Skoči na vsebino

ČELADE


Manijak

Priporočene objave

Kere čelade mate kej na skuterjih? Jst trenutno nimam nobene.(prodal, nisem še kupu nove)Najbolj se mi dopadejo Nolanove predvsem model N100 Trend 03.

No kva mate na glavah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa mam, samo malo da grem poglejat........MDS! tota čelada je že itaq stara prece(kake 4lete), pa še par padcev ma(malo z 15 let starim automatikom pa neke maliga z aeroxom), hehe pa pred pol leta me je neke pičlo in sn si kar gor nalepil nalepke od SP 2002 v fuzbale, mam gori Brazilijo pa to, hehe kaki alkoholik sn !! :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nolan N60. Rumeno. Tko k skuter. Tud vetrovko za na skuterja imam rumeno. Fajn, ane? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol

Tomosaki:ane da je zlo kul celada ta razer? mehka zlo, pa udobna pa vse.

Mas temni vizir tudi? jaz sem dobil samo tistega novega, ko ni cisto crn, se ponoci ga lahko uporabljam.

Mam pa tudi N60 s prav temnim vizirom in ponoci se z njo ubijes:)

Dunker: Moj skuter pa je celi crni, pa celada je crna (no, n60 je cisto celo, nzi ma pa nalepke:)), pa vizir je crni, pa crne hlace si lahko dam gor, pa bele copate (ker mam bele nalepke se trenutno:)) pa samo tako:P

pa sem vecji tip ko ti :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol

Tomosaki:ane da je zlo kul celada ta razer? mehka zlo, pa udobna pa vse.

od kdaj pa si ti ljubljančan (nebi se rad izrazil grdo in rekel žabar, ups sn se že, in bil no mogoče že bom tepen)??? ha jrko ke te je tvoja mala to naučla, da praviš ANE?? :D :) :lol: :?: :twisted: šala mala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol

Mas temni vizir tudi? jaz sem dobil samo tistega novega, ko ni cisto crn, se ponoci ga lahko uporabljam.

Mam pa tudi N60 s prav temnim vizirom in ponoci se z njo ubijes:)

Dunker: Moj skuter pa je celi crni, pa celada je crna (no, n60 je cisto celo, nzi ma pa nalepke:)), pa vizir je crni, pa crne hlace si lahko dam gor, pa bele copate (ker mam bele nalepke se trenutno:)) pa samo tako:P  

pa sem vecji tip ko ti :twisted:

no morem še malo jaz gobec stegnit in rečt, da je ta čelada ful kul, še oblika je lepa, ja jrko tebi zelo paše, maš zelo malo glavo, ta čelada pa je vlka (hehe svetovno zgleda ko si jo daš dol), pa še tisti ščitnik za nos je svetovn, ki ga že drgač dobiš zraven čelade, če pa ga kupiš posebej pa prije 4k (prasci so dragi)! kot zgleda je tvoja najljubša barva ČRNA, ker skutera maš črniga, čelade je črna, no lase maš rdeče (take kot pokojni Nejc, no upajmo da nebo tudi tvoja usoda taka) pa še bi lahko našel kaj vse imaš črniga, aha že vem... samo se zaradi mladoletnih oseb ki se sprehajajo po tem forumu rajši nebi izrazil... :D

hehe pa brez zamere :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe aerox:) a si pil kaj?;)

saj pa neje zabarsko govorim nic. je pa res da sem se tam rodil pa zivel neke cajta:))

hehe ja sn neke pil ja, samo pre 5 dnevi, pa saj nisn samo pil , posledice prihajajo po 5 dnevah joj, prokleti ixso (ptujski dealer) spet je dal robo ki ji je potekel rob trajnosti, hehe pa tvoj sošolec štrafi je tudi poleg bil :D :oops:

vem da neje govoriš žabarko samo morem malo izzivat :D , samo si pa reko ANE, šala mala, brez zamere! kdaj grema na pivo???

ja kaj še nem jaz vse zvedel, prvo si živel v ljubljani, potem že na ptuju, zaj pa si v halozah oz. podlehnik, hmmmm.....si še bil kje drugje??

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe aerox:) a si pil kaj?;)

saj pa neje zabarsko govorim nic. je pa res da sem se tam rodil pa zivel neke cajta:))

hehe ja sn neke pil ja, samo pre 5 dnevi, pa saj nisn samo pil , posledice prihajajo po 5 dnevah joj, prokleti ixso (ptujski dealer) spet je dal robo ki ji je potekel rob trajnosti, hehe pa tvoj sošolec štrafi je tudi poleg bil :D :oops:

vem da neje govoriš žabarko samo morem malo izzivat :D , samo si pa reko ANE, šala mala, brez zamere! kdaj grema na pivo???

ja kaj še nem jaz vse zvedel, prvo si živel v ljubljani, potem že na ptuju, zaj pa si v halozah oz. podlehnik, hmmmm.....si še bil kje drugje??

:D :D :D

hehe tisto včere je bil mali hec :) jrko saj pa me poznaš da se rad zezam in se nena drogiram, no pijem že kdaj pa kdaj :) včere pa sn bil samo DOBRRE VOLJE in sn take butaste vun rukal :) brez zamere, dobre volje sn bil zato ker mi je deklina rekla da prije dans že domu iz bolnice :), zaj pa ne pride ker je spet vkup pala :( :cry: :cry: zaj pa se bom jokal!

pa da nebi spet kdo mel takih fint ko jrko, ko sn mu povejo da je deklina v bolnici, in vprašo če je noseča in če bom foter postal!!!! OK???? brez kakih vprašanj prosim!!

JRK0 ti pa brez zamere!?!?! a zameriš?? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOOOOOOO bodoči očka!

:wink:

Na to se pa pije! :drinking:

ti bom jaz dal bodoči očka!!! nem in ne mislim bit, še zaenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čelade rocks! samo ko si narejiš friziro z kilo želeja gor, te pa ti čelada vse vniči! :( sn se že odločo, poleti grem na nulo, pa nebo več problemov z toti frizuri :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja aerox ti boš šel na nulo, ti šmeki mali, ljepotanček ali karkoli že si!! :oops: Ne ga srat za takšne kot si ti bom jaz začel sam doma gel mešat in si bom čez 2leti kupil novo r1!!!

p.s. pa še deklice ne bojo več tako za teboj laufale če neboš mel gela!!!!!!! Zato pa imam jaz dolge lase!!!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja aerox ti boš šel na nulo, ti šmeki mali, ljepotanček ali karkoli že si!! :oops: Ne ga srat za takšne kot si ti bom jaz začel sam doma gel mešat in si bom čez 2leti kupil novo r1!!!

p.s. pa še deklice ne bojo več tako za teboj laufale če neboš mel gela!!!!!!! Zato pa imam jaz dolge lase!!!! :D :D

ke ti metaličar si na tvoje dolge lase dabaš gel al ke?? čemu ti služi? da ti lasi nena skačejo ko ti mečeš glavo gor in dol pri plesanju na metalico????

p.s.: če se že menimo za kom laufajo deklini, mislim da sta lino (jrk0) in davor (ti veš za keriga tipa se gre) tista ki nam vse dekline odpeleta!!! :) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!