Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kokr je razbrat, BMWjasa nic ne boli, ce pade motor po tleh, vse ostale pa. :lol1:

če japončk pade na tla, ga edino lahko pometeš na smetišnco in vržeš med plastiko :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na nalepke, ki jih vidim na kovčku, se je tip tudi že kam peljal.

In sedaj skoraj mu na domačem dvorišču poč kardan.... Počasi bo treba Sneciju verjet, da je v tej temi res en.....

.... drekač. Na kavču.

Popravljeno . Popravil Robson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne sme nikdar manjkat na sliki (če slikamo BMW-ja), da se lahko dokaže izvor :D

 

ap_hpn.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne sme nikdar manjkat na sliki (če slikamo BMW-ja), da se lahko dokaže izvor  :D

 

ap_hpn.jpg

Rdeč zic  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si domišlja da ma rdečo Yamaho :bike:. Revček

 

Ugotavljam, da lepa nedelja in ponedeljek nekaterim še vedno ni razjasnila misli in jih popeljala iz temne bemflarske zmote.

 

Včeraj se je bleščalo po rdeči Yamahi v sončnem popoldnevu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si domišlja da ma rdečo Yamaho :bike:. Revček (ja sej ti maš tud skoz nek rdeč sintisajzer v mislih)

Ja jest sm pa slišu da, na sintisajzerju pa bemflu rabš poseben vložek, da ne povzroča rdečico na riti, sam ne vem kako je pri tistih k uporabljajo tampon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da te Buh nima rad. Kislci praviš vino, voziš Ducatija pa še slišiš slabo. Nič od tega, tampone rabijo vozniki Ducatijev za v ušesa, kot zaščito pred hrupom. No vsaj Bemfla ne voziš, ti revčki so še na slabšem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej pr Ducatiju te res začnejo mal uha bolt od originalnih izpuhu pa sklopke, sam kaj ko morte pa vsi drugi neke aftermarkete auspuhe gor dajat, da dosežete simfonijo ducatija :P

 

Sam so bemflarji res reveži, majo GS-ke, pa država ne dovoljuje vožnjo po Slovenskem razpotju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej pr Ducatiju te res začnejo mal uha bolt od originalnih izpuhu pa sklopke, sam kaj ko morte pa vsi drugi neke aftermarkete auspuhe gor dajat, da dosežete simfonijo ducatija :P

 

Sam so bemflarji res reveži, majo GS-ke, pa država ne dovoljuje vožnjo po Slovenskem razpotju.

... mislim, za tole izjavo bi te pa moral skor izključit iz kluba Dukatistov :grrr ... z nobenim auspuhom na katerem koli motorju ne dosežeš zvoka (simfonija??? :blush: ) ducatija, to pa še jaz vem, k sem kao BMW-jaš (nimam GS-ke!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: 

... mislim, za tole izjavo bi te pa moral skor izključit iz kluba Dukatistov :grrr ... z nobenim auspuhom na katerem koli motorju ne dosežeš zvoka (simfonija??? :blush: ) ducatija, to pa še jaz vem, k sem kao BMW-jaš (nimam GS-ke!)

Se globoko opravičujem vsem Ducatistom za moje nepremišljene besede :blush:

Hotu sem napisat, da rabte druge auspuhe za približek doseganja simfonije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da te Buh nima rad. Kislci praviš vino, voziš Ducatija pa še slišiš slabo. Nič od tega, tampone rabijo vozniki Ducatijev za v ušesa, kot zaščito pred hrupom. No vsaj Bemfla ne voziš, ti revčki so še na slabšem ...

ti se pa rad tolažoš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se globoko opravičujem vsem Ducatistom za moje nepremišljene besede :blush:

Hotu sem napisat, da rabte druge auspuhe za približek doseganja simfonije :P

ne se več motoit o takih stvareh :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se globoko opravičujem vsem Ducatistom za moje nepremišljene besede :blush:

Hotu sem napisat, da rabte druge auspuhe za približek doseganja simfonije :P

stari, predlagam, da si tiho, ker če bodo japanezarji in bmwjaši družno začel tolč po tebi jih boš dobil s ketno in kardanom hkrati :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igraj se ti raje še naprej, s tvojo igračo, da ne boš neumnosti pisal  :D

 

bmw-f850gs-motorbike-have-fun-small-9191

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw s špagetarsko podporo :grim

 

Tale: al verjame Sneciju na prvo žogo in je vrgu dol kardan in namontiral mašino ( nasvet od Gifta) al pa mu je razfu...l kardan in je našel rešitev (spet nastopi Gift in reši zadevo).  Njegov počen kardan ima Snec še kje na sliki. Saj bo kmal kakšno slikco nalepu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!