Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

pred 12 urami, Snecer pravi:

 

Zarad BMWja ga je pustila :) 

 

Tipičen primer, preveč se je posvečal mopedu, njo je pa zanemaril :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez se zdej ne razumem cist, kaj je z njegovo bmfo tolk narobe? Ce dobro izluscim, crknila je bencinska pumpa, po "strokovni" montazi je spustila prirobnica, in uscal se je obnovljen prednji amortizer? Kar je menjal za tistih strasno objokovanih 2700€ je odpovedal samo amortizer? 

 

Don't get me wrong. Dokaj drago se mi zdi.  Za ceno njegovga servisa sem kupil moped, ki me je brez omembe vrednih dokapitalizacij vozil 9 sezon. Ampak jaz nisem Seruga. Moje potrebe (in ambicije) so cist drugacne. Dejansko si na njegovem mestu ne predstavlam met verige. Kaj pol ostane? Supertenere, guzzi, crosstourer in tiger1200. Ne vem,  je pri njih uzdrzevanje tolk cenej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mu je predrago, naj bo doma :P

jaz bi tut zastojn potoval in ne bi hodu na tlako od 7-15 in garau k žvau, da se lahko preko vikenda mal zapelem ... 

jebiga .. vsak si svojo pot izbira ;)

 

pred 1 minuto, Nearrain pravi:

Koga boli kurac kaj si bo Seruga kupil?

to sem ravno hotu povzet ... dela si reklamo, da se bo kakšn javu in mu reku .. evo .. šenkam ti motor, pa se voz :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Nearrain pravi:

Koga boli kurac kaj si bo Seruga kupil?

Ravno tako njega boli kurac kaksne replike in nasvete mu folk daje na FB. Njegov namen je samo PR za njegovo korist/posel in potencialne sponzorje za njegovo pridobitveno dejavnost.

Naj si dolenjska jokica pokvarjena kupi kar hoce. Se bolje, naj mu njegov novonastali FB jokajoci fan club kupi nov moped ( k so se ze tko na polno poistovetili z njim) in naj mu "sponzorski" moped polni denarnico cimbolje in cimhitreje.   

IMHO

Mene res ne. Mi je pa hecno spremljat to dramo, ki je ne razumem. Cemu toliko vitja rok?

 

Tri tedne lajfa kauc'n'dohtarji ima svojo ceno. Kisa se mi mozak hehe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Cartman said:

Mene res ne. Mi je pa hecno spremljat to dramo, ki je ne razumem. Cemu toliko vitja rok?

 

Tri tedne lajfa kauc'n'dohtarji ima svojo ceno. Kisa se mi mozak hehe. 

Dokler ovce ne zasedejo sedezev  in zacnejo blejat ni nobene drame... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Cartman pravi:

Mene res ne. Mi je pa hecno spremljat to dramo, ki je ne razumem. Cemu toliko vitja rok?

 

verjetno so mu priprli pipco, ker ni nič dal od sebe ..zdj pa jokca za novega sponzorja ... pomoje :P

zdj mu je pa naenkrat BMW za en kurc :P .. to js pišem že skor desetletje, pa mi nuben ne verjame :lol1: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da je dramo spocel kar kostrun, s svojimi izlivi na fbju. Ovce so samo odmev. In ce je to iskanje Novega seska, kdo bi se upal kakorkoli sodelovat z njim, ce  po koncu lepega zacne scat srat in kozlat po tebi? Ker mu je nek crknilo. WTF?

 

On se kar boji pogledat kolk stane amortizer. 500€ je. Ni 8000000€. 

 

I don't get it. 

 

Bmf pljuc pljuc. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Nearrain pravi:

Koga boli kurac kaj si bo Seruga kupil?

Ravno tako njega boli kurac kaksne replike in nasvete mu folk daje na FB. Njegov namen je samo PR za njegovo korist/posel in potencialne sponzorje za njegovo pridobitveno dejavnost.

Naj si dolenjska jokica pokvarjena kupi kar hoce. Se bolje, naj mu njegov novonastali FB jokajoci fan club kupi nov moped ( k so se ze tko na polno poistovetili z njim) in naj mu "sponzorski" moped polni denarnico cimbolje in cimhitreje.   

IMHO

Ampak prebral pa si :) (vsaj deloma).

Drugače pa ja, mogoče računa na to, da se mu odpre spet kakšna pipica.

Pa tudi težko si predstavljam, da bi njemu ustrezalo kaj drugega od GSA, tank namreč obilno naloži, sopotnica itd. Tu skoraj ni izbire za kaj drugega.

Neke konkurence ne vidim, morda edino kakšen super tenere worldcrosser, je tudi okardanjen tank za takšne podvige. Potem smo pa kar končali s konkurenco GSA.

 

 

pred eno uro, maus pravi:

če mu je predrago, naj bo doma :P

jaz bi tut zastojn potoval in ne bi hodu na tlako od 7-15 in garau k žvau, da se lahko preko vikenda mal zapelem ... 

jebiga .. vsak si svojo pot izbira ;)

 

to sem ravno hotu povzet ... dela si reklamo, da se bo kakšn javu in mu reku .. evo .. šenkam ti motor, pa se voz :lol1: 

pa saj o tem tudi govori, da nabavlja polovno robo od bmw kafetarjev :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snecer pravi:

pa saj o tem tudi govori, da nabavlja polovno robo od bmw kafetarjev :) 

pegasota nj si nabau ... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

pegasota nj si nabau ... :P

 

najprej babo, pol pa moped :D

šedobrodanimaktmpolbišelejokal

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

pegasota nj si nabau ... :P

 

Citiraj

TOLIKO O "STARIH" GOVORITE, STARE SO PA V REDU - HA? Največ prijav v bistvu dobim od 40+ letnic. Zrele, gajstne, krasne - in ločene. In si enostavno ne upam. Ker tisto pa je nevaren material za srečno poročenega dedca pri 61-ih. Ki ne išče ljubice - ste kdaj pomislili tudi na to možnost? S 23-letno študentko se, upam vsaj, ne bom s culico preselil v podnajemno garsonjerco in se na frišno pa bogato razplodil, sva vsaj dva prepametna za kaj takega. Pravzaprav trije, tudi Romana pravi: saj jaz puncam zaupam, ne tebi ... in njihovemu dobremu okusu ... hm. Z eno samsko in vso razcvetelo 40 - 50 letnico pa ... hm, hm? Razpeta med svoje bivše moške, tečaje joge, uteho v karieri in čakanju na novega princa? Hm, hm, hm! Ne upam, držim se raje igre, v kateri še nikoli nisem zares izgubil ali bankrotiral. A življenje je poker, ne dobiš vedno štirih asov v vrsti. In igralci se spotoma staramo. Mnogi iz moje generacije so že odvrgli karte in le še čakajo na zadnji veliki poraz. Jaz se še krepko borim in ne razmišljam o predaji. Aleluja in amen.

hud pravljičar :) ženo pa verjetno tudi kdo drug brusi, da je ne moti, al pa jo pusti doma, da za bmwja dela...

zakaj bi sicer na taka potovanja jemal mladenke, ki niso uporabne za nič drugega, kot za "servis", in so sicer samo v napoto in breme

debelih tudi ne jemlje, če sem prav videl :) 

 

zvone1.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎17‎.‎9‎.‎2017 ob 10:42, Quest pravi:

Ker je BMW zavrnil njegovo zahtevo za nadaljna popravila, je takrat prenehal z odplačevanjem avtomobila in zadevo ponesel na sodišče, potem pa naj bi moral avtomobil vrniti.

 

 

Ne vem če bi ga zažgal, če bi svoj keš odkartal za avto. 

Brez skrbi da ga je odplačal-in to drago!!Kaj pa si mislil da v Dojčelandu ne rabiš plačat kredita-leasinga (kot nekateri pri nas)!

Ob ‎17‎.‎9‎.‎2017 ob 15:15, Cartman pravi:

jez pa bmfa nism meu srca zapalit, čeprav mi je bil dokaj bedn motor, pa verjetno bi več dobu od zavarvalnce kot od prodaje. 

 

Ma motorjev se ne kuri. Pa kitar ne razbija. Pa bab ne tepe. 

Je rekel kdo??:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, bambi61 pravi:

Brez skrbi da ga je odplačal-in to drago!!

Sam povzemam če vse prav razumem.

Prvo možak s sekiro uniči leta 2013 BMW M6, nato kupi in s sekiro pokonča zbezljanega BMW Z3 nazadnje pa zažge še 2017 Bmw 7.

Naj mi kdo razloži ker ne razumem katera oseba bi po dveh razočaranjih z vozili iste znamke še enkrat kupila isto. To je za dr.Ruglja izziv da razloži. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Quest pravi:

Sam povzemam če vse prav razumem.

Prvo možak s sekiro uniči leta 2013 BMW M6, nato kupi in s sekiro pokonča zbezljanega BMW Z3 nazadnje pa zažge še 2017 Bmw 7.

Naj mi kdo razloži ker ne razumem katera oseba bi po dveh razočaranjih z vozili iste znamke še enkrat kupila isto. To je za dr.Ruglja izziv da razloži. 

poglej Šerugo, non stop problemi z Babami, pa jih še kr s sabo jemlje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Quest said:

Sam povzemam če vse prav razumem.

Prvo možak s sekiro uniči leta 2013 BMW M6, nato kupi in s sekiro pokonča zbezljanega BMW Z3 nazadnje pa zažge še 2017 Bmw 7.

Naj mi kdo razloži ker ne razumem katera oseba bi po dveh razočaranjih z vozili iste znamke še enkrat kupila isto. To je za dr.Ruglja izziv da razloži. 

Vzami si cas in preberi clanek do konca in najdi naslednji stavek:  "Oba avtomobila je namreč kupil zgolj za svoj ‘projekt’ javnega poniževanja znamke BMW.". 

Bo slo?

PS: To ni izziv za dr. Ruglja, to je izziv za bronasto bralno znacko  

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Nearrain pravi:

Bo slo?

Sem prebral večkrat. Mi je jasno, da če se nobeden ne odzove na problem jih je potrebno k reševanju problema vzpodbuditi. 

Marsikaj in marsikdo dela-jo narobe in se ne odzivajo pa naj potem kar vse požgem.

Tip ne spoštuje niti sebe niti svojega zasluženega denarja ko takole uničuje svojo lastnino. Mogoče je pa na lotu zadel, ali pa kakšno firmo privatiziral in se mu j-b- za denar. 

Nasilje nad bilokom ali biločem je nesprejemljivo. So tudi drugi načini za protestiranje. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Quest said:

Sem prebral večkrat. Mi je jasno, da če se nobeden ne odzove na problem jih je potrebno k reševanju problema vzpodbuditi. 

Marsikaj in marsikdo dela-jo narobe in se ne odzivajo pa naj potem kar vse požgem.

Tip ne spoštuje niti sebe niti svojega zasluženega denarja ko takole uničuje svojo lastnino. Mogoče je pa na lotu zadel, ali pa kakšno firmo privatiziral in se mu j-b- za denar. 

Nasilje nad bilokom ali biločem je nesprejemljivo. So tudi drugi načini za protestiranje. 

 

Ufff... denar je njegov in lahko pocne z njim kar hoce. Lahko si nardi solato iz petstotakov, jo zacini in poje. Sicer pa kdo smo sploh mi, da bi ga sodili in kovali teorije kako je do denarja prisel?

Nasilje? Nad kupckom pleha, plastike, litine in zice? Lepo te prosim.

Potemtakem je nasilje zogo brcnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9/19/2017 ob 19:51, Snecer pravi:

 

Tako je zaslediti tudi komentar nekega uporabnika, ki mu je na novejšem gs2014 pri 55k odšel alternator.

Zaradi zastarele zasnove je potrebno razdreti "vse", strošek 1700 eur.

Če pogledam pri mojem japaneru za menjavo alternatorja (lol), še največ dela je, da odvijem dol zaščito motorja, potem pa samo dekl alternatorja dol in menjava, ki je studi stroškovno smešna (boljši aftermarket alternator okol 120 EUR).

 

 

 

21686807_612835399105330_1507114881224860492_o.jpg

21742946_612834615772075_8795020806303615645_n.jpg

 

:smoke:

http://www.ebay.de/itm/Lichtmaschine-Generator-BMW-R-1200-GS-R-RT-LC-alternator-stator-2014-/132333078734?hash=item1ecfaa88ce:g:-PcAAOSw1aVZv6am

http://www.ebay.de/itm/bmw-r1200-gs-2013-2016-generator-alternator-stator-coil/272676522854?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D2%26asc%3D46153%26meid%3D2b7e391392e14d178d7aa3df637d39f4%26pid%3D100005%26rk%3D1%26rkt%3D6%26sd%3D132333078734&_trksid=p2047675.c100005.m1851

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snecer pravi:

rabljen šiš boš not dal? :)

predcej jih je rabljenih, kar pomeni, da ni hiba:P

ne da se mi iskat, kje je nova in koliko je cena, ker da je hiba, rabljenih ne bi bilo vrglo bi samo nove:)

slucajno sem naletel, pa sem se spomnil nate :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, builder pravi:

:Ppredcej jih je rabljenih, kar pomeni, da ni hiba

ne da se mi iskat, kje je nova in koliko je cena, ker da je hiba, rabljenih ne bi bilo vrglo bi samo nove:)

slucajno sem naletel, pa sem se spomnil nate :lol1:

 

iz prvega linka :

Beliebt 1 Mal pro Stunde aufgerufen

DER ARTIKEL STAMMT VON:
BMW R 1200 GS, FIN: WB10A0100EZ1480xx, Laufleistung: 19.718km. Erstzulassung: Juni 2014,......

pomeni , da za nekih 30000km bo še- glede na to da crkavajo pri 50-55tkm...tisti z drugega linka je pa že temna žica pa ne bo dolgo zdržal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je crknil na Kawasakiju VN900 (tudi pri cca 50 Kkm). Original je stator cca 450 $, rotor čez 500, (za motor, ki nov stane 8000 $).

Dobil sem rabljenega za 129€, na Alibabi pa bi dobil 5 kosov za cca 110 €. (plus carina in DDV).

Pa tudi je bilo potrebno razdreti pol motorja, čeprav je zasnova iz leta 2006 (podobno kor ER6).

Po brskanju na spletu sem ugotovil, da je to ena redkih slabosti teh motorjev.

BMW-ja pa ne bi imel, ker je kot kislo grozdje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes tut ne bi mel BMWja....k sem prebral na FB, da te pol vse babe zapustijo :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!