Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Route66 je šala mala kolko sem videl, samo ime je še ostalo. Samo ravno, minimalno kje kakšen bregec, po videnih prispevkih monotono, da zaspiš poleg.

Jaka je to fura, ko je tisoče kilometrov ravnine in prazne ceste. Zato ti pa pravim, da je važna kvaliteta in ne kvantiteta. Nateg prve klase route 66, da mi plačajo, me tam ne vidijo.

 

Da pa se je vozil po NIagarskih slapovih, to pa res dam kapo dol....... :)

Bilo kuda BMW svuda. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda res ni estetski presežel (le maska in luči), je pa simetrično in evo, letos so samo masko zamenjali pa je "drug" motor".

 

Na bemfli pa nimaš kaj menjat, vse je grdo, še najgrši so cilindri zastarelega bokserja.

 

Samo cel motor lahko zamenjaš, ker ni kaj za popravljat. In bmw je očitno prisluhnil tudi trgu in naredil modern motor 1000, ker očitno imajo dovolj sitnobe starih prdecov na servisih.

Te pa jaz spljoh nimam boxera, ka pa zaj? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehite tok hitro pisat, ker potem površno sledim debati!!!

 

Potem takem je tisti vic namenjen tebi? "Dragi Dami34 ... pišem ti počasi, ker vem, da ne znaš hitro čitat .... itd"  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem pa v 14 dnevih vožnje naredil 6.8k km :) pa morda je še bil kakšen dan, dva v Avstriji.

 

V temi o vtisih 2014 nisem opazil nič posebnega, 1001 jadranka pa mogoče en Durmitor, ki sem ga tudi jaz videl v svoji kilometrini.

 

Ostalo pa Romunske zgodbe z ukradenim kombijem in tomosom.

 

Verjetno nisem dovolj pozorno bral selfie prispevkov.

A nisi nažigal o dejstvih......dejstvo KTM in BMW 15kkm+ v 3mesecih in pol pa nobenemu ni nič odpadl pa nobenega nism nič šraufal ,to so dejstva,no zdej pa furaj svojo meglo naprej,lohk tud Romunsko če češ........

 

P.S. tomos je pa že zdaj več vreden kot tvoje skropucalo!

 

Sem spregledal"ukraden kombi" ...lahko pojasniš ali spet blodiš!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem takem je tisti vic namenjen tebi? "Dragi Dami34 ... pišem ti počasi, ker vem, da ne znaš hitro čitat .... itd"  :lol1:

Pa kaj vi vsi v isti ulici živite.....Gift,Snecer in Breitner......ulica ta brihtnih 3 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi nažigal o dejstvih......dejstvo KTM in BMW 15kkm+ v 3mesecih in pol pa nobenemu ni nič odpadl pa nobenega nism nič šraufal ,to so dejstva,no zdej pa furaj svojo meglo naprej,lohk tud Romunsko če češ........

 

P.S. tomos je pa že zdaj več vreden kot tvoje skropucalo!

 

Sem spregledal"ukraden kombi" ...lahko pojasniš ali spet blodiš!?

 

Tisti tomos nima neke vrednosti, ker ni več originalen, jaz pa imam takšnega letnik 58 še vse original in ne verjamem, da je nižje vrednosti on speskanega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si pa BMW spravil v ZDA?...

Tam ga je kupil ,čudno da tega ne veš jasnovidec  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vi vsi v isti ulici živite.....Gift,Snecer in Breitner......ulica ta brihtnih 3 :lol1:

 

Kaj te je te zaj vrglo iz glajza, da si to napiso? Ti se ne spomniš tega vica in prav pasalo je v odgovor, ki ga je podal Dami.

 

Samo res hitro pišete .... imam občutek, da ste bli v prejšnjem lajfi strojepiske!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti tomos nima neke vrednosti, ker ni več originalen, jaz pa imam takšnega letnik 58 še vse original in ne verjamem, da je nižje vrednosti on speskanega.

Tomos je originalen,je v izdelavi oziroma procesu! 

 

Zakaj si pa še Versysa kupil ,za tvojo kilometrino je dosti tudi tisti iz 1958 leta  :grim

Mogoče pač vsi nismo gledali kmetije in bili tvoji navijači

A zdej si pa že ljubosumen ;)  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi Motogp je ze nehal z nekimi njegovimi kvazi dejstvi. :D Ker je bil zakajlan,tko kot ga je Tina pozimi zabila :) ostala mu je le se ta tema.....funny guy :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zakaj bokserja praktično ni več v nobenem avtomobilu?

 

Vrstni motor pa je na novi "GS"ki 1000

 

Kawasaki v vrhunskem športu wsbk nima vrstnega motorja?

Narobe, tukaj pri amerih je Subaru eden bolj prodajanih avtomobilov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tam marsikaj tlači ceste... :)


Tomos je originalen,je v izdelavi oziroma procesu! 

 

Zakaj si pa še Versysa kupil ,za tvojo kilometrino je dosti tudi tisti iz 1958 leta  :grim


A zdej si pa že ljubosumen ;)  

 

tomos puch

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tam marsikaj tlači ceste... :)

 

tomos puch

Ne ampak ROG-PonyExpress....!!!   Ti ti vsevednež,bolj lupaš bolj zgledaš   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi Motogp je ze nehal z nekimi njegovimi kvazi dejstvi. :D Ker je bil zakajlan,tko kot ga je Tina pozimi zabila :) ostala mu je le se ta tema.....funny guy :)

 

Ja kdaj sem pa kaj pisal v temi motogp? tam so zadeve že dolgo jasne in ne vem če sploh še to kdo gleda

Ne ampak ROG-PonyExpress....!!!   Ti ti vsevednež,bolj lupaš bolj zgledaš   :lol1:

 

Za svojega ti pišem, ne za tvojega peskanca :) in ker ne spremljaš, se na lastni neumnost smeješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tretji je ja ...  :grim nič ni vstran padlo, ker je bilo celi za zamenjat

 

Po ZDA si se z bemflo matral?

Ja ne bos verjel da res. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb je že dolgo vse jasno,mogoče tableti  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kdaj sem pa kaj pisal v temi motogp? tam so zadeve že dolgo jasne in ne vem če sploh še to kdo gleda

 

Za svojega ti pišem, ne za tvojega peskanca :) in ker ne spremljaš, se na lastni neumnost smeješ

Pol se pa nauči razločno pisat da te razumemo tudi Slovenci!

 

Drugače pa Tomos-Puch ,neposrečena kombinacija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Eni smo pač umetniki, da z malo prevoženimi, vidimo več.

 

 

 

ja ja ... čudo tehnike od Google maps in street view ti še vedno ne gre z glave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!