Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Sebe kot poškodovanca nekako razumem ,da visim za kompom in kucam a kaj delata ta trolla cele dneve za compom to pa ne štekam,sej se ne čudim da je snecer zafustriran z BMW ,saj se več ukvarja s to znamko kot s pomembnimi življenskimi zadevami !

 

Sebe bi moral v celoti razumeti, al se nimaš v oblasti? :) tablico si omisli al pa pameten telefon pa lahko sproti trolaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in kaj ti je Akrapo doprinesel bistveno drugačnega h GSA napram stock zadevi?

Da ti moram to razlagat ,a si ti res polnoleten in normalno razvit  :kva1:  teža in konji so bistveni,potem še optični vidik in decibelni(seveda v mejah dovoljenega) še kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sebe bi moral v celoti razumeti, al se nimaš v oblasti? :) tablico si omisli al pa pameten telefon pa lahko sproti trolaš

Se mi ne trola,dokler se ne oglasiš je tema zanimiva in zabavna,ko se oglasiš pač zamoriš zadevo..............a si že od malih nog tako negativno nastrojen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vem kdaj je Snecerju zmanjkal Thorazina (medic za shizofrenio)?

Ko se pojavi gift.....

:OK:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa res pišem samo pozitivno o negativnih temah. Celotna tema ima že v naslovu negativni prizvok, kako bi lahko drugače pisal?

 

Očitno samo bmwjaše zamori, corser je že bil v dežurni lekarni in nafehtal dozo brez recepta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa res pišem samo pozitivno o negativnih temah. Celotna tema ima že v naslovu negativni prizvok, kako bi lahko drugače pisal?

 

Očitno samo bmwjaše zamori, corser je že bil v dežurni lekarni in nafehtal dozo brez recepta.

Teb tud recept ne pomaga,mislim da nisi zaprt med belimi samo zato da majo mir  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

 

Očitno samo bmwjaše zamori, corser je že bil v dežurni lekarni in nafehtal dozo brez recepta.

Če pa mu je matica spet v cilinder padla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otroci.. Zdaj pa gremo spat...

V 2 letih odkar je kmet zastavil vprašanje je tema postala "paradni konj" ms :D

Cufa vam bo začela kasirat objave :P

Zakaj nebi potegnilo črte, se nehali kregat kdo ma boljši avtek, kdo ima več denarja in kdo ima večji IQ? :D

NOČEM BMWJA KER SE PREVEČ KREGATE O NJIH... Fuj :P

Kmet vse najboljše (so hrvati veseli da jim letos ne uničuješ ograje :P )

Popravljeno . Popravil Matej207
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otroci.. Zdaj pa gremo spat...

V 2 letih odkar je kmet zastavil vprašanje je tema postala "paradni konj" ms :D

Cufa vam bo začela kasirat objave :P

Zakaj nebi potegnilo črte, se nehali kregat kdo ma boljši avtek, kdo ima več denarja in kdo ima večji IQ? :D

NOČEM BMWJA KER SE PREVEČ KREGATE O NJIH... Fuj :P

Kmet vse najboljše (so hrvati veseli da jim letos ne uničuješ ograje :P )

Leta še ni konec  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer ,nisi mi še odgovoril koliko imaš delovne dobe,da se oglašaš o prispevkih in solidarnosti ? Ti je mogoče nerodno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer ,nisi mi še odgovoril koliko imaš delovne dobe,da se oglašaš o prispevkih in solidarnosti ? Ti je mogoče nerodno ?

lej ura je 22.00 in lahko da se tam, od koder se oglaša, ugašajo luči in se mora prenehat z vsemi aktivnostmi :kva2:  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ura je 22.00 in lahko da se tam, od koder se oglaša, ugašajo luči in se mora prenehat z vsemi aktivnostmi :kva2:  

Vrjetnost je velika  :P

Pozdravi se prvo...

Jadranka te bo počakala... ;)

Zakaj imaš ti ktm namesto bmwja ? :P

Imam bmwja in ktmja  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vem kdaj je Snecerju zmanjkal Thorazina (medic za shizofrenio)?

Ko se pojavi gift.....

Ne , ne ,to ni od tega ,pomoje mu je smarnce zmanjkal,s pokojnim Rugljem si bi mela velik za povedat. :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremljam kar nekaj tujih motorističnih forumov in takih provokacij in neprijaznosti, kot na MS, ne vidim nikjer. Bi verjetno morali moderatorji (če obstajajo) malo red narediti. Na forumu sem od 2001, resda ne vedno aktiven, a se je od takrat marsikaj spremenilo. Najbrž je lastnikom vseeno in pustijo, da stvari tečejo-propadajo po svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremljam kar nekaj tujih motorističnih forumov in takih provokacij in neprijaznosti, kot na MS, ne vidim nikjer. Bi verjetno morali moderatorji (če obstajajo) malo red narediti. Na forumu sem od 2001, resda ne vedno aktiven, a se je od takrat marsikaj spremenilo. Najbrž je lastnikom vseeno in pustijo, da stvari tečejo-propadajo po svoje.

Žal je ta tema ustvarjena ravno zaradi provokacij a se ti ne zdi, ko že ravno prebiraš tuje forume, a tud tam obstajajo take teme, men se zdi kot sramotilni steber, češ zdaj pa pljuvajte po meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je ta tema ustvarjena ravno zaradi provokacij a se ti ne zdi, ko že ravno prebiraš tuje forume, a tud tam obstajajo take teme, men se zdi kot sramotilni steber, češ zdaj pa pljuvajte po meni

Tud ti ne znaš brat al kaj,preberi si začetke teme pa boš videl da ni ustvarjena za provokacijo,temveč za pomoč lastnikom Versysa ki so se izgubili v vesolju  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem o kakih provokacijah vi...

 

Mimogrede, BMW je zanič in prav tako so tudi vsi ki ga vozijo

Bravo,lepo si povedu,pa okol nosa se se mal obris. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi tisti, ki ne mara Bmw, vozi rižija, le zakaj?, in tisti ki ne mara Bmw, ne mara tudi vse podobno Bmw-jom(beri EU mopedi) iz enega in edinega razloga, ker so dražji in boljši, in zato to sodi v to temo, da se kaj naučite, ko pljuvate po Bmw :grim  :ras:

zase govor testeninar !   :ras:

 

Ta tema je ocitno namenjena samo pljuvanju po GS,ocitno je mozakarja zlorabil lokalni leder boy na GS in zato pljuva samo po GS,kar pa ni fer do nas ostalih plopeler rajderjev. :004

en velik pljuv na vse bmfle!!!! ma ne premal ..evo  :SS

 

Verjetno maš rekord proge,na Grobniku.

 

 

kolkr vem ga ma še zmer moj mehanik... kolk pa tvoj pele ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!