Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Občutki so vedno primarno subjektivni. 

 

Sicer pa kot sem že napisal, edini logični nadomestek versysa stopnjo višje je MT-09x Yamaha

 

Sicer pa ne vem, kaj se ti "oglašaš", saj nimaš več GSA...

Pol se ti sploh ne bi smel oglašat,ker ga nimaš ,nikoli ga nisi imel in nikoli ga ne misliš imeti,slednjim omenjenim je bila tema namenjena dokler jo nisi zasvinjal z svojo Versači ekipo  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvoje mere, bi ti GSka bolje ustrezala.

A si dobu vročino,priporočaš mu upokojenski motor...hahahah....pa ti sam sebe povoziš  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo 8 jurjev si še dodatno našparaj za dodatno opremo :) kmet2@ ti lahko da več informacij

 

Po moje sicer ni nujno

 

Če veš, v kakšnih rokah je bil in bo sindikalna cena, pa ti je všeč, pač vzameš

Kmetu je všeč karbonček,"stock" oprema ne pa kar nekaj iz lidla,"stock" se pa plača,od navigacije naprej..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj kmet pove kaj je navesil za 8 jurjev gor :)

 

Sopotnica pa ni dodatna oprema, ampak gre za tovor oziroma breme... hehe

 

Razen, če boš po apartmajih, da ti skuha ipd. sicer je boljše voziti v tišini.

Bom pretiraval kot ti ,99% tega kar ti nimaš  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v to temo, ne sodi ta razlaga :jezik:

ponavadi tisti, ki ne mara Bmw, vozi rižija, le zakaj?, in tisti ki ne mara Bmw, ne mara tudi vse podobno Bmw-jom(beri EU mopedi) iz enega in edinega razloga, ker so dražji in boljši, in zato to sodi v to temo, da se kaj naučite, ko pljuvate po Bmw :grim  :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GSA je prodal menda, saj je objavil primopredajo s starejšim gospodom

Rotax GS pa je menda ženin

Sam se pa matra ja Jodlarju :)

 

Saj bo sam z veseljem pojasnil in nas podučil

Enkrat pravilno pojasnilo,no skoraj ,ker je tud tisti ženin moj ,občasno ga vozi žena ,je bolj tak motorist kot ti .......no mal je hitrejša ,ona vozi vsaj po omejitvah in ne pod  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že vem, ampak a pod GSA štejete samo 1200??? nevem, vprašam.....  ker tole je tut GS Adventure? Al kaj? :?

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8833981

Nimam takšnega je pa podoben ,na sliki je F800GS ADV moj F700GS !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet!!!!  takoj si pejt malega GSAja kupit... ker s tem modelom si brezevezen :)

 

Hvala Snecer za pojasnilo, nisem čist točno vedel kaj vozi :blush:

 

Sej veš, te bmfli so tko vsi grdi in jih je težko ločit med seboj :jezik:

Ja no bolje to kot ga pa imeti celo sezono v garaži al pa na trajektu  :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi tisti, ki ne mara Bmw, vozi rižija, le zakaj?, in tisti ki ne mara Bmw, ne mara tudi vse podobno Bmw-jom(beri EU mopedi) iz enega in edinega razloga, ker so dražji in boljši, in zato to sodi v to temo, da se kaj naučite, ko pljuvate po Bmw :grim  :ras:

 

Duce, ne kvasi neumnosti in ne posplošuj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V-strom je lep motor v živo precej lepši kot na fotkah (na fotkah mi ni bil všeč), vozi se ga presenetljivo lahko tudi na mestu ni težak, čeprav zgleda (še) kar glomazen. Motile so me precejšnje vibracije, ker imam probleme z zapestjem mi to precej pomeni. Tiger je težka mrcina na mestu, vozi se ga pa res zelo lepo, vibracij praktično ni...potegne veliko bolj kot V-strom, sicer ima res več KS in navora ampak tudi navor iz nižjih obratov se mi je zdel nekoliko boljši....pa tresljajev recimo iz 40km/h v 3. brzini jih ni...ker pri V-stromu so kar precejšnji. Pri V-stromu sem bolj  slišak motor kot avspuh, zdel se mi je precej glasen. Ko se usedeš na Tigra je že občutek drugačen...več udobja, boljši materiali na otip, zdi se ti kot da si na fotelju. Pa tudi kolena sem imel pri V-stromu bolj pokrčena kot pri Tigru...ceprav se mi je zdela drža tam tam. BMW bom probal v kratkem...to zaenkrat je to kar sem probal v prejšnjem tednu. Če koga še kaj zanima glede Tigra ali V-stroma naj vpraša...

Skratka če povzamem je Evropejec že po parih km videti,voziti itd....   boljši od Japonca........ logično ,pa vsi se trudimo to razložit g. Snecerju pa ne vrjame. Zdaj je to povedal bivši lastnik Versysa 650 ,me zanima če bo slep tudi za to varianto.... ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duce, ne kvasi neumnosti in ne posplošuj....

Duce ti je strokovno odgovoril ti pa tako    :P  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duce ti je strokovno odgovoril ti pa tako    :P  :D

 

Sej verjetno je čist prijeten možakar, sam spada v skupino ljudi, ki ne znajo normalno in na nivoju odgovorit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat pravilno pojasnilo,no skoraj ,ker je tud tisti ženin moj ,občasno ga vozi žena ,je bolj tak motorist kot ti .......no mal je hitrejša ,ona vozi vsaj po omejitvah in ne pod  :P

 

Očitno ti ni jasno, da gre za skupno premoženje zakoncev pridobljeno v zakonski zvezi, tako da se domneva, da je le polovica motorja tvoja.

 

Ne vem kako voziš ti ali tvoja žena, samo berem, kako so te pobirali s ceste, najbrž nekaj tu ne štima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka če povzamem je Evropejec že po parih km videti,voziti itd....   boljši od Japonca........ logično ,pa vsi se trudimo to razložit g. Snecerju pa ne vrjame. Zdaj je to povedal bivši lastnik Versysa 650 ,me zanima če bo slep tudi za to varianto.... ;)

 

Ni vozil versys 1000... dodaten valj bi zgodbo povsem spremenil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ti ni jasno, da gre za skupno premoženje zakoncev pridobljeno v zakonski zvezi, tako da se domneva, da je le polovica motorja tvoja.

 

Ne vem kako voziš ti ali tvoja žena, samo berem, kako so te pobirali s ceste, najbrž nekaj tu ne štima.

pobirajo s ceste,potem jaz pobiram od zavarovalnic in na koncu se vozim z tebi predragimi vozili ki jih kasneje kupijo razočarani lastniki Japonskih motociklov   :P

 

Ni vozil versys 1000... dodaten valj bi zgodbo povsem spremenil

Sem vedel da ne boš sprejel argumentov in dejstev iz prve roke. Kot sem ti že povedal selektiven vid in čut imaš  :)

 

Zelo me zanima seznam dodatne opreme za 8 jurjev

Ne bom ti povedal ker boš potem hotel imeti še ti  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj ga Kmet ne se pustit, pa čeprav te pobirajo s ceste in je zarad tebe zdravstvo v qurtzu. :D

Pravzaprav je zdravstvo u qurtzu zarad vse bmflarju...pljuv :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj ga Kmet ne se pustit, pa čeprav te pobirajo s ceste in je zarad tebe zdravstvo v qurtzu. :D

Pravzaprav je zdravstvo u qurtzu zarad vse bmflarju...pljuv :P

Saj baje bo dodatek zdaj pri dodatnem zdravstvenem ce maš BMW :P:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravi slovnico v tvojem odgovoru (pravilna raba s,z) :)

 

dejstvo je, da mora probat še versys 1000 in bmw 1000X al kaj je že pa morda še Hondo, da bo slika popolna

 

Povej mi za dodatno opremo, obljubim, da ne bom nabavljal, me pa res zanima, kaj pride 8 jurjev...

 

p.s.

Ni pošteno od objestnih voznikov motorja, da potem vsi plačujemo, saj sistem temelji na solidarnosti, sicer bi ti imel hudo visoko premijo. Zaradi objestnosti trpi zdravstvena blagajna, zavarovalnica itd... imej to v mislih, da te servisirajo pretežno na tuj račun. Dokler ne gre za objestnost, s tem ni nič narobe. Enako je, ko je treba za objestne planince angažirati helikopter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je pa on bil objesten, če ga je motor dol vrgu? Motor je objesten, njega naj kaznujejo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je pisal v Avstrijo oz. proizvajalcu gum, sicer pa sam vem, kaj je bilo :)

 

Pač dajte bit korektni, ko se odločite za divjanje, nikomur ne privoščim potem bolečin in rehabilitacije, če ima sploh srečo, da pride do tega, a nek odnos do širše družbe pa je tudi potrebno imeti.

 

Morda pa vozi še trajekt Reka-Dubrovnik :) pa tudi vidiš jadranko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je pisal v Avstrijo oz. proizvajalcu gum, sicer pa sam vem, kaj je bilo :)

 

Pač dajte bit korektni, ko se odločite za divjanje, nikomur ne privoščim potem bolečin in rehabilitacije, če ima sploh srečo, da pride do tega, a nek odnos do širše družbe pa je tudi potrebno imeti.

 

Jst k diujam vedno korektno divjam, nč na pou :P

Sm pa razmišljal, da je čist možno da so BMwji pa jodlari tok dražji od ostalih mopedov, k je not že zajeto zdravstveno zavarovanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je ocitno namenjena samo pljuvanju po GS,ocitno je mozakarja zlorabil lokalni leder boy na GS in zato pljuva samo po GS,kar pa ni fer do nas ostalih plopeler rajderjev. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!