Skoči na vsebino

ČELADE


Manijak

Priporočene objave

NZI. menda je Euros trend.

zake je te tota čelada v modi

moja deklina pa more biti tudi vedno v modi, ker ma toto helmo NZI Eurus rdečo, joj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nzi razer stane 35k če se ne motim. euros trend pa je v "modi" ker stane isto kot najcenejši nolan, zraven tega pa je boljši material in še pobarvana(nolan ima nalepke). glede frizure - tudi jaz sem imel tiste špičake ampak se zdaj brijem na nulo. pa če je jrk0tu uspelo se pobrit, se bo uspelo tudi tebi, če si tega sploh želiš. :wink: aja pa ko je mrzlo je obveznost čelad kr vredu - če nebi ble obvezne bi se itak vsi vozli brez in bi vsi friiiiizali.

jrk0 pa ne more na net ker mu je foter blokiral številke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se je te jrk0 pobril na nulo??? če še je 1. januarja, ko sn ga videl pred joy-om mel navadne rdeče lase!???

zake mu je te foter blokiral številke??? e bogi!

ej kaj ti hojiš ke na ptujskega irca, ker vijim da si iz ptuja, če ja, kaki nick maš??? jaz sn sh0cKeR15

bogi jrko, pozdravi ga, keko jaz vem sta sošolca? je tak? pa z štrafijom tudi!je tak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o celadah v forumu splosno ali isci-funkcija.brezvezno nabijanje in dvojne teme so odvec.zaklenjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!