Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Baje je naprodaj..

:)

Sam tega tud jaz nebi mel :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Pa dopovej tistemu, ki se ne zna peljati z motorjem, kako je to eassy!! :slap: Ko padeš, se pobereš in pelješ nprej........... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej kot praviššššni ti pritegnil pogleda. men ga še danes ne.

zakaj na takih poteh vidiš samo gs.e? ja zato človek ker kaj drugega za na tako pot pač ni...grdo sem tole reku ja ampak suzukiji, pa guziji so za vožnjo od kafiča do kafiča...kar pač slovenceljni smo. 150 km na dan pa se že hvali naokoli kot da je letel na luno....

Pa če sem čist odkrit Gizzija si primerjal z GS om? dej nooo, dober da nisi Dučeja primerjal, ta bi pa bla mim.

Sory nč osebnega samo debata.

sem si želel samo prebrati to temo nabijačine pa sem naletel na to!!!

Bil sem lastnik BMW R1150GS ABS.

Žal samo 7 mesecev. Zakaj?

Zato ker me je razočaral!

V 7 mesecih prevozil cca 25000km (lepih km da smo takoj na jasnem). V tem času spičil denar na sklopko cca 400€

ki je delala še cca 1 mesec in potem spet ista težava.

Japonček Yamaha TDM 850 stara 11 let me je brez večjih težav odpeljala na NordKapp in nazaj... strošek popravil na poti je bil 40€(ležaj)

BMW me je odpeljal do Pančeva(cca 600km) strošek popravil 400€ + reklamacija na popravilo dodatnih 60€...

V 7 mesecih razen same vožnje motorja ne morem pohvaliti prav ničesar. Motor kar leti skozi ovinke. Ampak to je itak vse :-(

Splošno povedano...ni mi žal da sem preizkusil BMWja. Žal mi je skoraj 1 meseca brez motorja med sezono, žal mi je brezveze vrženega denarja stran za popravila, olje... Žal mi je živcev, ki sem jih zgubljal zaradi skrbi a bo al ne bo motor zdržal pot nazaj v Ljubljano...

Žal mi je tudi tega da sem prekrasno Yamaho TDM 850 prodal in kupil Hondo Paneuropean, da bi po 2 sezonah zaključil, da je to en qrc motor za mene in da nisem tip človeka za take "penzić motorje". Žal mi je da sem poslušal druge kaj kupiti in ne sebe...

Torej na vsak vozi motor, ki mu odgovarja.Predvsem naj ga vozi z užitkom in z dušo.

Spet sem na japončku in verjetno se ne umikam več od tuki;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem si želel samo prebrati to temo nabijačine pa sem naletel na to!!!

Bil sem lastnik BMW R1150GS ABS.

Žal samo 7 mesecev. Zakaj?

Zato ker me je razočaral!

V 7 mesecih prevozil cca 25000km (lepih km da smo takoj na jasnem). V tem času spičil denar na sklopko cca 400€

ki je delala še cca 1 mesec in potem spet ista težava.

Japonček Yamaha TDM 850 stara 11 let me je brez večjih težav odpeljala na NordKapp in nazaj... strošek popravil na poti je bil 40€(ležaj)

BMW me je odpeljal do Pančeva(cca 600km) strošek popravil 400€ + reklamacija na popravilo dodatnih 60€...

V 7 mesecih razen same vožnje motorja ne morem pohvaliti prav ničesar. Motor kar leti skozi ovinke. Ampak to je itak vse :-(

Splošno povedano...ni mi žal da sem preizkusil BMWja. Žal mi je skoraj 1 meseca brez motorja med sezono, žal mi je brezveze vrženega denarja stran za popravila, olje... Žal mi je živcev, ki sem jih zgubljal zaradi skrbi a bo al ne bo motor zdržal pot nazaj v Ljubljano...

Žal mi je tudi tega da sem prekrasno Yamaho TDM 850 prodal in kupil Hondo Paneuropean, da bi po 2 sezonah zaključil, da je to en qrc motor za mene in da nisem tip človeka za take "penzić motorje". Žal mi je da sem poslušal druge kaj kupiti in ne sebe...

Torej na vsak vozi motor, ki mu odgovarja.Predvsem naj ga vozi z užitkom in z dušo.

Spet sem na japončku in verjetno se ne umikam več od tuki;-)

Pozabil si napisat "koliko" star jajc si kupil saj sklopka zdrži(če jo redno nastavljaš in znaš vozit)vsaj 80K+ kil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si napisat "koliko" star jajc si kupil saj sklopka zdrži(če jo redno nastavljaš in znaš vozit)vsaj 80K+ kil.

ajd pa še enkrat napišem za take, ki ste takoj užaljeni če kdo pove dejstva.

2001 letnik

Nemčija

BMW prodajalec

30000km

servisna zgodovina urejena

star jajc gor al pa dol...

TDMa je bila stara 11 let in imela na števcu 86000km, ko sem opizdil na NordKapp

po moje da ne znam vozit...

da ti bo lažje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajd pa še enkrat napišem za take, ki ste takoj užaljeni če kdo pove dejstva.

2001 letnik

Nemčija

BMW prodajalec

30000km

servisna zgodovina urejena

star jajc gor al pa dol...

TDMa je bila stara 11 let in imela na števcu 86000km, ko sem opizdil na NordKapp

po moje da ne znam vozit...

da ti bo lažje :OK:

Ni mi lažje ! po vsej verjetnisti so na števcu prednjo enko zbrisal ni pa problem kupit novo servisno in naknadno vnest podatke ali se vozit brez prilkjučenega števca sploh, če gre z motorjem po kakih Safarijih ! Meni bi tak motor star ca 11- 12 let z 30 K kil. zeloooo sumljiv ! ! Sicer pa se to da preverit pokliči Valentinčiča in ti pove pri kolikih kilometri menja sklopke na policajskih motorjih pa vedi da jo noben nešpara !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi lažje !...

In ti tudi ne bo, ko bo kakšen drug opisal podobno izkušnjo.

Tako kot recimo moj prijatelj, ki je kupil pred leti (cca8-9) novega K1200S in je po dveh (2) mesecih vožnje nekaj obiskih pooblaščenega servisa v LJ šele preko ostre intervencije matičnega BMW iz nemčije dosegel menjavo celega agregata.

Brumer, tudi BMW vsake toliko naredi in proda sekret . Pa to ni moteče. Moteče je poslušanje takih orto zanesenjakov, ki vsakega drugače mislečega iznačijo za heretika. In tudi zaradi tega iščem nalepko "Piss on BMW!" Ima kdo?

Pa da smo si na jasnem. še z vsakim BMW-jem, s katerim sem se peljal, sem užival.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi lažje ! po vsej verjetnisti so na števcu prednjo enko zbrisal ni pa problem kupit novo servisno in naknadno vnest podatke ali se vozit brez prilkjučenega števca sploh, če gre z motorjem po kakih Safarijih ! Meni bi tak motor star ca 11- 12 let z 30 K kil. zeloooo sumljiv ! ! Sicer pa se to da preverit pokliči Valentinčiča in ti pove pri kolikih kilometri menja sklopke na policajskih motorjih pa vedi da jo noben nešpara !

Bremzer-Brumer... kupil sem ga v Nemčiji! V Nemčiji niso nagnjeni takim podjetniškim podvigom kot pri nas. Razlog pomoje leži v tem, da je pri njih to kaznivo dejanje

Če bi videl mojega "Žućota" bi vedel o čem govorim. Nisem ga kupil na način "prvi je moj".

Na av-to.net sta še vedno dva al pa trije, ki jih še vedno trmasto prodajajo po ufff cenah

čeprav so v stanju "zrel za odpad" in ne popuščajo niti po več kot enemu letu...

"Žućo" je bil v takšnem stanju kot je "švabo" (in ne kak turčin al balkanc) napisal in pofotkal.

Cena je bila 5700€. Popustil je za le 50€ za potne stroške. Plačati sem mogel še DMV

v znesku skoraj 700€...Skratka ni bil poceni za ta letnik.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za skurit sklopko pri bokserjih rabiš le eno križišče in ne 30.000km. Ob normalni uporabi pa preizkušeno zdrži 148.000 km!

Torej, problem ni v mopedu! :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za skurit sklopko pri bokserjih rabiš le eno križišče in ne 30.000km. Ob normalni uporabi pa preizkušeno zdrži 148.000 km!

Torej, problem ni v mopedu! :devil: :devil: :devil: :devil:

Ja, narediš 148.000km če ti ne meče olja v suho sklopko pri skoraj novem motorju ! Je pa res , da je v tem slučaju ne moreš skurit :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, narediš 148.000km če ti ne meče olja v suho sklopko pri skoraj novem motorju ! Je pa res , da je v tem slučaju ne moreš skurit :rolleyes:

Vsaka stvar je za nekaj dobra... Si mel pač različico z mokro sklopko. Takšna je za zmeri! :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo ga. Jaz sem pa kupil dobrega starega boksiča (r80RT), let.93, prev. 59000 km - fajn stvarca,samo hudič, ko je zdaj mraz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti tudi ne bo, ko bo kakšen drug opisal podobno izkušnjo.

Tako kot recimo moj prijatelj, ki je kupil pred leti (cca8-9) novega K1200S in je po dveh (2) mesecih vožnje nekaj obiskih pooblaščenega servisa v LJ šele preko ostre intervencije matičnega BMW iz nemčije dosegel menjavo celega agregata.

Pa da smo si na jasnem. še z vsakim BMW-jem, s katerim sem se peljal, sem užival.

Dobro sem seznanjen, da so pri prvih (modelno leto 2005)imeli problem z trdoto odmičnih gredi in dročnikov kar so takoj odpravili zato so temu tvojmu kolegu zamenjali agregat! In ta isti motor bo šELE letos star 7 let in ne 8, 9 let kot ti pišeš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka stvar je za nekaj dobra... Si mel pač različico z mokro sklopko. Takšna je za zmeri! :devil: :devil: :devil:

Tudi mokra ni za ZMIRAJ na Yamahi V-maksu menjal 1-vič na 32 K kil. 2-gič pa na 72K kil.

Ps.da nebo pomote, sklopka je hidravlična in se NENASTAVLJA !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil 1150gs pri 32kkm prodal pri 75kkm nisem menjal sklopke in tudi ne ploščic, sem pa črpalko za gorivo.

Pa še vedno ne mislim takole!

post-7865-0-32795300-1328360362_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že nekrat napisal, pa ne vem kje, paše pa tukaj zraven...

Imel dva Bmf'lna (nova). Boksar in K 100. Oba dobra motorja, le malo smo šraufali sprot'...

Sicer pa ti ta motor pusti neko sled v srčku, ki jo stežka pozabiš. Predvsem tistim, ki poutujejo...

Ne bom ga pa več mel, ker je predrag in dobiš za veliko manjši denar stroj, ki funkcionira kot ur'ca! Preverjeno!!

Moram pa reči, da je vseeno spoštljiva zadeva. A predraga za svojo "brzhibnost". (Skušam biti realen)

To ni graja, ampak moja izkušnja.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to C2, zakaj zaboga ma Kekec sončna očala spodi!? In kje piše d ma BMW? A zato k ma šubertko :kva2:

Ima BMW-eja R-a ga osebno poznam ,napravili smo skupaj turo po bivši Yugi pravi dečko !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R spredi al R zadi ;) ;)

Če ti po pravici povem NEVEM vem samo, da ima Boxerja sepravi R odspredaj.Koliko kubičen in kateri model vozi pa nevem je pa to bilo pred ca 4-leti ko smo prevozili celo bivšo Yugo in se vrnili preko Albanije in ob Jadranski obali nazaj v SLO.

Ps: pa še tole, če bi BMW-delal samo Boxserja R-e potem jaz nebi NIKOLI vozil to znamko bi ostal na Yamahi ali Hondi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ga za mojo klaso ne delajo :ninja: . S1000 RR v poliestrih je prou sexy, sam k ga pa v civilki vidm. Je pa kr :eek: OMFG, kaj hudiča jim ni blo jasn s tistimi lučmi? Kriminal. In to hud. Bi jih človk kr :bum: :bum: :bum: . Čist lep motor tkole zajebat, grrrrr.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, tu je ta tema odprta še enkrat: zgleda da na motosvetu ni ločenaga zbiranja odpdakov ..

Ne bi ga imel, ker si ga ne morem privoščit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!