Skoči na vsebino

"Bolgarsko" čiščenje WC Petrol Lukovica AC Jug


Andrej.d

Priporočene objave

Pa saj je to že na vseh AC pumpah.

Moja prostata ne prenese buljenja v rit in hmkanja in kašlanja in seveda "dobar dan" in žvenkljanja s kovanci.

Normalen sem in mi gre takšen odnos na jetra. Na nemških avtocestah imaš avtomat, dobiš bon za izkoriščenje v trgovini. O.K. to razumem.

Preden pišem Petrolu me zanima - za vse ostalo se pizdite, kaj pa takšno "čiščenje" vam je všeč ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta običaj je k nam prišel iz drugih delov Evrope. Predvsem v Nemčiji sem po postajališčih in celo na WC-ju restavracije z hitro prehrano (men se zdi da je bil Burgerking) srečal podobne osebe, ki na tak način hočejo še nekaj malega zaslužiti. So pa, vsaj po mojih izkušnjah, ponavadi imigranti.

Problem se zgleda pojavlja ker v Slovenskem kulturnem prostoru takega in podonih načinov ´napitnin´ pač ne poznamo. Podobno je z Bolgari, ki klečijo (vsaj po LJ) ulicah z iztegnjenimi rokami-še nisem videl da bi kdo kakemu kaj dal.... Tako pač je-prišli smo v evropo in Evropa je prišla k nam.

Me pa osebno tako zaračunavanje tud moti, naj pusti krožnik z drobižem na WC-ju in če bom hotel bom pač kaj dal. Ne pa da dobesedno prosjači na sanitarijah. Podjetrja naj poskrbijo za pošteno plačilo delavcev, pa se verjetno tudi te ne bodo posluževali takih trikov za povečanje zaslužka.

P.S.-nebi se čudil, če bi kdo zastonj čistil WC samo da bi mu čistilno podjetje dovolilo pobirati ´prispevke´

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, to je to.. Sem moral prebrati celo temo... Ja, tudi mene bi zelo motilo, če bi mi kdo fehtaril, medtem ko ga otresam ali si brišem rit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!