Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

14 minutes ago, maus said:

a vi se greste igrco "ko dalje baci svoj motor" :O

 

jst sem se sel koga dalje baci motor.

pa se ni v redu koncalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

jst sem se sel koga dalje baci motor.

pa se ni v redu koncalo :)

js se nikol ne konča prau u redu :P

vem :whistle: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, builder pravi:

še mau žgančke mogu papat:ras:

Moj je trenutno na dobrih 208.000km......

20160816_114254.jpg

....tako da ne samo "mau", temveč še velik žgančkov morate vsi skupaj popapat :smoke:

P.S.

Slaba dva meseca nazaj (25.6.) jih je imel šele 200K km.....žal pa nimam časa se preveč vozit, pa gre zato števec bolj počasi gor :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte pobje, če vam kardan odleti, pa se mašina nekak u prazn vrti, pa števc obrača, to ne vela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalaprava pravi:

Moj je trenutno na dobrih 208.000km......

....tako da ne samo "mau", temveč še velik žgančkov morate vsi skupaj popapat :smoke:

P.S.

Slaba dva meseca nazaj (25.6.) jih je imel šele 200K km.....žal pa nimam časa se preveč vozit, pa gre zato števec bolj počasi gor :ras:

v 15 letih :lol1:

:P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, maus said:

4 leta pa 100.000 ... v vrsti čakajo nanga .. pa u nabavo nouga ... štekaš :ras: 

p.s. ... če mi ga prej zavarovalnica ne izplača :P 

Dej, naslednjic kupi mt10, pa se ze danes u vrsto postaum, za pol ko bo ulaufana. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Cartman pravi:

Dej, naslednjic kupi mt10, pa se ze danes u vrsto postaum, za pol ko bo ulaufana. 

ja valda :lol1:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

v 15 letih :lol1:

:P

 

Skratka ne razumem naslova te teme sploh.....:jezik:

P.S.

Marca 2016 jih je imel še rosnih 50.000km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalaprava pravi:

Moj je trenutno na dobrih 208.000km......

20160816_114254.jpg

....tako da ne samo "mau", temveč še velik žgančkov morate vsi skupaj popapat :smoke:

P.S.

Slaba dva meseca nazaj (25.6.) jih je imel šele 200K km.....žal pa nimam časa se preveč vozit, pa gre zato števec bolj počasi gor :ras:

No evo..sm vedu kle pr bmflah, se še števcem sfuzla...:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem v neki drugi temi, kako nova IBER mašina joka, se sprašujem, koliko € moraš plačati da dobiš BMW brez bolezni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, HD-Dyna pravi:

K se boji, da ga boš spet ob tla vrgu, če bo kaj narobe :blush:

Valjda, pa kaj ga bom božal, če ni pridn, sledi kazn

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sayo pravi:

Ko berem v neki drugi temi, kako nova IBER mašina joka, se sprašujem, koliko € moraš plačati da dobiš BMW brez bolezni

Torej ima bmw probleme tudi z motocikli? Vsi ki furajo avtomobile bmwje pravjo, da so bili starejši modeli tisočkrat boljši od novejših.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom sem imel priložnost peljati R1200 GS letnik 2008. Glede na teste famoznih GS-ov in nekatere zapise tu gor bi se mi mogla najmanj Marija prikazati... pa se mi ni. Niti Jožefa ni blo, niti vsaj kake ovce :? 

Sprednji del ne da pametnega feedbacka (po mokrem more biti to zabavno, po terenu pa sploh), odziv motorja na gas 'do daske' se mi je zdel rahlo anemičen. Pred tem sem malo gledal v to smer... pol pa nič več. Kot pravijo kolegi Ameri - different strokes for different folks... dokler ne pelješ, ne veš. Prvi občutki so pomembni, nekaj ti je ali všeč/se ti zdi zanimivo. Ali pa pač ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neb ga mel k je dolgočasn moped, nobena lučka mu ne utripa, nč noče napisat na armaturki, po tleh ga ne smeš metat. Ktm pa vse to ima, čustwa :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, krucymucy pravi:

Kva ne utripa?

Men je utripal ko sem gumo predrl.

In ko mi je bencina zmanjkovalo.

Booring :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, jskrablin pravi:

Pred časom sem imel priložnost peljati R1200 GS letnik 2008. Glede na teste famoznih GS-ov in nekatere zapise tu gor bi se mi mogla najmanj Marija prikazati... pa se mi ni. Niti Jožefa ni blo, niti vsaj kake ovce :? 

Sprednji del ne da pametnega feedbacka (po mokrem more biti to zabavno, po terenu pa sploh), odziv motorja na gas 'do daske' se mi je zdel rahlo anemičen. Pred tem sem malo gledal v to smer... pol pa nič več. Kot pravijo kolegi Ameri - different strokes for different folks... dokler ne pelješ, ne veš. Prvi občutki so pomembni, nekaj ti je ali všeč/se ti zdi zanimivo. Ali pa pač ne.

Prvi občutki so varljivi. Tudi zame je bilo na začetku bolj kot ne eno čudo...tresoče, okorno, glomazno. Ko se ga privadiš, (če se ga) pa priraste k "srcu". Včeraj sva del poti zamenjala s kolegom (Honda Transalp) ...ne bi se mogel več s takim motorjem vozit. Pa ne, da je slab motor ampak nobenega užitka ni na njem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Arzen said:

Torej ima bmw probleme tudi z motocikli? Vsi ki furajo avtomobile bmwje pravjo, da so bili starejši modeli tisočkrat boljši od novejših.

Itak :) So se mel duso, zdej je pa vse sam en downsizing, pa stetje turbin, pa trganje verig, brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, luxsa pravi:

Se zmeri je bol met pokvarjenga bemflna k novga japanera.:fyou:

ja valda :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!