Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kaj hočeš povedat s sliko Snecer.........da se tvojega ne da razstavit ali da je dosti bolj zapleteno narediti servis ker moraš podrt pol motorja da prideš do ventilov!

Prej sem zasledil da si plačan po učinku....................se ne čudim da voziš Versysa  :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri versysu se pogleda zračnost na 42k km in z lahkoto prideš poleg.

Vendar pa pri normalni vožnji, nimaš kaj štelat ventilov.

 

Verjamem, da se ne čudiš, jaz bi se bolj moral, da si nekdo na bolniški nov motor kupi, ko živi od nadomestila (hipotetično, da se ne boš našel not kj in bo spet nervoza)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri versysu se pogleda zračnost na 42k km in z lahkoto prideš poleg.

Vendar pa pri normalni vožnji, nimaš kaj štelat ventilov.

 

Verjamem, da se ne čudiš, jaz bi se bolj moral, da si nekdo na bolniški nov motor kupi, ko živi od nadomestila (hipotetično, da se ne boš našel not kj in bo spet nervoza)

To tudi mene čudi,kako je to možno  :eek:  mogoče je pa prej možakar delal cele dneve,imel premoženje v nepremičninah ki jih je prodal in pred tem poceni kupil........samo na glas razmišljam   ;)

 

Se pa nekateri vozijo z Versysom ker so pač plačani po učinku,učinek je zgleda primeren prevoznemu sredstvu in če si v življenju ne morejo privoščiti kaj boljšega je edini smotrni zaključek ,nesposobnost lastnika omenjene znamke(hipotetično,da se ne boš našel not kje in bo spet nervoza)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, z njegovim "delom" pa se sedaj ukvarja NPU in sodišče :)

 

V bistvu nov versys niti ni poceni, 8 jurjev + oprema še za 2 jurja, to moraš biti kar učinkovit pri delu, da si lahko privoščiš, te pa nagradijo s 4 letno garancijo. Po drugi strani pa v njegovem razredu ni boljšega, zelo zanimiva situacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, z njegovim "delom" pa se sedaj ukvarja NPU in sodišče :)

 

V bistvu nov versys niti ni poceni, 8 jurjev + oprema še za 2 jurja, to moraš biti kar učinkovit pri delu, da si lahko privoščiš, te pa nagradijo s 4 letno garancijo. Po drugi strani pa v njegovem razredu ni boljšega, zelo zanimiva situacija.

Zelo zanimivo da ima Versys svoj razred ...........vrjetno prvošolčki  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja ti ni on svetoval bmfla kupit  :kva1:

Ne, enega drugega japonca mi je, pa ni bil Versys...takrat pa ni bil BMV v "igri"... :)

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, z njegovim "delom" pa se sedaj ukvarja NPU in sodišče :)

 

V bistvu nov versys niti ni poceni, 8 jurjev + oprema še za 2 jurja, to moraš biti kar učinkovit pri delu, da si lahko privoščiš, te pa nagradijo s 4 letno garancijo. Po drugi strani pa v njegovem razredu ni boljšega, zelo zanimiva situacija.

 

Sneckica... spet si zadela zebljico na glavico.  " Po drugi strani pa v NJEGOVEM RAZREDU ni boljšega.."

 

Tudi Yamaha T-max je zmagovalka v svojem razredu.

 

In glej ga zlomka. Ravno toliko ima Yamaha T-max skupnega z GS-ko, kakor tvoj Versache 650.

 

Jabolka in hruske.

Da bos lazje locil zadeve, se pojdi  konzultirat na bliznjo trznico h kaksni branjevki in natolcujta toliko casa, da bos na koncu sposoben opazit razliko.

 

:smoke:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet.. Piknik ali bomo lahko šli en dan v parlament na razpravo...

Okrogla miza?

Za varovanje pa poskrbi Slovenska vojska?

Tema pa že bolj postaja Kmet2 vs. Snecer

Vsaj zadnjih 50 strani je blo malo govora o bmwju...

Kmet kdaj začneš delat nazaj da se zadeva umiri? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravi se prvo...

Jadranka te bo počakala... ;)

Zakaj imaš ti ktm namesto bmwja ? :P

Jadranko je letos polomljen najmanj 6x prevozil (in to samo z mano), od tega 2x do Črne gore , solo pa ne vem, mislim da vsaj še 3x :D Respekt sine, respekt  :OK:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo Dami.. . Kje si bil? ;)

Vedno lahko probaš z glavo skozi zid :( kak pa uspe pa je druga pesem :D

Furou sm se :P

Ne vem zakaj vožnja po jadranki pomeni riniti z glavo skozi zid  :glare:

 

bmw pljuw :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu nov versys niti ni poceni, 8 jurjev + oprema še za 2 jurja, to moraš biti kar učinkovit pri delu, da si lahko privoščiš, te pa nagradijo s 4 letno garancijo. Po drugi strani pa v njegovem razredu ni boljšega, zelo zanimiva situacija.

 

Dodatna oprema še za 2 jurja? Kako zdaj to? A nima Versys vse potrebno že serijsko, ker je enostavno popoln komplet? Kaj bi pa še obesil gor za 2k€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatna oprema še za 2 jurja? Kako zdaj to? A nima Versys vse potrebno že serijsko, ker je enostavno popoln komplet? Kaj bi pa še obesil gor za 2k€?

 

Kmet2@ je na popoln nemški stroj navesil za 8 jurjev dodatne opreme.

 

To ni tema o versysu, o njem so začeli bmwjaši nakladat, ker nisem hvalil njihovega zgrešenega nakupa. Takrat je tudi nastala fama o najboljšem in najbolj popolnem motorju, ki bi naj bil versys.

 

Tak pač je, ker niso imeli argumentov, so se začeli vtikati v zadevo, ki jo vozim in ji dali nadnaravne lastnosti, sedaj se pa smešijo še kar naprej.

 

Po drugi strani pa je versys v svojem razredu res brez konkurence, čeprav so razlike minimalne.

 

p.s.

gori je opisano, kaj sem dal gor za 2 jurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furou sm se :P

Ne vem zakaj vožnja po jadranki pomeni riniti z glavo skozi zid  :glare:

 

bmw pljuw :P

Ko si napisal da polomljen .. Včasih je bolje da se malo zaceliš...

Sicer pa kaj kmet ve kaj je težko... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3azaw.jpg

 

Dela je vedno za celo zimo, nakar se zadeve kar menjajo, izdelek pa kot nov na avtonet

 

Tole je menjava sklopke, torej je GS prevozil kakih 200.000km ali več in je pač treba zamenjati sklopko - KER JE SKLOPKA PAČ POTROŠNI MATERIAL, tako kot zavorne ploščice in podobno! Torej ta slika meni kvečjemu pove, da je to zelo trpežen stroj......po 200.000 km zamenjaš samo sklopko in si pripravljen na novih 200.000 km :OK:

Versys lahko samo sanja o takšni kilometrini.

 

Aja sedaj mi je užgalo :kva2:....seveda, Versys je že sam po sebi en velik potrošni material.

Ko kaj crkne, zamenjaš kar cel motor za drugega.....pribljižno tako, kot če ti crkne poceni električno orodje iz Inter Disconta. Se enostavno ne splača popravljati, raje kupiš drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=330414

 

 

 

I have a01 BMW R1150GS with only 25,000 miles and clutch just started slipping a bit. Took it to my dealer(no confidence in them) and was told it will be around 8-9 hours labor plus parts, probably around $1250.00 plus to fix. Am I being ripped off as usual by these idiots in Ft. Worth?? Any thoughts on this problem would be appreciated.

 

http://www.r1200gs.info/forum/14-maintenance-modifications/4938-gs-1200-clutch-slipping-under-hard-acceleration.html

 

.

.

.

 

Samo sanjaj o 200.000km

 

Sicer pa je tu navodilo, če bo kdo za praznike preventivno menjal, da bo mirna zimska sezona v garaži.

 

http://www.ukgser.com/forums/showthread.php?259838-1200GS-clutch-change-how-too

 

Zanimivo navodilo :)

 

 

 

Step 5, remove exhaust, be sure to spray the nuts to the clip with wd40 or the like as these will be seized, remove bolt from rear of exhaust and twist a little and pull backwards till it comes off, if like mine it might take a bit of effort (even a hammer and screwdriver to release the clip).
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je menjava sklopke, torej je GS prevozil kakih 200.000km ali več in je pač treba zamenjati sklopko - KER JE SKLOPKA PAČ POTROŠNI MATERIAL, tako kot zavorne ploščice in podobno! Torej ta slika meni kvečjemu pove, da je to zelo trpežen stroj......po 200.000 km zamenjaš samo sklopko in si pripravljen na novih 200.000 km :OK:

Versys lahko samo sanja o takšni kilometrini.

 

Aja sedaj mi je užgalo :kva2:....seveda, Versys je že sam po sebi en velik potrošni material.

Ko kaj crkne, zamenjaš kar cel motor za drugega.....pribljižno tako, kot če ti crkne poceni električno orodje iz Inter Disconta. Se enostavno ne splača popravljati, raje kupiš drugega.

 

hehehehe si me nasmejal.... 

 

Lahko imaš srečo, lahko pa tudi ne.. Je stroj podoben ženski.. lahko ti je predana... lahko pa ne :P

 

Ne reči mi da ima bmw vse najbolše in to ravno zato ker ga ti voziš...

 

Priznam je izjemno dober stroj.. nebi pa rekel da v vsem najbolši :P :P

 

Versy ga premaga vsaj v ceni :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci, ta je tak voznik kot ti, ki v 13 letih naredi 25000 milj, se pravi 40jurjev, v tem času bi tvoj Versys zgnil, nebi bilo treba menjavat sklopke, tak kot ti je že gor povedal Skalaprava, like iterdiskont orodje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!