi imel nič proti temu, da bi zastopnike VSEH cerkva sterali "u3PM".

Ampak V S E H - brez izjem. RKCjevce v Vatikan, ostale pa "kudkojimilimoji".

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jakob, ne gre? Enga sm najdu. sam da vidiš, kako jaz navijam za Zokija

........ Da ima narod tako vlado kot si jo zasluži, se učimo na vsakih volitvah. To, da imajo ljudje vedno prav, je pač čista laž. to je zgolj primeren izgovor za opravilno nesposobnost vlade v odhajanju in skoraj diktatruro v prejšnjem mandatu. Če se nam zgodi še Zorad, bo ta floskula izgovor za izgradnjo novega sistema izsuševanja že tako prazne državne blagajne.

jep, po moje, bo stanje do nadaljnega tako kot je. novi obrazi ne bodo novi, dolkkler ne bo zagustilo še bolj, in se bodo v politiki zamenjale generacije, ki morda ne bodo več vpletene v osamosvajanje, orožje in tajkunizacijo.

še nek moram priznat. Če bo šlo tako naprej, bom naslednjih par dni v trenerki. na kavču. Zelo novo državljansko. Tud Pofukani enoceličarji so na Zokijevi strani. In njegov best frend Jaklič mi bo pokušal uturit njihove galenske proizvode, e baš neče. . .

To ni virozica, to je zarota!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo, Hvala, I30. Res si mi polepšal dan in me pomladil... :blush: . Ob priliki dobiš za pivo.

Ne, res nisem volil, ko je bilo treba, torej leta 1991. Sem bil par let premlad. Sem pa bil zraven v Trzinu, ko so naši TO in lokalni fantje sesuli par tankov. Krogle so mi švigale mimo ušes, ko sem sedel na stari češnji. Brez heca.

Tisti, ki meni polnijo ušesa, sem kar sam. Imam delujoče možgane in ne rabim nikakršnih idolov. Ne boš verjel, tudi Janša ne spada na mojo top ten lestvico. Imam pa vsekakor rajši Janšo kot pa Jankovića, to pa povem z vsem ponosom. Saj vseeno, na čisto ne bomo prišli, to vemo vsi v tej debati.

Dej ne nakladi.V Trzinu so obtičali trije navadni oklepni transporterji in vsa čast vojakom JLA da se jim ni utrgal ko so

tri dni viseli zaprti noter brez hrane in vode.Okoličani smo jih hodili gledat kako nemočni so.Streljanje se je začelo ko je helikopter

JNA po dogovoru z teritorialci pripeljal hrano za te vojake,pa se je enmu teritorialcu po nesreči sprožila puška.pol so pa vsi nažigali kar povprek.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ker imam nekaj znancev iz takozvanega vzhodnega bloka, in smo naše mladostvo precej predebatirali, se moram strinajt. Jugoslavija orto-hard-core komunizma ni imela. Ta privilegij so imele, poleg državic ki jih je pogoltnila ZSSR predvsem Češko-Slovaška, ...

No ja, še zdaleč nisem imel v mislih kot ideal komunizma Sovjetsko Zvezo ali katerokoli državo. Pač šlo se je za v marsikaterem pogledu dobro idejo in slabo izvedbo (tako kot npr. mnoga verstva sveta)... saj nima veze, bomo preveč zarajdal...

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, skoda, da mi ni ime Janez, bi se tako slovensko pocutil.. Grasupelcan se je sam pokopal, pa ceprav berem po forumih o nekih teorijah zarote (spet), spodbujanja levih (ti so zdaj trenerkarji) volilcev z ustrahovanji, groznjami,... Vendar pa, to so le njegove domneve.. Debil je in pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, dejstvo je, da če hočemo ostat v območju evra in tudi mi pomagat EU k obstanku, potem bo pač potrebno sprejeti določene ukrepe, ki na kratki rok ne bodo popularni. Jaz mislim, da je edina pot do izhoda iz krize skupaj z EU.

Nekateri mislite drugače, s čimer ni nič narobe. Je pa dejstvo, da smo se za UE odločili državljani na referendumu, prostovoljno, nas ni noben silil v to. Konec koncev Lizbonska pogodba iz 2009 predvideva tudi izstop iz EU. Zberte podpise, dejte na referendum, pa pejmo ven. Samo mislim, da bi v Sloveniji prevladalo razumno mnenje, da je pot naprej v nadaljni integraciji Evrope, oziroma sodelovanju z razvitimi državami in ne bi tak referendum nikoli uspel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, klasičen komunajzer zarukan. Ne morš riskirat 2 minuti svojega življenja, da bi nekaj preveril in zato raje jamraš in težiš.

:lol1: :lol: :lol1::D :lol:

Ti, veliki zagovornik "čiste domovine", raje posveti 2 minuti na dan izpopolnjevanju svoje "pismenosti", da ne bomo začeli dvomiti v to, da si iz Butal. Nazadnje bo še kdo mislil, da si iz Kosova.

:rolleyes:

A' veš, da sem nekoč davno gostoval na MMCju. Takrat sem napisal zelo odmeven blog "Upor kupcev", ki je dejansko sprožil pravo revolucijo v Butalah. Kupci so sistematično, po mojih navodilih bojkotirali roparske trgovske hiše, ki so dvigovale cene kot nore iz dneva v dan. In takrat je bil - jasno - tudi moj največji kritik iz vrst janševikov - kot ti. Zelo aktiven bloger, ki je v bistvu posodil svoj vzdevek (Okop) maniakalnemu zgodovinarju in raziskovalcu povojnih pobojev Dežmanu (zdravljenemu alkoholiku - to je v bistveni povezavi, ampak druga tema), kateri mu je pisal bloge.

Jasno, da sta imela oba polna usta "trenirkarjev", katerim se skoraj v nobenem komentarju nista mogla izogniti.

In tako se MMC-voditelji blogovske scene odločijo poklicati na razgovor/intervju najmočnejše pisce (jaz sem odgovarjal po Skype s polno sliko), Okop jih je pa prosil, ker se je jasno bal izdati svojo belogardistično identiteto (paranoik, poklicni kuhar v neki menzi, je misli, da mu bo kdo kaj storil), da med intervjujem ne pokažejo njegovega obraza. Tako so posneli le njegovo roko in del telesa, kjer se je jasno videlo, da je na RTV/MMC prišel na razgovor v novi ADIDAS trenerki. Lahko si misliš kakšna sprdnja je potem bila na MMCju zaradi tega. Nekaj podobnega kot tule zaradi tebe, samo pomnoženo z 10.

TheShowMustGoOnPress

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem SDS-a je, da se ne uspe distancirati od cca 10-ih vodilnih jurišnikov in JJajčastega Ivana. V primeru........da se jih znebijo in pošljejo nekam......magari v kako Potočko zijalko......bo ta stranka prosperirala.......morda celo nekoč dobila volitve.......ampak, z raznimi JJajčeglavci, Tanki, Grimsi............malo morgen!!!!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem SDS-a je, da se ne uspe distancirati od cca 10-ih vodilnih jurišnikov in JJajčastega Ivana. V primeru........da se jih znebijo in pošljejo nekam......magari v kako Potočko zijalko......bo ta stranka prosperirala.......morda celo nekoč dobila volitve.......ampak, z raznimi JJajčeglavci, Tanki, Grimsi............malo morgen!!!!!!!

Točno! Saj sem napisal (nekje) če bi cigo zapustil stranko en ali 2 meseca pred volitvami, bi SDS gotovo zmagal na volitvah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej naj povem, da sem na zadnjih 3 volitvah (zadnjih 12 let) volil SDS. Najtežje sem jih volil letos, a sem volil po navdihu da bom volil "najmanj slabega". In če so se kolikor toliko normalno obnašali še pred volitvami, je njihov žaljiv odnos do cele Slovenije presegel vso mejo pametnega razuma in dobrega okusa.

Napovedujem jim enako usodo kot jo je doživel LDS v letih 2004, 2008 in 2012. Na tak način se ne vodi politike, sploh pa ne v časih zaostrenih ekonomskih razmer.

Če želijo v SDS rešiti stranko, morajo ali skulirati Janšo in iti z Jankovičem v koalicijo, ali pa Janšo odmakniti in iti z Jankovičem v koalicijo.

Brez koalicije Jankovič-Janša, sta obe politični opciji na naslednjih volitvah mrtvi in se bosta komaj prebili v parlament, v še enih naslednjih pa jih na Slovenskem političnem prostoru več ne bo.

Mogoče so bili v časih po osamosvojitvi ljudje zaverovani v politične liderje in so gonili svoj prav; danes mislim da smo tisti, ki smo bili leta 91 še mladoletni, precej bolj pametni in vemo, kaj želimo in kaj je za našo državo pomembno.

Se bodo pa na forumih seveda vedno pojavljali modeli kot so Dr_Jakob na eni strani in Klimbra in brojjedan na drugi strani, ki bodo zaradi svojega "prav" vedno brez posebnega prevdarka kritizirali drugo politično opcijo in to samo zato, ker so oni proti.

Osebno sem desničar, ampak SDS ni desna. So navadni komunajzarji, ki za razliko od tapravih hodijo v nedeljo v cerkev in verujejo v božička namesto v dedka mraza. To so pokazali tudi s svojo držo po porazu na volitvah, ko so se odzvali enako kot LDS leta 2004. To so dokazali v svojem prvem mandatu, ko so obljubljali reforme in odprodajo državnega premoženje (in takrat je to bilo še kaj vredno), naredili pa niso popolnoma ničesar. Njihova prepričanja niso čisto nič drugačna kot prepričanja PS. še Virant se je usral in medtem ko je najprej zagovarjal totalno prodajo premoženja, se je na zadnjem soočenju že izmotaval. To niso nobeni desničarji.

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bodo pa na forumih seveda vedno pojavljali modeli kot so Dr_Jakob na eni strani in Klimbra in brojjedan na drugi strani, ki bodo zaradi svojega "prav" vedno brez posebnega prevdarka kritizirali drugo politično opcijo in to samo zato, ker so oni proti.

Zmota - osebno NISEM in nikoli nisem bil v kaki stranki. Verjel ali ne - iz inata proti Rop-arju sem takrat, ko je zmagal, volil Janšo. Čisto zares - ne lažem! Nekako sem upal, da bo začel nekaj delati za Butale.

Jankovića sem pa volil iz obupa, ker med Butalci NI NOBENEGA sposobnega voditelja - in kaj naj potem? Volim cigana, ki je v družbi s tistim Argentnskim lopovom Bajukom znosil milijone v Argentino in v svoj žep (tu še mirno prištej bankrot Mariborske škofije zraven s katero sta sodelovala pri tem zavržnem početju).

Janković je vsaj NEKAJ naredil, med tem, ko drugi niso naredili NIČ in so samo kradli.

Butale nimajo politika, ki bi v parlamentu hotel kaj drugega kot napolniti lastne žepe, ZATO je bilo treba voliti nekoga, ki ni rojen Butalc. Nekoga, ki bo poleg polnjenja lastnih žepov tudi nekaj naredil še za Butale - če ne zaradi drugega zaradi komplexa manjvrednosti.

Se zdaj razumeva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmota - osebno NISEM in nikoli nisem bil v kaki stranki. Verjel ali ne - iz inata proti Rop-arju sem takrat, ko je zmagal, volil Janšo. Čisto zares - ne lažem! Nekako sem upal, da bo začel nekaj delati za Butale.

Jankovića sem pa volil iz obupa, ker med Butalci NI NOBENEGA sposobnega voditelja - in kaj naj potem? Volim cigana, ki je v družbi s tistim Argentnskim lopovom Bajukom znosil milijone v Argentino in v svoj žep (tu še mirno prištej bankrot Mariborske škofije zraven s katero sta sodelovala pri tem zavržnem početju).

Janković je vsaj NEKAJ naredil, med tem, ko drugi niso naredili NIČ in so samo kradli.

Butale nimajo politika, ki bi v parlamentu hotel kaj drugega kot napolniti lastne žepe, ZATO je bilo treba voliti nekoga, ki ni rojen Butalc. Nekoga, ki bo poleg polnjenja lastnih žepov tudi nekaj naredil še za Butale - če ne zaradi drugega zaradi komplexa manjvrednosti.

Se zdaj razumeva?

Zdaj te pa jaz nerazumem ? zakaj Butalc voli Tajkuna,ki ni iz Butal ! !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janković je vsaj NEKAJ naredil, med tem, ko drugi niso naredili NIČ in so samo kradli.

Me prav zanima kaj je tok dobrega naredu... Dobrega se bol malo spomnim.... Recimo, prvi si je upal odločno ustaviti promet preko prešerca... še kaj, pa da je blo "zastonj"??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

''zastonj'' še medu ob čaju ne dobiš, vse se plača oz. nekdo časti za druge, eni pa samo kradejo za svoje žepe.

Popravljeno . Popravil MiDge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!