Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Tako izgleda ta star to sezono, ko je naredil 1.500km na Grobniku in nič na cesti.

DSCN4587_zps68dc64ab.jpg

In kaj bi naj videli na fotografiji, oz. kaj posebnega nam razkazuješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa moraš dat hrupnega Akrapovića na bemflo? za 1720 EUR, ok original izpuh je res grd dimnik, a akrapović je tudi daleč od lepote.

 

Še vedno pa ostane dobrih 6 jurjev opreme. Ne spominjam se, da si imel karbonska platišča? (to bi bila resna zadeva, sicer ne za špic felno)

 

Zgleda, da ti je nerodno napisat glede opreme.

 

---------

 

zdravstveni dodatek za tujca? kaj imaš spet to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti itak vse veš.......... :notworthy:   tudi za tebe palica raste ,zelo rad povdarjaš mojo nesrečo,a te osrečuje  :mellow:  pazi se nesreča nikoli ne počiva,policaji pa kljub tvoji defenzivni vožnji radi napišejo "neprilagojena hitrost" :mellow:

 

Ne gre za tvojo nesrečo, ampak objestno vožnjo, ki se na tem forumu nonstop reklamira.

 

Če ne voziš objestno, tu nisi pravi motorist itd. to je sporočilo na tem forumu, posmehovanje, provociranje in duvanje, potem pa kompanjone po jadranki pobirate.

 

Ne vem, če sem kje videl, da si napisal kaj poučnega in pametnega o svoji izkušnji, da bi morda kdo o tem premislil, naletel sem zgolj na besede "saj me ne moreš dohajati, voziš počasneje od moje žene ipd."

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bila italijanska zadeva kej vredna ne bi Ducati podpisal pogodbe z Akrapovičem  :grim

Tipičen primer marketinško nasedlega kupca, ki primerja izdelek moto GP, s street MF Power :) O performancah sem govoril, bi resnično želel prebrat razlago s tvoje strani, v čem je pa Akrapo boljši za najmanj 1/2 cene :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug športni motor sem nabavil to sezono, zdaj z njim delam vožnje po cesti, do zdaj jih je bilo 8.000km.

Tako izgleda ta star to sezono, ko je naredil 1.500km na Grobniku in nič na cesti.

DSCN4587_zps68dc64ab.jpg

 

Glej, glej, ta bmw ima stojala...?

 

Ko sem omenil, da jih imam tudi jaz za svoj motor pa spet pametovanje

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipičen primer marketinško nasedlega kupca, ki primerja izdelek moto GP, s street MF Power :) O performancah sem govoril, bi resnično želel prebrat razlago s tvoje strani, v čem je pa Akrapo boljši za najmanj 1/2 cene :)

 

Akrapović verjetno dela kvalitetne izdelke, vendar ima katastrofalen dizjan, na katerem najbrž nič ne dela.

 

Očitno kupci še vednoo zaradi ulice radi mastno odštejejo za grd dimnik z vzmetmi, samo da gori piše Akrapović.

 

Prva stvar, ki bi jo naredil pri akrapotu je, da bi takoj vrgel dol njegov napis. Ker kazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer tudi ostali delajo kvalitetetne rorčke in to že od nekdaj, ko je Akrapo šele začel zvijajti cevi za Grobniška brenčala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za tvojo nesrečo, ampak objestno vožnjo, ki se na tem forumu nonstop reklamira.

 

Če ne voziš objestno, tu nisi pravi motorist itd. to je sporočilo na tem forumu, posmehovanje, provociranje in duvanje, potem pa kompanjone po jadranki pobirate.

 

Ne vem, če sem kje videl, da si napisal kaj poučnega in pametnega o svoji izkušnji, da bi morda kdo o tem premislil, naletel sem zgolj na besede "saj me ne moreš dohajati, voziš počasneje od moje žene ipd."

Kaj naj rečem    :blush:  minilo je točno eno leto odkar sem postal delni invalid med Karlobagom in Senjom! Zakaj..........ker sem bedak ,ker sem želel vedno biti prvi in najhitrejši,ker sem vozil po robu zmogljivosti motorja ter pnevmatik,sem primer kaj se ne sme!!!

V nesreči sem izpahnil koleno do te mere da ne bo nikoli več funkcionalno ,vsaj tako ne kot sem navajen živet adrenalinsko in športno aktivno. Počil 1 ledveni vretenec in izpahnil komolec!

Rehabilitiram se že eno leto,za mano je 5 operacij ,v prihodnje čakam še na najmanj 2!

Zakaj to pišem,ker mam pač danes drugi rojstni dan in v opozorilo meni podobnim kamikazam...........NE SPLAČA SE!!!!

 

A vsaka izkušnja ni slaba saj nas nekaj nauči in kot so rekle babice "za vse je nekaj dobro" in res je bilo! Če se ne bi ponesrečil bi bil danes v krtovi deželi,saj so med nujnimi preiskavami ki so jih opravili našli tudi nekaj kar ne paše v mojo glavo in zaradi tega bi se en dan odpravil spat in se nikoli več zbudil,tako so mi razložili  :mellow:

 

No zdaj pa bodi pameten,po eni strani trpim,po drugi strani pa sem živ in lahko še kako kvalitetno živim kljub defektom  :010

Skratka želim vam povedat da na cesti previdno sploh v teh jesenskih dneh ,ko cesta ni več to kar je poleti kljub lepim temperaturam,listje odpada,kmetje vozijo pridelke  itd, res si ne želim brat še kakšne tragedije sploh pa od ljudi ki jih poznam.Marsikdo od vas je dal čez kalvarijo nekateri hujšo nekateri manjšo a po večini ostanete tiho.

Povejte delite svoje izkušnje neizkušenim in mladim ,vsi smo bili enkrat tam ,poučite jih da   SE NE SPLAČA    -_-

 

Kljub vsemu pa ostajam pozitiven in se kljub vsem zapletom vračam v formo..............vidimo se naslednje leto pa ne na forumu temveč na cesti ,Lp   :kmet:

 

P.S. Vse najboljše meni   :P

 

No to je bilo napisano poučnega iz moje strani a ker si selektiven in omejen vidiš samo tisto kar si želiš in provociraš,a mene ne boš,s tabo se ukvarjam predvsem zaradi dolgčasa na rehabilitaciji ,drugače bi te enostavno ignoriral kot drugi,a mi popestriš dan z svojimi neumnostmi.............pa ne razumi narobe ,vseno te spoštujem in vem da si zelo inteligenten poba toda omejen pa ne preko IQ-uja ,najlažje ti razložim ,da si kot furmanski konj,tisti z ščitki za oči,ne vidi ne levo ne desno samo naprej,ah uživej  :OK:

 

Za razliko od tebe priznam svoje neumnosti in jih ne skrivam !

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, glej, ta bmw ima stojala...?

 

Ko sem omenil, da jih imam tudi jaz za svoj motor pa spet pametovanje

Oba imava stojala zaradi grelcev, a ne?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kateri zaključki ,vsa čast  :OK:

 

K2, vsaka ti dala, da se ti da. Zdej je Gift prevzel iniciativo s polovičnimi cenami. Jebeš Hofer in Lidl, ker je italijansko-kitajski HajTeh pol cenejš in enako ukrivljen. Neki podobnga kot Merkator/Konzum makaroni.

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipičen primer marketinško nasedlega kupca, ki primerja izdelek moto GP, s street MF Power :) O performancah sem govoril, bi resnično želel prebrat razlago s tvoje strani, v čem je pa Akrapo boljši za najmanj 1/2 cene :)

V vsem ! Na kratko če se ti da prebirat pa tehnično gradivo pa le in obesi ga sem gor,da se vidi da je Igor Car !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba dajeva motor na stojala zaradi grelcev, a ne?

 

Verjetno maš rekord proge, poleg tudi prenosno vremensko postajo in celo ekipo, da ti vedno optimalno nastavi stroj za tisto dričanje po uničenem Grobniku.

 

Sicer pa pošteno, da željo po brzini sproščaš v primernem okolju in ne na cestah s samomorilskimi prijemi.

 

Tekmuješ al samo za zabavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Kaj naj rečem    :blush:  minilo je točno eno leto odkar sem postal delni invalid med Karlobagom in Senjom! Zakaj..........ker sem bedak ,ker sem želel vedno biti prvi in najhitrejši,ker sem vozil po robu zmogljivosti motorja ter pnevmatik,sem primer kaj se ne sme!!!

V nesreči sem izpahnil koleno do te mere da ne bo nikoli več funkcionalno ,vsaj tako ne kot sem navajen živet adrenalinsko in športno aktivno. Počil 1 ledveni vretenec in izpahnil komolec!

Rehabilitiram se že eno leto,za mano je 5 operacij ,v prihodnje čakam še na najmanj 2!

Zakaj to pišem,ker mam pač danes drugi rojstni dan in v opozorilo meni podobnim kamikazam...........NE SPLAČA SE!!!!

 

A vsaka izkušnja ni slaba saj nas nekaj nauči in kot so rekle babice "za vse je nekaj dobro" in res je bilo! Če se ne bi ponesrečil bi bil danes v krtovi deželi,saj so med nujnimi preiskavami ki so jih opravili našli tudi nekaj kar ne paše v mojo glavo in zaradi tega bi se en dan odpravil spat in se nikoli več zbudil,tako so mi razložili  :mellow:

 

No zdaj pa bodi pameten,po eni strani trpim,po drugi strani pa sem živ in lahko še kako kvalitetno živim kljub defektom  :010

Skratka želim vam povedat da na cesti previdno sploh v teh jesenskih dneh ,ko cesta ni več to kar je poleti kljub lepim temperaturam,listje odpada,kmetje vozijo pridelke  itd, res si ne želim brat še kakšne tragedije sploh pa od ljudi ki jih poznam.Marsikdo od vas je dal čez kalvarijo nekateri hujšo nekateri manjšo a po večini ostanete tiho.

Povejte delite svoje izkušnje neizkušenim in mladim ,vsi smo bili enkrat tam ,poučite jih da   SE NE SPLAČA    -_-

 

Kljub vsemu pa ostajam pozitiven in se kljub vsem zapletom vračam v formo..............vidimo se naslednje leto pa ne na forumu temveč na cesti ,Lp   :kmet:

 

P.S. Vse najboljše meni   :P

 

No to je bilo napisano poučnega iz moje strani a ker si selektiven in omejen vidiš samo tisto kar si želiš in provociraš,a mene ne boš,s tabo se ukvarjam predvsem zaradi dolgčasa na rehabilitaciji ,drugače bi te enostavno ignoriral kot drugi,a mi popestriš dan z svojimi neumnostmi.............pa ne razumi narobe ,vseno te spoštujem in vem da si zelo inteligenten poba toda omejen pa ne preko IQ-uja ,najlažje ti razložim ,da si kot furmanski konj,tisti z ščitki za oči,ne vidi ne levo ne desno samo naprej,ah uživej  :OK:

 

Za razliko od tebe priznam svoje neumnosti in jih ne skrivam !

 

 

Vse najboljše za rojstni dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, s seboj imam tri hostese, mehanika, črpalkarja, kuharja in butlerja. Zakaj se ne pridružiš, bodo najini služabniki imeli kaj debatirati, ko bova vozila.

Popravljeno . Popravil motolover
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer pa gift se filata z odgovori.....monologov nebi nikol sekala.... :grrr

Sebe kot poškodovanca nekako razumem ,da visim za kompom in kucam a kaj delata ta trolla cele dneve za compom to pa ne štekam,sej se ne čudim da je snecer zafustriran z BMW ,saj se več ukvarja s to znamko kot s pomembnimi življenskimi zadevami !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsem ! Na kratko če se ti da prebirat pa tehnično gradivo pa le in obesi ga sem gor,da se vidi da je Igor Car !

 

No in kaj ti je Akrapo doprinesel bistveno drugačnega h GSA napram stock zadevi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, s seboj imam tri hostese, mehanika, črpalkarja, kuharja in butlerja. Zakaj se ne pridružiš, bodo najini služabniki imeli kaj debatirati, ko bova vozila.

 

Vožnja v krogu z motorjem? :) zadnja stvar na katero bi pomislil.

Zakaj kupim Akrapoviča? Ker lahko!

 

Jaz ga tudi lahko pa ga nočem, ker je nikakvega izgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet pošteno napisano...respect!

Ne skrbi se boš že pozdravil, poznam hujše primere (btw. vsaj umsko nam ne moreš zbezljat na tem forumu, oz. v tej temi) :D

DIN - ne bluzi oz. ne mlati prazne slame in se drži skrajno resne vsebine ( oz. rehabilitacijsko sproščujoče kot je Kmet2 zapisal) :D

Btw. DIN..midva s Snecerjem raje posekava ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!