Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

No, kje se še uporablja bokser, takšen na luft :)

 

Subaru je povsem nekonkurenčen v elitnem športu, ko so ga vrstni vodno hlajeni motorji povozli kot za šalo pa tudi sicer ne gre za neko "resno" firmo. Pri nas je tega malo.

 

Porsche pa je čisti butični izdelek.

 

Presežek je mazdin rotacijski motor, zasnova stara kot svet, a se ni prijel.

 

Vrstni motor je napram kriplavemu bokserju neprimerljivo bolj zmogljiv, miren itd...

 

Saj tudi bemfl dela vrstne motorje...

 

Jaz imam v enem avtomobilu bokser motor :) če bi to bilo nekaj najboljšega pod soncem, bi tudi drugi to uporabljali.

 

Pa naj bemfla naredi 650 bokser motor, me zanima kakšno skropucalo bo to.

daj se vprašaj, zakaj je nek motor v določenem avtu ali motorju, mogoče ti bo kaj bolj jasno, nekaj posploševat v tri dni, nima smisla, linijski motor dat na GS-a, hahahah, pa daj še malo pomisli, zakaj ga ni, v vrhunskem športu pa edino Yamaha vstreaja na linijskem motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki v vrhunskem športu wsbk nima vrstnega motorja?

Kawasaki sploh nima motorja v vrhunskem športu :) , proizvodnja trajektov jim prinaša največji dobiček :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To še moja yamaha zmore... V 5dneh 2000 km... Pa ni neki bavarski presežek.. Ampak "rižotar" pa v enem dnevu tud gre 1000 km pa se da drug dan normaln fizično delat...

Čakaj da pomislim... Odpadla mi je edino misel na drug motor :P

 

Vsak motor načeloma, če ga lih ne razžene, zmore toliko kot zmore njegov voznik. Če imaš 'iron butt' lahko npr. v prvem dnevu romanja na Nordcap narediš 1300km s single cylinder Yamaho XTZ660, tako kot je to ratalo mojemu kolegu. Se mu je pa to zagotovo poznalo. V-Strom je bistveno komotnejši motor pa sem z njim samo enkrat odpeljal direkt štreko do Neaplja ter ga potem naslednja tri dneva tudi pogledal nisem, ker sem se spominjal bolečin v hrbtu. Bavarska boxer kanta je za stare ateje, kot sem jaz ;), tok fajn ravno zato, ker jo je prekleto lahko in neutrujajoče voziti. Saj za to jo tudi večina ljudi kupi in to na večini testov lepo povejo.

 

Za kaj že ne bi imel bemfla? Zato, ker je predrag za ponujeno kvaliteto in podporo uporabnikom. Zakaj ga imam, je pa za kakšno drugo temo... .) B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tega, ni bilo mišljeno da je japanski, ampak da je boxer boljša zadeva od klasike.

 

Itak je sedaj počasi vse to brezveze, ker je elektrika pred vrati.

Še vedno nisi povedal kje si alergijo fasal :D  so bili bemflarji? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še Damija s slikco dopolnim. BMW R-65

bmwr65.jpg

Tut če ji ne užge, bi jo užgal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tega, ni bilo mišljeno da je japanski, ampak da je to boljša zadeva od klasike.

 

Itak je sedaj počasi vse to brezveze, ker je elektrika pred vrati.

Itak. Tesla troopers.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kosmodisk je serijska oprema pri bemflih?

:hmm:  hm če gledamo vzmetenje na Versysu in na bilokaterem BMW-ju in če rabiš za BMW kosmodisk potem potrebuješ na Versysu najmanj ortopeda ali kiropraktika da te po vožnji z nijm spet sestavi   :)

 

Toliko kot se pa ti voziš z trajekti in letno z tem tvojim superduper biciklom bi pa tud teku lohk bi vsaj nekaj pametnega naredu za sebe in okolje  .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehite tok hitro pisat, ker potem površno sledim debati!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  hm če gledamo vzmetenje na Versysu in na bilokaterem BMW-ju in če rabiš za BMW kosmodisk potem potrebuješ na Versysu najmanj ortopeda ali kiropraktika da te po vožnji z nijm spet sestavi   :)

 

Toliko kot se pa ti voziš z trajekti in letno z tem tvojim superduper biciklom bi pa tud teku lohk bi vsaj nekaj pametnega naredu za sebe in okolje  .)

 

Tudi če bi letos imel več časa, dvomim da bi se 20x peljal po Jadranki :)

 

Vzmetenju na versysu pač nič ne fali, si lahko nastaviš če te matra.

 

No kmet pa nam ti povej koliko si letos prevozil in predvsem kje si bil. Eni smo pač umetniki, da z malo prevoženimi, vidimo več.

 

Trajekta pa se ne sramuj, na otoke težko prideš brez njega, če se ne bi samo na Krk vozil, kjer je most, bi spoznal tudi kakšen trajekt.

 

Glede tistega do Grčije, to je prava ladja, z vsem udobjem, ki si ga lahko zamisliš.

 

Motosvet je pač specifika: nix trajekti, nix autobahn... kafe only roads

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje mu je ušla z bmflarjem,od takrat alergija .........mela je na izbiro al hodit po trajektih in spat v malih smrdljivih uticah al pa se udobno vozit z bmflom od hotela do hotela  :P ...........dileme ni ,vsaj za žensko  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če bi letos imel več časa, dvomim da bi se 20x peljal po Jadranki :)

 

Vzmetenju na versysu pač nič ne fali, si lahko nastaviš če te matra.

 

No kmet pa nam ti povej koliko si letos prevozil in predvsem kje si bil. Eni smo pač umetniki, da z malo prevoženimi, vidimo več.

 

Trajekta pa se ne sramuj, na otoke težko prideš brez njega, če se ne bi samo na Krk vozil, kjer je most, bi spoznal tudi kakšen trajekt.

 

Glede tistega do Grčije, to je prava ladja, z vsem udobjem, ki si ga lahko zamisliš.

 

Motosvet je pač specifika: nix trajekti, nix autobahn... kafe only roads

Kje sem vse bil in kaj sem videl in koliko sem prevozilimaš opisano v temi ki te zelo moti "Vtisi iz dnevnih voženj 2014" sem pa v 3mesecih in pol naredil 15kkm napram tvojim na 10 let starem Versysu z 18kkm   :grim   ti si res en pacient,bolj te človek zasipa z argumenti bolj z glavo čez zid,a maš čelado na glavi ko piseš in drekaš tu na motosvetu  :P

Zgolj o dejstvih pišemo tukaj.

Nimaš ti pojma o dejstvih......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem pa v 14 dnevih vožnje naredil 6.8k km :) pa morda je še bil kakšen dan, dva v Avstriji.

 

V temi o vtisih 2014 nisem opazil nič posebnega, 1001 jadranka pa mogoče en Durmitor, ki sem ga tudi jaz videl v svoji kilometrini.

 

Ostalo pa Romunske zgodbe z ukradenim kombijem in tomosom.

 

Verjetno nisem dovolj pozorno bral selfie prispevkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:  TI si sam sebe uspel prepričat B)

Kaj se izmikaš.. povej že so te zlorabli al kaj :D

 

Nobene zlorabe ni bilo in tudi ni nobene alergije.

 

Gre zgolj za dejstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je namenjena tistim, ki ne bi imeli neestetskega polizdelka in ne tistim ki ga imajo. Za ovce je primerna kakšna druga tema npr. "zakaj sem se pustil nategnit"

 

luxsa@ daj nam še ti opiši, kje vse si letos navozil s prikolico

Stari moj ,toti bmw mi je ze treti pa pri nobenmu ni nic stran padlo,kar se lepote motora tice pa bolje da si te kar tiho ,da se ti nebodo ofce smejale. :004

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem pa v 14 dnevih vožnje naredil 6.8k km :) pa morda je še bil kakšen dan, dva v Avstriji.

 

Dobr si, potem si prekoračil interval menjave olja. si nekje na poti opravil servis? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!