Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

:OK: :OK: :OK: :OK:

dobro napisano. In drži 100%. In občutim tudi na lastni koži.

Bajdevej, sem tudi avtodomar-starodobničar.Imam hymerja ki je star 26 let in naši (slovenski) AD-jaši ki imajo vsi lepe, nove, plastične avtodome me gledajo zviška. Jebat ga -slovenci smo pač vase zagledan, frustriran folk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj mogoče je res tko.. kaj vem... škoda na vsak način.

Kot sem že enkrat napisal... nisem bil aktiven nekaj let na forumu in zdaj vidim kako sranje je to z Bmwji...

A jaz mislim, da ni tako pri vseh.

Kretene imaš povsod.

Men je tud Bmw avto lep a kaj ko so notri u glavnem leasing boysi, kot jim jaz pravim (a tudi teh je vedno manj- sreča da je recesija, da take odplakne).

No, pa sem ga vseen dragi kupil. Moram rečt, da je prav dober avto.

Sem prepričan, da Bmwjaši, ki sodelujemo tukaj na forumu (se pravi, da nam je nekaj več do motociklizma, ker še kaj napišemo...) nismo tako, da ne bi odzdravljal itd...

Skratka, jaz sem popolnoma neobremenjen s tem, da vozim Bmw-ja. Kaj si pa misli nekdo drug mi je pa povsem vseeno.

Samo posploševanje je en kurac. Če je nekdo kreten je pač kreten. Če se nekdo gužva in teži ga pač na gobec. Simpl. Pa ni važn kaj voz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo offtopica:

Pri avtomobilih bmw opaziš pri bmw fahrerjih: ne delajo jim smerokazi, namesto kratkih jim delajo meglenke (to sem opazil tudi pri GSA modelu, da si eni vklapljajo dodatne meglenke), vozijo za ritjo in radi parkirajo na mestih za invalide.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer...za lastnike avtomobilov Bmw se s teboj strinjam. Mislijo, da so bogovi, sploh mlajša populacija z raznimi serijami 3, 5.

Sicer pa znamka audi in MB je tudi sinonim za nekaj več.

Če imaš MB, imaš tudi pečatni prstan, debel "tošl", pa sigurno si "gasterbajter"...

Takle mamo, kaj češ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje sploh ni poanta v samem izdelku iz BMW tovarne (saj vsi vemo da gre za preverjno kvaliteto), ampak gre za to, kako nakup motorja BMW preobrazi običajnega motorista v pravega bmw fahrerja, ki se miselno povsem spremeni, je nadmočen na cesti in nadut.

Letošnji primer: vsi lepo stojimo v koloni in čakamo na trajekt (posebna špura za motoriste). Ko maestro pomaha, da krenemo, se začne kolona pomikati normalno naprej na checkin, vendar eden izskoči iz kolone in besno po plinu, da ga še maestro komaj umiri. Ja, 2x lahko ugibate kdo je bil, pristni bmw fahrer na stari gski 1150.

Se je bal da se mu bo pregrel agregat, ne vem no.

Pa lani isto s kolegom, na cestninski, je kolega malenkost dlje plačeval cestnino, pa za njim že nervoza dveh bokserjev odetih v plastiko (to so najbrž RT modeli), so mu že nekaj mahali in kazali (nikakor v tej smeri, da bi mu oni plačali).

Potem pa jih vidiš prave bmw fahrerje, osiveli odcveteli mladeniči s sitnimi babami, pa še LJ registracija. Kompleks za kompleksom, od nadmočnega motorja, prestolnice, iztekajoče se ure itd.

Bmw fahrerji večinoma tudi ne pozdravljajo oz. odzdravljajo.

Tu na forumu se kompleks tudi opazi in sicer v vsaki temi, ko se predstavi nov modern gs killer produkt (tiger, s tenere itd.), že se pojavljajo užaljeni bmw fahrerji, ki morajo "braniti" svoj slab in predrag nakup.

p.s.

prebrano vzeti malo z rezervo, a ne dosti :)

Ja Dr. Rugelj vse maš prov :P edin nekje te moram popravit :yes: ti tud če bi imel BMW-ja te nebi spremenilo,ostal bi (ne bom povedal,sam definitivno ni pohvala oz. kompliment) :P A poznaš kakšnega iz foruma,ki se obnaša tako kot praviš(ne odzdravlja,je nadut...itd) al so to blodnje,ki jih moramo vzet z razervo :)

p.s. se že veselim branja tvojih duhovičenj,me zabavaš,resno :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš danes članek o novi Multistradi npr. :) starega ropotajočega boksera, ki pije olje pa res ne bi imel. Sicer pa kako bo izgledalo, če bi se vsi v tankih vozili.

Jebentiš, men se zdi, da se je okupacija že zgodila. Te Grubers litle tank delajo že 7 let, in se mi zdi njihova pogostost že na meji dobrega okusa. Nekako tako kot Golf.

Človek se praša, kdo je zmagal WW2.....

SGSka pa je primer, ko ne veš al so nekomu plačali, da naredi tako očesu neprivlačen motor. Nekdo, ki potem odšteje za motor 16k eur+ pa menda ja pričakuje, da motor tudi vsaj nekako približno izgleda. Enim je važen tudi izgled ........

Skratka ne bi imel :)

Čak, človek, a ne voziš ti tegale

http://2.bp.blogspot.com/_gl2p-sKpvZ0/S6REwholmkI/AAAAAAAABng/JBU6lkhXBb4/s1600/front-kawasaki-versys.jpg

Po moje si z GSkami kr roko lahk dajo.

ampak vse bolj se mi zdi, da bi lahko tole temo preimenovali v:

ZAKAJ IMAM BMW IN ZAKAJ SEM TOK PONOSEN NANJ :D

In ponosen predvsem nase, ker sm tolk fajn de si kupm tak zavidanja vredn stroj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2: ti si izjema, zato ker imaš v familiji kar 2 bmwja :)

p.s. za tebe verjemam, da pozdravljaš in da te bmw ni spremenil, vidim na forumu.

Sem dvakrat tole prebral pa ne zaznam cinizma.... A se bojiš kmeta2?

Hihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender:

Previdevam, da ženske bmw-farerce niso tako zagrizene. Baje imajo ženske tud mnogo manj izrtazit čredni nagon.

Imela BMW-ja. Celo vsak svojega. Super fajn motorček.

Grem na Hondo.

Ker je še nisem imela. (al pa neki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender:

Previdevam, da ženske bmw-farerce niso tako zagrizene. Baje imajo ženske tud mnogo manj izrtazit čredni nagon.

Imela BMW-ja. Celo vsak svojega. Super fajn motorček.

Grem na Hondo.

Ker je še nisem imela. (al pa neki)

Babe itak nimate pojma ne vete kaj delate, in zato na nekem intelektualnem nivoju ne ogrožate nobenga mačota. Za večino BMWjašev je izbira stroja plod silnih mentalnih naporov neverjetno poglobljenih debat in neverjetno dobrih, čvrstih argumentov.

Na cesti je pač drgač. same pzdarije so vas..

In ne!! tam kjer jaz žvim Baba ne pomeni nič grdega!!!!!!

a si prodala f650?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak. So rekl, da moram nardit vsaj 300.000km, da bo Futka postala legenda. Pol ji bojo pa postavili oltar in ji vsak dan nosili sveže rože in Ipone olje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, spet sem bil na oglasih -spet nobenega R100GS PD.... Pa tako lep je. Bi prav pasal zraven Vulcana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara, preizkušena klasika. Seveda ni po okusu povprečnega Slovenca. Ta preko deset let star motor popljuva na polni črti, da je zastarel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara, preizkušena klasika. Seveda ni po okusu povprečnega Slovenca. Ta preko deset let star motor popljuva na polni črti, da je zastarel...

Ej, sej je zastarel. To je fakt. Problem je, ker nekje na internetu prebereš, da se z zasarelim motorjem sploh ne da pelat, se ne da uživat, in je smrtno nevaren. Samo zato, ker je zastarel. Nove igrače v resnici ponujajo več. je pa vprašanje, koliko tega več se potrebuje.

Argument kot so da je nov 10 kil lažji pa 7 konj močnejši, in ima 3,6Nm več. roko a srce niso argumenti. To so cifre na papirju. Na cesti deset kil 7 konj in 3,6Nm ne pomeni nič. hudiča, še na resnih amaterskih dirkah to pomeni malo. .

Ta bolezen je v krizi mal zgubila sapo. Malo, ne preveč. Ker so igrače po 15 kek za večino prehudo afnanje, si ego futrajo/futramo z precenjeno žepno elektroniko. (beri telefoni pametnejši od nas)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara, preizkušena klasika. Seveda ni po okusu povprečnega Slovenca. Ta preko deset let star motor popljuva na polni črti, da je zastarel...

bmwold.jpg

Tu je izvorni model R12, danes je pač oznaka R1200.

Konstrukcijsko povsem identična :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš prjatu, saj ga poznate, je z polnoletnim R80GS že dvakrat prevozil Rusijo enkrat do Baikala drugič do Vladivostoka.

Njega vprašte, če obstaja kak razlog, da ga nebi imel.

V primerjavi z konkurenco je mene le cena nekoliko nmotila pa izgleda da ne preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, roko na srce, z marsikaterim strojem so že obkrožili svet, bodisi R1 al pa vespo...to lih ni neki argument, razen mogoče tega, da za BMW dobiš rezervne dele povsod po svetu. :D edin za Ducati, pa res nism prebral, da bi kdo kje ekstremno potoval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!