Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

No prvi odstavek lahko probava,pa ti pokažem boš izginil po dveh ovinkih......in to bom s tamalim GS-om!!!

Drugi odstavek.....oba sta prevelika za tebe  :P

Tretji odstavek se popolnoma strinjam........mine te najstniška navihanost in namesto študentskega mopija si kupiš nekaj kar v zrelih letih potrebuješ Comfort,ergonomija in avtonomija..... .)

 

ko boš gospod v zrelih letih si boš lohk tud to prvošču,seveda takrat boš vedu kaj je taprav motor  :)

 

Ponujaš mu znamko in motor za upokojence, ja lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej moj seznam pa povej, kaj ima f800 serijsko od naštetega.

 

Najbrž nič...

Veliko več kot si misliš a ker o bmflu nimaš blage veze je to to...........kar poglej ti kaj ima VSEVED........jaz te pa seveda z dejstvi ki jih tako rad omenjaš popravim..............ajd grem na trening ti pa do takrat ko se vrnem pripravi disertacijo  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda 18kkm jih takle motorin obrne v treh mesecih ne pa v petih letih....

 

predvsem tile vozniki ne...

 

011_pink_r1200GSA.jpg

 

01_pink_r1200GSA.jpg

 

05_pink_r1200GSA.jpg

 

016_pink_r1200GSA.jpg

 

r1200gs_art_01s.jpg

 

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda 18kkm jih takle motorin obrne v treh mesecih ne pa v petih letih....

 

 

v 19 dneh 11.000....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GS 800 stane kot versys z mojo dodatno opremo...

 

Jaz pač vozim najboljše v svojem razredu.

 

 

Dejstvo, potrjeno praktično v vseh priznanih revijah, versys kraljuje v svojem razredu.

 

Motosvet pa je druga zgodba, tu niti z besedo niso omenili "novega" modela na salonu... direktiva iz Bavarske, ni druge

Sem našel en test v katerem sodeluje tvoj mopi, Honda NC700X in BMW Sport. Verjetno je to tvoj razred?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko več kot si misliš a ker o bmflu nimaš blage veze je to to...........kar poglej ti kaj ima VSEVED........jaz te pa seveda z dejstvi ki jih tako rad omenjaš popravim..............ajd grem na trening ti pa do takrat ko se vrnem pripravi disertacijo  :D

 

Lepo sem te vprašal, da mi poveš kaj iz seznama ima serijska bemfla.

 

Argumenti kje so? blodnja in klamfanje

 

- nosilci kovčkov givi ? nima, nobenih nosilcev nima serijsko, razen ročajev za sopotnika, ki jih ima tudi versys

- podaljšek sprednjega blatnika? nima

- zaščita za akso? nima

- zaščita hladilnika, dodatna? nima, morda adventure, samo tam je druga cifra

- zaščita gle nalepke na tanku? nima

- dodatne stopalke, širše? nima, le adventure

- nosilec za gps in gps naprava? nima, le adventure, ima pa garmin montano, ki je slabša od oregona, a dražja

- zadnjo podaljšan blatnik v barvi motorja? nima

- 12v vtičnica? najbrž ima, a kje pod sedežem

- prikaz prestave? morda ima serijsko?

- dodatek na krmilu? ne more imeti, ker je dodatek

- zadnji vijaki za stojalo? nima

- dodatna višja šipa, lepo zatemnjena? nima, ker ima serijsko

- torbica za tanka sw motech? niti v sanjah

- zaščita motorja? nima, le adventure

- ščitniki rok? nima serijsko

- led žarnice za pozicijske luči in tablico? nima

itd.

 

Skratka praktično 99% opreme, ki sem jo dodatno nabavil, BMW GS 800 serijsko NIMA.

 

Dejstvo.

 

Govorim o modelu BMW F800 GS

 

Skratka ena sama laž te je kmet2@ pa nehaj nabijat s Hofer, Lidl opremo, ki enga kosa opreme nimam od tam.

 

Razen dvostranskega lepilnega traka za Garminov senzor temperature, ki daje bistveno več podatkov, analize itd., kar bmw tudi nima.

 

Čista laže bmwjašev, sicer pa je bolje kupiti določeno dodatno opremo drugje, ker je boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prvi odstavek lahko probava,pa ti pokažem boš izginil po dveh ovinkih......in to bom s tamalim GS-om!!!

Drugi odstavek.....oba sta prevelika za tebe  :P

Tretji odstavek se popolnoma strinjam........mine te najstniška navihanost in namesto študentskega mopija si kupiš nekaj kar v zrelih letih potrebuješ Comfort,ergonomija in avtonomija..... .)

 

ko boš gospod v zrelih letih si boš lohk tud to prvošču,seveda takrat boš vedu kaj je taprav motor  :)

 

Ne morva provat, ker si hospitaliziran doma in ne moreš na moped...pa preveč se mam rad, da bi vozil tvoj tempo. Pred leti sem mel enga zajca v jarku, pa ga ne mislim več obiskovat :P

Poglej jaz bi normalno zgledal na mini mototu, ti bi zgledal hecno....in obratno....ampak se da...jebe se mi za komplekse drugih ;)

Mene najstniška navihanost ne bo nikol minila, kdo pa mara resnega gospoda...sej sam veš, da te razganja... Čim manj comfort moped si bom kupu na stara leta, glih zaradi tega, da se ne bom preveč razvadu...more mal trest, pa rit more tudi malo boljet :P

 

Tapravga motorja sploh še niso naredili...verjemi...so pa nekateri dost dobri približki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti to pomaga, če pa ni za vozit glede na to, da mu Adventure gor piše :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=3aL-eqxO4kw

 

Pri vseh teh videih, pa jaz dobim drugo mnenje in sicer, da BMW je dober motor, ampak je problem v tem, da si ga kupijo ljudje, ki nimajo pojma o motoriranju.

 

Zato bi bilo dobro, da bi koncern BMW pred predajo motorja testiral bodoče lastnike, če so sploh sposobni ga vozit, ne pa da jim potem delajo sramoto po svetu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem našel en test v katerem sodeluje tvoj mopi, Honda NC700X in BMW Sport. Verjetno je to tvoj razred?

 

 

Že večkrat videno in objavljeno na forumu iz moje strani točno ta video.

 

tu naprimer, leta 2008

http://v-strom.hr/usporedbe-recenzije-ostali-motori/moto-puls-usporedni-test-putnih-endura/

 

Versys odnio po0bjedu u svestranosti,usklađen ovijes,odlično odmjerene kočnice,a vozna svojstva prepoznata kao vrhunska.Versys sve što mu se zada odrađuje prividno bez napora ,pa osiječaj brzine i ubrzavanja i nije toliko impresivan dok u retrovizoru ne vidite koliko ste ostavili konkurenciju.Slično i po cijeni ,Kawasaki daleko najpovoljniji i time -osim što je pobjednik sveukupno-zaslužuje i "Best Buy " titulu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da ste malo zabredli, ta tema naj bi bila lahka, tko malo za šalo malo za res. Ko pa berem vse to se mi zdi, da če bi se v živo dobili bi jih nekdo verjetno "fasal". Dejte se ne prepirat. Motoristi smo vsi, ki radi vozimo motorje, znamka nam ni važna, tudi kubatura ne. Druži nas ista ljubezen do vožnje in motorjev-kakršnihkoli. Na cesti se pozdravljamo(no ne vsi), ker s tem zaželimo srečno vožnjo drugim in pozdravimo enakomisleče. Ko nekje-kjerkoli- srečam motorista lahko takoj pade debata, o motorjih ali o čem drugim, ker smo to ljudje odprtega duha. Tudi na cesti sem že imel kakšen prisilen obstanek, mi je 80% motoristov ustavilo in vprašalo ali je kaj za pomagat. In noben avtomobilist. Dajmo taki ostati ne glede na to kaj vozimo- GS 1200A 2014 ali Kawasaki gpz 500 1995 itd.... LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem, da v tej temi pišemo o BMWju in ker nervozni imetniki te znamke tega ne dojamejo, se spravljajo na tiste, ki imamo druge znamke in pišejo potem o nekem versysu in osebah.

 

Tema se nanaša na znamko BMW, o kawasakiju imajo drugo, a ker v tej temi ne premorejo drugih argumentov, se obesijo na to kar voziš in polagajo besede v usta, ki jih nikoli nisem izrekel.

 

In BMW ni grd zato, ker kakšen drug motor tudi nima lepe maske, ampak je grd preprosto zato, ker je grd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem, da v tej temi pišemo o BMWju in ker nervozni imetniki te znamke tega ne dojamejo, se spravljajo na tiste, ki imamo druge znamke in pišejo potem o nekem versysu in osebah.

 

Tema se nanaša na znamko BMW, o kawasakiju imajo drugo, a ker v tej temi ne premorejo drugih argumentov, se obesijo na to kar voziš in polagajo besede v usta, ki jih nikoli nisem izrekel.

 

In BMW ni grd zato, ker kakšen drug motor tudi nima lepe maske, ampak je grd preprosto zato, ker je grd.

Fora je v tem da ne moreš ti določit točnih okvirjev kaj naj bi se pisalo tu, če bi bilo tako bi vsi samo lepili te linke iz you tuba.

Kdo se je na kaj oz. koga spravil bi se dalo spet debatirat eno 500 strani :)  sam se grem pa stavit da tudi spiš teško, ker razmišljaš kaka krivica se godi na svetu :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi z Versys-em je miss sveta.

 

zagotovo ja

 

bmw-f800gs-5.jpg

 

prekrasen dizajn s kljunom, lepo masko, lučmi, izjemen zadetek dizajnerj glede dimnika....

 

 

versys650.jpg

če odmislimo sicer simetrično masko z lučmi, lepo speljane krivine in izpuh, lepa zadnja alu nihajka, marjetični zavorni diski, barvna kombinacija, itd.

 

Pa naj vsak sam presodi, kje so se bolj potrudili pri dizajnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem da ne moreš ti določit točnih okvirjev kaj naj bi se pisalo tu, če bi bilo tako bi vsi samo lepili te linke iz you tuba.

Kdo se je na kaj oz. koga spravil bi se dalo spet debatirat eno 500 strani :)  sam se grem pa stavit da tudi spiš teško, ker razmišljaš kaka krivica se godi na svetu :D

 

Imam odličen spanec, obrnem se iz zaspim. Meni osebno je tema zabavna in provokativna, a seveda je na drugi strani precej uporabnikov, ki zadeve vidijo drugače in bi me čakali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zagotovo ja

 

bmw-f800gs-5.jpg

 

prekrasen dizajn s kljunom, lepo masko, lučmi, izjemen zadetek dizajnerj glede dimnika....

 

 

versys650.jpg

če odmislimo sicer simetrično masko z lučmi, lepo speljane krivine in izpuh, lepa zadnja alu nihajka, marjetični zavorni diski, barvna kombinacija, itd.

 

Pa naj vsak sam presodi, kje so se bolj potrudili pri dizajnu.

 

Če bi imel na izbiro oba, bi se sigurno prej odločil za BMW-ja. Pa nisem BMW fan, ker bi še raje imel KTM ADV ali Yamaho XTZ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem hipu bi morda raje pogledoval po trivaljni MT-09x al kako se bo imenovala nova tdmka.

 

To bi bil za moje pojme edino logično nadaljevanje iz versysa, tako da bi bila yamaha moja top izbira, sploh če bi bila v rdeči barvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem tile vozniki ne...

 

011_pink_r1200GSA.jpg

 

01_pink_r1200GSA.jpg

 

05_pink_r1200GSA.jpg

 

016_pink_r1200GSA.jpg

 

r1200gs_art_01s.jpg

 

:D

Ne mešaj me v te Murko štajersko snecerske zgodbice  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že večkrat videno in objavljeno na forumu iz moje strani točno ta video.

 

tu naprimer, leta 2008

http://v-strom.hr/usporedbe-recenzije-ostali-motori/moto-puls-usporedni-test-putnih-endura/

 

Versys odnio po0bjedu u svestranosti,usklađen ovijes,odlično odmjerene kočnice,a vozna svojstva prepoznata kao vrhunska.Versys sve što mu se zada odrađuje prividno bez napora ,pa osiječaj brzine i ubrzavanja i nije toliko impresivan dok u retrovizoru ne vidite koliko ste ostavili konkurenciju.Slično i po cijeni ,Kawasaki daleko najpovoljniji i time -osim što je pobjednik sveukupno-zaslužuje i "Best Buy " titulu.

Saj si opazil, da je v testu sodeloval BMWjev skuter in ne potovalna endura?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V hrvaškem testu je sodeloval BMW F 650 GS

Polovični test.

Manjka poraba goriva na 100km, cena rednih servisov, In povprečni strošek motorja za prevoženih 50.000km. Recimo to kar najdeš v resnih testih revij kot je recimo Enduro.

Takšni testi pa so bolj tak. Podobno kot Moto.si, ko se bojijo zamerit proizvajalcem in pišejo vse naj naj o vseh vozilih.

Sliko komentatorjev pa vidiš že na tem forumu in ni treba brskat po tujih. Eni absolutno kontra vsemu kar ni njihovo, drugi poskušajo nekaj resno pisat, pa jih takoj zatolčejo/zatolčemo, eni pa jemljemo ta forum kot dobro zajebancijo. Osebno se trudim, da ne bi ravno preveč užalil koga in mu čisto poscal garo.

Samo včasih ne gre :smoke:

 

Je pa bemfa dosti predraga za to kar ponuja. Osebno mi je bila kawa dosti boljša. Je pa vse stvar voznika. Ene lahko posadiš na raketo, pa ne bo spravil nič iz vozila.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo sem te vprašal, da mi poveš kaj iz seznama ima serijska bemfla.

 

Argumenti kje so? blodnja in klamfanje

 

- nosilci kovčkov givi ? nima, nobenih nosilcev nima serijsko, razen ročajev za sopotnika, ki jih ima tudi versys

- podaljšek sprednjega blatnika? nima

- zaščita za akso? nima

- zaščita hladilnika, dodatna? nima, morda adventure, samo tam je druga cifra

- zaščita gle nalepke na tanku? nima

- dodatne stopalke, širše? nima, le adventure

- nosilec za gps in gps naprava? nima, le adventure, ima pa garmin montano, ki je slabša od oregona, a dražja

- zadnjo podaljšan blatnik v barvi motorja? nima

- 12v vtičnica? najbrž ima, a kje pod sedežem

- prikaz prestave? morda ima serijsko?

- dodatek na krmilu? ne more imeti, ker je dodatek

- zadnji vijaki za stojalo? nima

- dodatna višja šipa, lepo zatemnjena? nima, ker ima serijsko

- torbica za tanka sw motech? niti v sanjah

- zaščita motorja? nima, le adventure

- ščitniki rok? nima serijsko

- led žarnice za pozicijske luči in tablico? nima

itd.

 

Skratka praktično 99% opreme, ki sem jo dodatno nabavil, BMW GS 800 serijsko NIMA.

 

Dejstvo.

 

Govorim o modelu BMW F800 GS

 

Skratka ena sama laž te je kmet2@ pa nehaj nabijat s Hofer, Lidl opremo, ki enga kosa opreme nimam od tam.

 

Razen dvostranskega lepilnega traka za Garminov senzor temperature, ki daje bistveno več podatkov, analize itd., kar bmw tudi nima.

 

Čista laže bmwjašev, sicer pa je bolje kupiti določeno dodatno opremo drugje, ker je boljša.

- nima isto kot tvoj ima pa "stock" to vedno povdarjaš in so veliko bolj kvalitetni tako po trdnosti kot funkcionalnosti proti italjanskemu šrotu

-tega bmw ne potrebuje saj ga niso naredili med malico temveč je motor dovršeno narejen in ne potrebuje nobenih poceni kitajskih podaljškov

-Zaščita za akso,sem ti že enkrat povedal da se nauči pravilno slovensko govorit,skratka tudi tega ne potrebije ker vozniki bmw-jov znajo vozit ne se pa peljat po trajektih!

-glej tretjo alinejo..........skratka za trajekt tega ne potrbuješ tudi ti!

-tudi to je nepotrebna šara ki jo potrebujejo motorji ki so nekvalitetno pobarvani!

-ima ti lahko prilimam slikico ,pa še dodatno je guma čez ki se jo da odstranit če bi želel enduro čevlje uporabljat,guma je poleg serijsko in ne za doplačilo kot pri Versysu!

-nima kot tvoj in jo tudi ne potrebuje saj nekateri znamo  še vedno uporabljat zemljevid,moraš si ga kupit v svojem jeziku,da ga boš razumel.

-spet nepotrebna šara,motor je skonstruiran tako da tega ne potrebuje.........kitajci in lidl ter hofer dobro služijo na uporabnikih tega skropucala.

-12v vtičnica je serijsko in je poleg merilnikov , je pa daleč od 122€ kolikor si ti dal za njo,spet hud nateg,počasi se že sprašujem ,da nisi ti res v vrtcu ostal!

-prikaz prestav spet serijsko in veliko bolj kvaliteten izdelek kot iz lidla ki kg uporabljaš ti,saj ko stisneš sklopko še vedno kaže prestavo za razliko od lidlovega.

-zakaj bi potreboval dodatek na krmilu,tebe nekako razumem ,saj želiš motor polepšati........ne gre Versys bo grd ostal!

-imam centralno stojalo in ne potrebujem nobenih dodatnih vijakov za dodatna stojala,te pa razumem saj tvoj motor več počiva v garaži kot se vozi.

-vetrobransko steklo(slovenščina) je dodatno ker je višja in ni zatemnjena ,zatemnjeno imajo šminkerji ki se vozijo samo podnevi  in trajektih ,prav tako si jo moral ti dati dodatno in vrjetno so te spet nasankali pri plačilu....si pač naiven!

-tudi sklanjatve vidim da ti ne grejo,imam "stock" tank torbo ki je spet veliko boljša kot neki SW.Motech saj se ji da volumen po potrebi spreminjat in je narejena posebej za ta motor!

-cevna zaščita motorja, imam in je dodatno tako kot pri tebi.....

-nima je pa spet "stock" napram tvojim lidlovim 

-zakaj bi potreboval kitajske ledice za pozicijsko luč tud ne vem že serijsko dobro opravlja nalogo,spet nateg Versys uporabnikov ima pa led zadnjo luč serijsko Snecer,prav tako originalna osvetlitev registrske tablice deluje odlično........

 

99% si spet nabil megle to pa ja bravo :notworthy:  bravo tega si sposoben samo ti!

Lažeš in prirejaš ti,že večkrat dokazano in večkrat smo te z argumenti dobesedno ubili,a si selektiven in neprilagojen ,prav tako žaljiv,vračam ti v enaki meri lažnivec!!!

 

Evo spet buča,F800GS ima od zunanje meritve temperature,do trenutne porabe,oziroma da skrajšam potovalni računalnik SERIJSKO do meritev koliko še lahko prevoziš z ostankom goriva točno v KM  itd itd ......res si lažnivec na kvadrat in ko ti zmanjka blodenj postaneš še žaljiv,odraz inteligence!

 

Spet kar nekaj,prvo si zagovarjal "stock" zadeve in to povdarjal ,zdaj pa je že bolje kupiti opremo drugje ,predvidevam Lidl, Hofer ......dej odloči se že enkrat .

 

Lp  :kmet:  te čakam  :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morva provat, ker si hospitaliziran doma in ne moreš na moped...pa preveč se mam rad, da bi vozil tvoj tempo. Pred leti sem mel enga zajca v jarku, pa ga ne mislim več obiskovat :P

Poglej jaz bi normalno zgledal na mini mototu, ti bi zgledal hecno....in obratno....ampak se da...jebe se mi za komplekse drugih ;)

Mene najstniška navihanost ne bo nikol minila, kdo pa mara resnega gospoda...sej sam veš, da te razganja... Čim manj comfort moped si bom kupu na stara leta, glih zaradi tega, da se ne bom preveč razvadu...more mal trest, pa rit more tudi malo boljet :P

 

Tapravga motorja sploh še niso naredili...verjemi...so pa nekateri dost dobri približki :)

Super uživaj v sado-mazo varijantah  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vseh teh videih, pa jaz dobim drugo mnenje in sicer, da BMW je dober motor, ampak je problem v tem, da si ga kupijo ljudje, ki nimajo pojma o motoriranju.

 

Zato bi bilo dobro, da bi koncern BMW pred predajo motorja testiral bodoče lastnike, če so sploh sposobni ga vozit, ne pa da jim potem delajo sramoto po svetu.

Se popolnoma strinjam s tabo,ne morem vrjet ,ampak se  :OK:  dobro napisano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!