Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Snecer ker sva z Luxsa dobra prijatelja in zdaj on lepo spi ker je v ZDA v največjem mestu jabolku ti bom kar jaz odgovoril.....prevozil je s K1300S celotno Rute 66,Niagarski slapovi ,največji Grand kanjon in še kaj,pa nič mu ni odpadlo in v eni turi je naredil več km kot ti v 2 letih.

A ker si spet dobil dober argumentiran odgovor boš definitivno kot ovci podobno blejal v luno in nekonstroktivno pribijal blodnje...........no pa dej se vsaj nasmejimo :grim

 

Route66 je šala mala kolko sem videl, samo ime je še ostalo. Samo ravno, minimalno kje kakšen bregec, po videnih prispevkih monotono, da zaspiš poleg.

Jaka je to fura, ko je tisoče kilometrov ravnine in prazne ceste. Zato ti pa pravim, da je važna kvaliteta in ne kvantiteta. Nateg prve klase route 66, da mi plačajo, me tam ne vidijo.

 

Da pa se je vozil po NIagarskih slapovih, to pa res dam kapo dol....... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K versys je pa estetski presezek... :lol1:

 

Morda res ni estetski presežel (le maska in luči), je pa simetrično in evo, letos so samo masko zamenjali pa je "drug" motor".

 

Na bemfli pa nimaš kaj menjat, vse je grdo, še najgrši so cilindri zastarelega bokserja.

 

Samo cel motor lahko zamenjaš, ker ni kaj za popravljat. In bmw je očitno prisluhnil tudi trgu in naredil modern motor 1000, ker očitno imajo dovolj sitnobe starih prdecov na servisih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...za ti dve na fotki sem skoraj ziher, da nista Sneckica in Giftica.

 

Namrec...niti malo ne delujeta, kot dva zagrenjena stara prdca.   :smoke:

Nop. So pa zato dobre prde. Kolk bi šele ble ob kešnem legendarnem Z1000!

 

Ofce levo, ofce desno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer kot sem predvidel......nepopravljiv in brez argumentov :)

 

A si kdaj razmišljal da bi se nekako v parlament prebil,tam tudi samo meglo prodajajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidiš na fotki, sem bil prvi na ladji, bmwjaš ne more priti točno, ker ima vedno nepredvidene postanke :)

Ne vidim slikce. Napisal pa si: Ko pride človek na trajekt, vidi, da je rezerviran za bemfle.

Po tem sem pač sklepal, da so bili BMWji pred tabo.

Mi pa vseeno še ni jasno kam so pa parkirali prikolice? Ali jih ne bodo tudi na otoku potrebovali? Osebno takšne nepremičnine ne bi porival naokoli.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je namenjena tistim, ki ne bi imeli neestetskega polizdelka in ne tistim ki ga imajo. Za ovce je primerna kakšna druga tema npr. "zakaj sem se pustil nategnit"

 

luxsa@ daj nam še ti opiši, kje vse si letos navozil s prikolico

Pod neestetski polizdelek bi bolj spadal versači... normalno da si tako zagrenjen,saj te razumem... saj je normalno da ti je dan že zjutraj pokvarjen ko vidiš ta polizdelek :P

Ko se čistijo skladišča rezervnih delov ki ostanejo od normalnih motorjev, potem se zloži skup tak ''motor'' in normalno da se počutiš nategnjen ko si v bistvu kupil starino :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2014bmwr1200gsasheep.jpg

Snecko! A gor na vrhu na cesti je en plav Versys od pastirja ali je kaj drugega.... Ti si še mlad (pa neu.....) pa boljš vidiš, kot jaz stari prdec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NX650 in pol se še hvali kakšen nov model so naredili,ostal je popolnoma isti sam masko od stare Fejzerke ki so jim ostale v skladišču sintisajzerjev so odkupl za sitniš in namontirali..................ovce pa takoj vidijo nov model ,Japonci res znajo dobro zavajat ozkogledne kupce Versysov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer kot sem predvidel......nepopravljiv in brez argumentov :)

 

A si kdaj razmišljal da bi se nekako v parlament prebil,tam tudi samo meglo prodajajo :D

 

Argumentirano s slikovnim materialom.

 

Pod neestetski polizdelek bi bolj spadal versači... normalno da si tako zagrenjen,saj te razumem... saj je normalno da ti je dan že zjutraj pokvarjen ko vidiš ta polizdelek :P

Ko se čistijo skladišča rezervnih delov ki ostanejo od normalnih motorjev, potem se zloži skup tak ''motor'' in normalno da se počutiš nategnjen ko si v bistvu kupil starino :D

 

Pa ne, da to napiše lastnik suzukija, ki ima neestetski dimnik in še kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..............ovce pa takoj vidijo nov model ,Japonci res znajo dobro zavajat ozkogledne kupce Versysov :grim

Ovce (one štirinoge), se previdno odmikajo.

 

Kardan fasat v glavo ni hec in ofce to vedo!

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NX650 in pol se še hvali kakšen nov model so naredili,ostal je popolnoma isti sam masko od stare Fejzerke ki so jim ostale v skladišču sintisajzerjev so odkupl za sitniš in namontirali..................ovce pa takoj vidijo nov model ,Japonci res znajo dobro zavajat ozkogledne kupce Versysov :grim

 

Še bolje pa Švabi, gska je nespremenjena od Kurska naprej pa nov model takoj prdeci pokupijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne, da to napiše lastnik suzukija, ki ima neestetski dimnik in še kaj :)

:D Saj sam veš da za ta drobiž je to to... tako kot ti pri versačiju, tehnološko zastarela in grda zadeva.. jaz to priznam.. čakam tebe da to potrdiš za svojo prdulo :P

 

Še bolje pa Švabi, gska je nespremenjena od Kurska naprej pa nov model takoj prdeci pokupijo.

Sam tebe je mogel kak bemflar ali pa več njih zlorabit.. mogoče tudi večkrat.. da si tako strašno alergijo fasal :D

 

Spet megla..... :whistle:

kaj mu drugo preostane B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od megle!  :kva2:

Žabarija se je malo razlezla.

 

Aja, Rute 66 je pa res pravi dolgčas. Nobenega trajekta nikjer. Pa nobenega pokvarjenega BMWja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žabarija se je malo razlezla.

 

Aja, Rute 66 je pa res pravi dolgčas. Nobenega trajekta nikjer. Pa nobenega pokvarjenega BMWja.

Ja pa še garmin je brezveze ker sama ravnica in je teško zgrešit :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Na bemfli pa nimaš kaj menjat, vse je grdo, še najgrši so cilindri zastarelega bokserja.

 

Samo cel motor lahko zamenjaš, ker ni kaj za popravljat. In bmw je očitno prisluhnil tudi trgu in naredil modern motor 1000, ker očitno imajo dovolj sitnobe starih prdecov na servisih.

vidim, da spet izražaš svoje mnenje o mašinah, a osnovnega znanja o tem nimaš, boxer ki je zastarel se uporablja še marsi kje, samo o tem ti nimaš blage veze, to, da je zastarel, boš moral povedat ing. Porschea in Subarua, avtomobili podn od podna, če bi le te imeli vrstni motor, kaj bi šele bilo :grrr  in ko pogledaš, kdo to ima, kar hitro ugotoviš, da tisti lastniki avtomobilov, ki vozijo Versyse :kva2:, vglavnem ti hočem povedat, da vrstni motor ni presežek, je najbolj enostavna zadeva in lahko z ogromnimi problemi, v kolikor je veliko moči  :grim

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turki pa Bosanci majo ponavadi mecke ali pa BMW,se prav tud oni vejo kaj je dobr. :OK:

ja, za odpad :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kje se še uporablja bokser, takšen na luft :)

 

Subaru je povsem nekonkurenčen v elitnem športu, ko so ga vrstni vodno hlajeni motorji povozli kot za šalo pa tudi sicer ne gre za neko "resno" firmo. Pri nas je tega malo.

 

Porsche pa je čisti butični izdelek.

 

Presežek je mazdin rotacijski motor, zasnova stara kot svet, a se ni prijel.

 

Vrstni motor je napram kriplavemu bokserju neprimerljivo bolj zmogljiv, miren itd...

 

Saj tudi bemfl dela vrstne motorje...

 

Jaz imam v enem avtomobilu bokser motor :) če bi to bilo nekaj najboljšega pod soncem, bi tudi drugi to uporabljali.

 

Pa naj bemfla naredi 650 bokser motor, me zanima kakšno skropucalo bo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...za ti dve na fotki sem skoraj ziher, da nista Sneckica in Giftica.

 

Namrec...niti malo ne delujeta, kot dva zagrenjena stara prdca.   :smoke:

Ja, lepe punce majo rade porivanje, zato pa vozjo BMW :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!