Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

On 3/5/2019 at 8:32 AM, krucymucy said:

A gre TDM dovolj?

Ne.

On 3/5/2019 at 9:13 AM, izibajker said:

Za uživancijo je 125 čist dost. Kubov. :naughty:.

Ne.

15 hours ago, DAMI34 said:

Ma ja, čisto resno, jest bi z zakonom prepovedal vse BMWeje :P

:bum:

2 hours ago, DAMI34 said:

 ker je čisto dovolj dolgokurčnikov ?

Men se ne zdi tako dolg... :huh:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

Ma ja, čisto resno, jest bi z zakonom prepovedal vse BMWeje :P

 

Jest bi pa uvedel obvezno cepljenje za lastnike BMW. Z ponižnostnim in realnostnim cepivom. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno nekaj konstruktivnih izjav v tej temi. :P

Edin BMW, ki bi ga jest pogojno RT mel je RT. Sam ne okol govort. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, skalar36 pravi:

Ja. Res je. To pa pomoje zarad pomankanja se_ _ _. :jezik:

To je pomanjkanje Dunje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

Končno nekaj konstruktivnih izjav v tej temi. :P

Edin BMW, ki bi ga jest pogojno RT mel je RT. Sam ne okol govort. :P

 

pa šapko pa modro rumeno opremo pa lučke in pripadajočo lobotomijo....skratka, rad  bi bil borutt. 

 

Jasno. . Posledice te zatrte želje se kažejo v stilu radirkarstva in čeladi najbol osladnega heroja. :D  :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kugelschreiber pravi:

pa šapko pa modro rumeno opremo pa lučke in pripadajočo lobotomijo....skratka, rad  bi bil borutt. 

 

Jasno. . Posledice te zatrte želje se kažejo v stilu radirkarstva in čeladi najbol osladnega heroja. :D  :lol1:

 

sam da sem te razveseliu.

pa kavo bi mi skoz morali plačevat, si podabu napisat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Zok said:

Ne.

Zakaj ne? Dami je enako hitro prisel na kavo kot jaz. Pa ima 40KM vec. Edino goriva je vec porabil. 

TDM900 je cisto dovolj mocna za vse. Povprecen voznik nikoli ne izkoristi niti pol moci. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ko berem tole temo, sem ga raje predelal v nekaj bolj uporabnega....

GLfTSfKAKhD6lXQaHYUliTFT_iZSENqoAppaxB0ujQQEL-ONVFYR8qg806WSlrWm9yN9HvPA448DyKr1Hw8_-8BM6Pn3iqvycJiY3p-9rQzdTnmqUmg0Xewt8B35XXxNOBeRzVEttn6MC6osD__HT187JM9l4M-cvZaFSPmJTXBnwM1OhKt8qLz7HLmn9Y0NfRkdWYRlFrMdNaLQgy33PRfQvktNNhSQ4zyl2bPITPme8UB_V2DucMIgEhJ_0kk-iUPG9VCvzbXFQ0wZP4YpQRGGCCn26RhpZ7-HRWpnKxuc_NvjhiH08-K-EZwbb8bJIu5D1f1s2DkIRDLfjSin9aGfNcUWlAc364nbO-W_Nk3X0vWojIYU_A8UGzQ8XkhvHTODP1lN9-_s-JvFBCZs7DAYkP8n6hiTGjxrTOmxEgTLGxzpzmgWAfaIjuw1gcbaTRN2YckThmq31h6Vafi0XozmW_k0Z5_cZJxfFkGuSCGy1HbfuPV94TJvtb96dEeyfZ0851yqLsMMfzT_jBqdtp6HN3kUuZGOBu9vVGjYzs-gLoIOy-Kppc6tbarG9Z9CmGHJ4OVCLNGSZIBZm_AeiUYT6_mgrkiMNtwNAUEHoRRD2_jyZikukjSWzov59TbjJNB9qiyOjRpgDQPv83exbXan3_tw9fk=w1280-h720-no

  • Haha 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Ja. Res je. To pa pomoje zarad pomankanja se_ _ _. :jezik:

Ko smo mi fukal si ti kožco sibal gor pa dol:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

sam da sem te razveseliu.

pa kavo bi mi skoz morali plačevat, si podabu napisat :P

 

a ni za kavo zadolžen un drug pokemon? 

 

:hmm: čak, oba mata kawasakije, oba sta člana kluba Handmaids of Jesus Christ, on ma brzoto na čeladi, ti pa na  tablcah. Mord sta pa bol u žlaht, kot si člouk misli :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadn cajt, da se vsi skup dobimo v Paklenici, damo na mizo par litrov travarice, par gajb pira in začnemo debato o GS-u in glamuroznem Versysu. Že vidim kak bi se kelnar za šank skril. :fight1: :panic::angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

a ni za kavo zadolžen un drug pokemon? 

 

:hmm: čak, oba mata kawasakije, oba sta člana kluba Handmaids of Jesus Christ, on ma brzoto na čeladi, ti pa na  tablcah. Mord sta pa bol u žlaht, kot si člouk misli :D

 

vi bi bili zadolženi, čeb jaz mel RT RT pa šapko pa lučke. 

Bi že določil vrstni red :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Zadn cajt, da se vsi skup dobimo v Paklenici, damo na mizo par litrov travarice, par gajb pira in začnemo debato o GS-u in glamuroznem Versysu. Že vidim kak bi se kelnar za šank skril. :fight1: :panic::angryrant1:

js se naum z vami družu... brezdomci :ras:

k bom šu na jadranko, bom raj pri drugi mizi sedu in gledu u svoj krožnik :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, krucymucy pravi:

Zakaj ne? Dami je enako hitro prisel na kavo kot jaz. Pa ima 40KM vec. Edino goriva je vec porabil. 

TDM900 je cisto dovolj mocna za vse. Povprecen voznik nikoli ne izkoristi niti pol moci. 

Dragi moj več je manj:

tvoji konji so garali v smrtnem strahu. Stežka so dohajali umirjeno ročico voznika in njegovo hladnost skozi zavoje. Že pred ovinkom so se tresli, kajti smrtni strah pred pospeškom jim je zaledenel kri v žilah. Sem skoraj prepričan, da jih je kar nekaj omagalo do OMWja....in tako potem počasi vsak dan en po en konča...

medtem ko

moji konji, so večinoma spal v hlevu. Nekje 20 % njih, ki jim je trenutno sedel tek po travniku in galop za tvojimi, si je privoščilo malce rezgetanja. Vsi ostali pa so skoz samo v pripravljenosti.

In če pogledamo šolstvo, ter naše univerze se pripravljenost plača!!! :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tej silni debati še nisem prišel do zaključka zakaj ne GS da nima lepote to vem,da tista dva bata strčita ven kot dva kolka od stare none to tud vem aja da ne pozabim tiste cevi od vode na njemu mi tud niso všeč,Moram pa priznat da :quad: ni slaba na GSu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, krucymucy said:

Zakaj ne? Dami je enako hitro prisel na kavo kot jaz. Pa ima 40KM vec. Edino goriva je vec porabil.  

TDM900 je cisto dovolj mocna za vse. Povprecen voznik nikoli ne izkoristi niti pol moci. 

Zdaj pa ne bom odgovoril, ker ne vem kateri NE si citiral... :jezik: V voznji efektivno tudi jaz ne izkoristim niti 10% moci mopeda - ne tahitrega, se manj tapocasnega (morda bo po kompletnem servisu moja voznja manj jajcasta)... Ampak moped v 98% primerov ni potreba, ampak uzitek. In ce je eno izmed (naj)vecjih veselj v voznji to, da te kljuse dvigne na zadnje tace ob vsakem grobem obratu rocice v prvih dveh ali treh prestavah, potem to moc NUJNO rabis. :whistle:  Razen ce je vozać Jabolcnik mafija, potem se NUJNO potrebuje TCS, anti wheelie, anti stoppie, anti hoppie, aktivno vzmetenje, adaptivni vbrizg, na frisno napolnjen vape, polnilec za iphone X in 3 cm pusi štrajfn. Tudi na tak nacin se da ostati ziv. ...no, ehm... ..."ziv". :jezik:

18 minutes ago, DAMI34 said:

Dragi moj več je manj:

tvoji konji so garali v smrtnem strahu. Stežka so dohajali umirjeno ročico voznika in njegovo hladnost skozi zavoje. Že pred ovinkom so se tresli, kajti smrtni strah pred pospeškom jim je zaledenel kri v žilah. Sem skoraj prepričan, da jih je kar nekaj omagalo do OMWja....in tako potem počasi vsak dan en po en konča...

medtem ko

moji konji, so večinoma spal v hlevu. Nekje 20 % njih, ki jim je trenutno sedel tek po travniku in galop za tvojimi, si je privoščilo malce rezgetanja. Vsi ostali pa so skoz v pripravljenosti.

In če pogledamo šolstvo, ter naše univerze se pripravljenost plača!!!

Moji so pa samo slabo vzgojeni. Saj ves - lepa dekleta ljubijo barabe. Sedaj moram le se ugotoviti kje so vsa ta lepa dekleta (so sle na kofetu 2.0?).:hmm:

Pripravljenost se pa v solstvu ne placa. Verjemi. Sem pripravljen na vse.:bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zok pravi:

 

Pripravljenost se pa v solstvu ne placa. Verjemi. Sem pripravljen na vse.:bounce:

se se...v visokem, v glavnem tistim pri koritu. :D

Aja, pa pljuvljem po BMW, neb ga meu , bljak :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, DAMI34 said:

Dragi moj več je manj:

tvoji konji so garali v smrtnem strahu. Stežka so dohajali umirjeno ročico voznika in njegovo hladnost skozi zavoje. Že pred ovinkom so se tresli, kajti smrtni strah pred pospeškom jim je zaledenel kri v žilah. Sem skoraj prepričan, da jih je kar nekaj omagalo do OMWja....in tako potem počasi vsak dan en po en konča...

medtem ko

moji konji, so večinoma spal v hlevu. Nekje 20 % njih, ki jim je trenutno sedel tek po travniku in galop za tvojimi, si je privoščilo malce rezgetanja. Vsi ostali pa so skoz samo v pripravljenosti.

In če pogledamo šolstvo, ter naše univerze se pripravljenost plača!!! :ras:

 

Ne lapaj.

Jaz nisem v nobenem trenutku potreboval vec kot 20kW. Predvidevam seveda, glede na hitrost, polozaj rocice plina in dejstvo da vozim tako, da mi ni potrebno zavirat. 

Se pravi pocasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruci  in zok, nehta spilat glupane in skromneze. Dami, prosm de priskrbis grafke z merjenji moci za njune motorje. 

 

Na pamet bi reku, de tdm vozis pri cca 4000-5000rpm, kjer je dobra polovica moci, al pa se vec. 

 

Edit:VID PRASICE

 

30kw na kolesu je ze pr 3000rpm. 

 

 

8CC8DCC2-2F17-4D42-A0F3-400E4C1D5154.jpeg

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, krucymucy pravi:

Ne lapaj.

Jaz nisem v nobenem trenutku potreboval vec kot 20kW. Predvidevam seveda, glede na hitrost, polozaj rocice plina in dejstvo da vozim tako, da mi ni potrebno zavirat. 

Se pravi pocasi.

saj četudi bi potreboval več kot 20kW si ne bi mogel nič pomagati. 

Medtem ko jaz vem da jih imam še 100 na zalogi.  Predvidevam seveda z ozirom na specifikacije, pa položaj ročice za plin :D

 

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Kruci  in zok, nehta spilat glupane in skromneze. Dami, prosm de priskrbis grafke z merjenji moci za njune motorje. 

 

Na pamet bi reku, de tdm vozis pri cca 4000-5000rpm, kjer je dobra polovica moci, al pa se vec. 

 

 

evo, ja, dejmo strokovno raje o tem. Sicer pa kaj kurac ma s TDM lapat v tej lepi temi o BMWjih.

A sm že povedu da bi mel enga RT?

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, DAMI34 said:

 

A sm že povedu da bi mel enga RT?

 

PLAGIATOR! ODSTOP!!!! GLAVO NA TNALO!!!!

 

To je reku in napisal ivan minatti, me pa vajduski ajrnmen. 

 

http://gradiva.txt.si/m/slovenscina/ivan-minatti-nekoga-moras-imeti-rad-2/doc/nekoga.pdf

 

 

Ne, BMFe neb mel Ker so mi pederski. Razm nineT pure, nineT, nineT scrambler, R1200R, K1600GT in S1000XR. Drugi so pa pedrski. pljuc pljuc. 

 

Opomba. S pederskim mislim na pedersko obnašanje lastnikov BMWjev, ne glede na spol vero raso, narodnost ali spolno usmerjenost. Za daljše in bol podrobno tolmačenje, priporočam ogled SouthParka., epizoda The F-word, s13e12 HOWG

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, J.a.m.e.s pravi:

A nastavljivo vzmetenje se posebej doplača al je to serijsko vgrajeno? :devil:

Povezana slika

Ta je znižan po naročilu, kaj ne vidiš?:lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, notranc said:

Ta je znižan po naročilu, kaj ne vidiš?:lol1:

A ne de? ampak...Tip ne šteka.

 

i to navadno nastavljivo, to je posedalno vzmetenje. k kamela. Poklekne, de gnada lahkotno gor spleza :D

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počepne k kamela ... se gor usedeš in se vzigne ... nimaš kaj... vsemogočna tehnologija :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!