Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

...to si pa lih tko povedal, kot da je kila perja lažja od kile železa....     ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, DAMI34 said:

Samo moraš priznat, da se dobro upiram :P

sicer pa če pustimo stereotipe, GS je super moped. Prostoren, opremljen, fantastična ciklistika, ni da ni.

Sam ni za take, ki smo malce čez (les) :jezik:

 

 

Presvoh zate? V cem je problem da ni zate? Za mausa vem zakaj ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Zivnorc pravi:

...to si pa lih tko povedal, kot da je kila perja lažja od kile železa....     ?

 

V resnici skoraj je , ker če držiš 10 kg nad glavo je težje , kot da jih držiš pod glavo :) pa pd glavo si bolj stabilen , pa ne bom zapisal zakaj sem tok zapisal :P

pred eno uro, krucymucy pravi:

Presvoh zate? V cem je problem da ni zate? Za mausa vem zakaj ni.

Ker je čez les , saj ti je napisal :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Zivnorc pravi:

...to si pa lih tko povedal, kot da je kila perja lažja od kile železa....     ?

 

ja, sam kilo perja lažje neseš. (beri ma lepše težišče) :P tak se tolažijo tisti s povešenimi joški

Men je itak smešno ko začne 150kg dedec (povprečen voznik GSa) govoriti o težišču, ko sta dva cilindra mal nižje, se pravi 20-30 kg mal nižje kot ostali motorji, pivski vamp od 50 kg je pa še vedno višje :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, krucymucy pravi:

Presvoh zate? V cem je problem da ni zate? Za mausa vem zakaj ni.

zato:

 

ps. ker mam rad drugačen karakter agregata in ne, moči in navora mu ne manjka, ampak ni zame :D

Je pa sigurno dober izbor motorja za visokorasle, take, ki imajo radi dobro opremo, dobro vetrno, kardan, dobro ciklistiko, skromno porabo, pa tut ceno ma dobro.

Sam ni zame 

giphy.gif.dd2f35284a08044f58734cad225601a6.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

ja, sam kilo perja lažje neseš. (beri ma lepše težišče) :P tak se tolažijo tisti s povešenimi joški

Men je itak smešno ko začne 150kg dedec (povprečen voznik GSa) govoriti o težišču, ko sta dva cilindra mal nižje, se pravi 20-30 kg mal nižje kot ostali motorji, pivski vamp od 50 kg je pa še vedno višje :P

 

 

Lepše težišče? Swašta. 

Motorji z višjim težiščem so bolj vodljivi. Torej je tisti vamp samo plus. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Lepše težišče? Swašta. 

Motorji z višjim težiščem so bolj vodljivi. Torej je tisti vamp samo plus. 

seveda sploh če sta 2 gor pa kufri. Super visoko težišče. Ampak debata se je navezovala na:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, DAMI34 said:

zato:

 

ps. ker mam rad drugačen karakter agregata in ne, moči in navora mu ne manjka, ampak ni zame :D

Je pa sigurno dober izbor motorja za visokorasle, take, ki imajo radi dobro opremo, dobro vetrno, kardan, dobro ciklistiko, skromno porabo, pa tut ceno ma dobro.

Sam ni zame 

giphy.gif.dd2f35284a08044f58734cad225601a6.gif

Kaj ce ti kurac power? A gre TDM dovolj? Ja gre, ker ne vem ce sem ze nucal vec kot 30kW, pa se to za kako sekundo. 

No je pa res da jaz pocasi vozim. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, krucymucy pravi:

Kaj ce ti kurac power? A gre TDM dovolj? Ja gre, ker ne vem ce sem ze nucal vec kot 30kW, pa se to za kako sekundo. 

No je pa res da jaz pocasi vozim. 

Kaj pa ti veš kaj je pawer :P

ps. ADV sedenje mi ne sede. Simpl. Pa iz inata tudi. A si kdaj vidu IRONMANa na GSu? :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

Kaj pa ti veš kaj je pawer :P

ps. ADV sedenje mi ne sede. Simpl. Pa iz inata tudi.

Bolj iz inata kot kaj drugega. Pa pohvalit se ne mores da imas 174KM

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš konje, jebeš lepoto, jebeš motor, jebeš ceno, jebeš prodajalko motorjev .. glaun, da se ga išće :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Bolj iz inata kot kaj drugega. Pa pohvalit se ne mores da imas 174KM

jaz se že s 125 hvalim. Niko neče Ajromenu da govori koliko konja da ima :P

me pa vedno bolj boli, ko mi ulica/gostilna hoče prodat GSA. Ne bom pa pika :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

jaz se že s 125 hvalim. Niko neče Ajromenu da govori...

Dami, tule se pa čist strinjam s tabo. Za uživancijo je 125 čist dost. Kubov. :naughty:.

Pa dej se že enkrat odloči kaj si.

Ironman

Aj rumen

Aj ronim man.

????

 B)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 3. 2019 ob 18:39, vandrovec pravi:

Če se upošteva še nižje težišče, prednost boxerja, je v praksi primerljiv s tistimi malo pod 200 kg. :P

teža gsa se kar čuti, sploh v ovinkih, ko se tista masa seli v zdrs sprednjega kolesa

pelji kakšnega z 200kg z normalnim motorjem, v trenutku sr razblini fama o bemflovem težišču... ki ima gori tank 30l :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snecer pravi:

teža gsa se kar čuti, sploh v ovinkih, ko se tista masa seli v zdrs sprednjega kolesa

pelji kakšnega z 200kg z normalnim motorjem, v trenutku sr razblini fama o bemflovem težišču... ki ima gori tank 30l :)

Res nimaš pojma :lol1:GS je lahkotnejši v ovinkih kot Versys in jaz to lahko povem iz prve roke , ti pa lalalalalala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Res nimaš pojma :lol1:GS je lahkotnejši v ovinkih kot Versys in jaz to lahko povem iz prve roke , ti pa lalalalalala :)

GS je kot srnica :P al kravica...no neki :P

ps. bomo tule nabijali dalje. Ti bo že @Snecerprilimal kak dokaz. Be affraid, be very affraid :P

Aja, pa še ena slikca z zelo nizkim težiščem :ras:maxresdefault.thumb.jpg.c58745a642dc9c359749a8d894ff6f63.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

nebgameu :huh: 

zavajaš.

Utemelji!

lp

B

:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

zavajaš.

Utemelji!

lp

B

:jezik:

zato ker sem smotan .. utemeljeno sem ti utemeljiu :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo link do oglasa, kjer se je potrdilo, kar že vsi vemo (vsi, ki nimamo GS-a) :lol1::lol1:

Gre se pa za Africo twin. Taglavni del sem poboldal...

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13999749

 

""Lep motor, zelo lepo vozen, prodajam ga zgolj ker sem premajhen za njega, zelja je bila prevelika po njemu, motor se prodaja brez zadnjega kovcka in delovnih luci, saj je komplet luci stal 400 eur, mozen je dokup luci in sredinskega kovcka, kateri je tudi hladilna torba, prav tako so na cevni zasciti dodani bocni aluminijasti kovcki z kljucavnico in gumi zascito proti padcem, motor nima niti ene praske in ima nano zascito v vrednosti 300 eur, na motorju je pritrjena navigacija z nosilcem in dodatnimi gumami za terensko voznjo, tako da je v kompletu motor za ceno 14.990, se pravi z garminom in vsemi kovcki je pa zelo top in eleganten motor, ki podredi vsakega gs-a, sploh ku je na njemu cist vse, poleg motorja dobite samonapehljiv sotor v vrednosti 400 eur in mizo z zlozenim grilom, kateri se spravi pod zascito motorja:))."" 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

zato ker sem smotan .. utemeljeno sem ti utemeljiu :ras: 

pol ti pa nau zrasu :jezik:

Pravkar, skalar36 pravi:

Evo link do oglasa, kjer se je potrdilo, kar že vsi vemo (vsi, ki nimamo GS-a) :lol1::lol1:

Gre se pa za Africo twin. Taglavni del sem poboldal...

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13999749

 

""Lep motor, zelo lepo vozen, prodajam ga zgolj ker sem premajhen za njega, zelja je bila prevelika po njemu, motor se prodaja brez zadnjega kovcka in delovnih luci, saj je komplet luci stal 400 eur, mozen je dokup luci in sredinskega kovcka, kateri je tudi hladilna torba, prav tako so na cevni zasciti dodani bocni aluminijasti kovcki z kljucavnico in gumi zascito proti padcem, motor nima niti ene praske in ima nano zascito v vrednosti 300 eur, na motorju je pritrjena navigacija z nosilcem in dodatnimi gumami za terensko voznjo, tako da je v kompletu motor za ceno 14.990, se pravi z garminom in vsemi kovcki je pa zelo top in eleganten motor, ki podredi vsakega gs-a, sploh ku je na njemu cist vse, poleg motorja dobite samonapehljiv sotor v vrednosti 400 eur in mizo z zlozenim grilom, kateri se spravi pod zascito motorja:))."" 

tale pa obvlada prodajo :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

tale pa obvlada prodajo :D

 

Res je. Pa še dost pametn pa razgledan more bit. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Res je. Pa še dost pametn pa razgledan more bit. :naughty:

Ma ja, čisto resno, jest bi z zakonom prepovedal vse BMWeje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Ma ja, čisto resno, jest bi z zakonom prepovedal vse BMWeje :P

 

 

03B11B56-A274-4D58-BFA5-053E4B257006.jpeg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To z nizkim teziscem je nekdo pobral iz avtomobilizma, ker je nekje prebral da imajo bokserji nizko tezisce.

Imajo seveda, ampak ne na motorju.

Razlog da se GS in ostali boxerji seveda tako dobro peljejo je, ker so uravnotezeni.

Sploh pa kam se premakne tezisce ko se kmet usede na motor?

Ce se maus je vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!