Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

14 minutes ago, FLY said:

BMW na skrivaj testira zakamufliran nov GS

0aa0ca51d0079295a287fe9e2355f927.jpg

ehhh . . .  ta je navadn . . . mas ze M-a udzun :)

81001071751051b.jpg

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, vandrovec pravi:

Prvi občutki so varljivi. Tudi zame je bilo na začetku bolj kot ne eno čudo...tresoče, okorno, glomazno. Ko se ga privadiš, (če se ga) pa priraste k "srcu". Včeraj sva del poti zamenjala s kolegom (Honda Transalp) ...ne bi se mogel več s takim motorjem vozit. Pa ne, da je slab motor ampak nobenega užitka ni na njem...

Hja, pri meni al nekaj 'klikne' takoj al pač ne. S tem, da se mi vsaj za po cesti ni zdel okoren, v ovinek gre lepo in brez upiranja. Glomazen lih ni... tud moja cestna ropotulja ni lih majhen in lahek motor. Sam... občutek pravi, da ni to to. Po drugi strani sem po parih metrih na CB-jki vedel, da je točno to trenutno pričakujem od takega motorja. Isto ko sem primerjal 4T in 2T endure, praktično brez izkušenj prej. Par band in osmic, pa sem šal nabavit 'grozen za vozit, ropotajoč, smrdeč in sploh čuden' (po besedah drugih) 2T motor.

 

Pa ja, tisto sprednje vzmetenje. Sej lepo 'poravna' cesto... sam mam rajši precej bolj neposredne teleskopske vilice. Hec je sicer, da zdaj nekaj gledam G650 Xcountry za 'srednjo enduro'...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, jskrablin said:

Hja, pri meni al nekaj 'klikne' takoj al pač ne. S tem, da se mi vsaj za po cesti ni zdel okoren, v ovinek gre lepo in brez upiranja. Glomazen lih ni... tud moja cestna ropotulja ni lih majhen in lahek motor. Sam... občutek pravi, da ni to to. Po drugi strani sem po parih metrih na CB-jki vedel, da je točno to trenutno pričakujem od takega motorja. Isto ko sem primerjal 4T in 2T endure, praktično brez izkušenj prej. Par band in osmic, pa sem šal nabavit 'grozen za vozit, ropotajoč, smrdeč in sploh čuden' (po besedah drugih) 2T motor.

 

Pa ja, tisto sprednje vzmetenje. Sej lepo 'poravna' cesto... sam mam rajši precej bolj neposredne teleskopske vilice. Hec je sicer, da zdaj nekaj gledam G650 Xcountry za 'srednjo enduro'...

Like U said "different strokes for different folks" . . . 

Da ne bo narobe vzeto . . . ne prepricujem

Premal si se peljal s tem motorjem ... peljal si 8 let star motor in verjetno premal razlicnih motorjev v tem segmentu.   Ce pa si poleg tega se ljubitelj "klasike" je pa "prepad" se vecji. IMHO

Tega cudnga vzmetenja se moras mal navadit, oz. moras mal svoj eprom reprogramirat... na takem tipu motorja ala GS, ko skuzis kaj se vse da v primerjavi s klasicnimi viljuskami je telelever za po cesti barvna televizija. Za po mehkem, sipkem pesku je pa lahko prava nocna mora.

kar se pa off road-a tice... 2T forever :yea2: . . . ceprav je 4T lazi za pelat ;)

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čistu qrac je bmf ............še ga bom mel .............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, luxsa pravi:

Se zmeri je bol met pokvarjenga bemflna k novga japanera.:fyou:

Tastar, rdeč trikotnik na armaturki mnogo bolj grozljivo zgleda, kot rumen trikotnik na armaturki od ktmja....ne bi bil ravno prepričan v tvoj prav.

Sicer pa, do nadaljnega ne jebemo lučk :P

pred 13 urami, maus pravi:

a vi se greste igrco "ko dalje baci svoj motor" :O

 

Ko baca, zlo ne misli :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Tastar, rdeč trikotnik na armaturki mnogo bolj grozljivo zgleda, kot rumen trikotnik na armaturki od ktmja....ne bi bil ravno prepričan v tvoj prav.

Sicer pa, do nadaljnega ne jebemo lučk :P

Vse sveti pa vse dela :lol1:ko na japanerju zasveti je sam se dinos al pa generalka ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, skalaprava pravi:

Moj je trenutno na dobrih 208.000km......

20160816_114254.jpg

....tako da ne samo "mau", temveč še velik žgančkov morate vsi skupaj popapat :smoke:

P.S.

Slaba dva meseca nazaj (25.6.) jih je imel šele 200K km.....žal pa nimam časa se preveč vozit, pa gre zato števec bolj počasi gor :ras:

Pa že mu je kardan razpadu :D

pred 6 urami, jskrablin pravi:

Pred časom sem imel priložnost peljati R1200 GS letnik 2008. Glede na teste famoznih GS-ov in nekatere zapise tu gor bi se mi mogla najmanj Marija prikazati... pa se mi ni. Niti Jožefa ni blo, niti vsaj kake ovce :? 

Sprednji del ne da pametnega feedbacka (po mokrem more biti to zabavno, po terenu pa sploh), odziv motorja na gas 'do daske' se mi je zdel rahlo anemičen. Pred tem sem malo gledal v to smer... pol pa nič več. Kot pravijo kolegi Ameri - different strokes for different folks... dokler ne pelješ, ne veš. Prvi občutki so pomembni, nekaj ti je ali všeč/se ti zdi zanimivo. Ali pa pač ne.

Marija se ti prikaže,csam morš z bmw v Međugorje, pol pa najdeš dober apartma, kjer dela wifi, pa je Pik prec reku:

Aleluja

No vidš on je en redkih bmflarju, k se mu je Marija prikazala :P

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Vse sveti pa vse dela :lol1:ko na japanerju zasveti je sam se dinos al pa generalka ....

Jp, sam tm nkol nč ne sveti :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Pa že mu je kardan razpadu :D

Marija se ti prikaže,csam morš z bmw v Međugorje, pol pa najdeš dober apartma, kjer dela wifi, pa je Pik prec reku:

Aleluja

No vidš on je en redkih bmflarju, k se mu je Marija prikazala :P

Jp, sam tm nkol nč ne sveti :(

Sej nima kaj svetit če nč nima :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Sej nima kaj svetit če nč nima :lol1:

To je bistvo, da ne sekira lastnikov.

 

Dj pivej, a je Pik ze kej priznou, al ševkr taji, pa ignorira lučke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

To je bistvo, da ne sekira lastnikov.

 

Dj pivej, a je Pik ze kej priznou, al ševkr taji, pa ignorira lučke?

Čigumo je na lučko zalepu in je brez skrbi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Čigumo je na lučko zalepu in je brez skrbi :)

A mamo še kak čigumi, kakšn bolj velk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

A mamo še kak čigumi, kakšn bolj velk?

Pejt spat :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Pejt spat :P

Nepane, pa pust šljivo drugic na miru :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Nepane, pa pust šljivo drugic na miru :P

Sej me ona ne pusti na mir ,jz ji dam čist mir :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Sej me ona ne pusti na mir ,jz ji dam čist mir :lol1:

Kunoč :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, skalaprava pravi:

Marca 2016 jih je imel še rosnih 50.000km...

Se pardoniram, ker se mi je zapisal zgornji lapsus......pravilno je seveda marec 2012 :slap:

 

Lakho nadaljujete plodno debato.....;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

Neb ga mel k je dolgočasn moped, nobena lučka mu ne utripa, nč noče napisat na armaturki, po tleh ga ne smeš metat. Ktm pa vse to ima, čustwa :ras:

... pa še na kavo te ne povabi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalaprava pravi:

Se pardoniram, ker se mi je zapisal zgornji lapsus......pravilno je seveda marec 2012 :slap:

 

Lakho nadaljujete plodno debato.....;)

 

to je pa že mal bolj normalno :P

Pravkar, luxsa pravi:

Ok,razen ninje:D

ok ... ediks sm uporabu v knjižici :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

tko se pa na ravnm polaga v levo :whistle: 

bmfl.jpg

:jezik:  ... vsaj na bok ni šu :D

 

a to je un, ko se je v tank T84 zaletu, pa so pol iskal dele tanka po celi Ljepi njihovi:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 8. 2016 at 0:09, Kmet2 pravi:

Vse sveti pa vse dela :lol1:ko na japanerju zasveti je sam se dinos al pa generalka ....

nea ga seri ..ti si pr bmflu ves bled ratal že ko se ti je četrta zelena pržgala ..pa ima cilindre veliko bolj na zraku kot moj .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!