Skoči na vsebino

Priporočene objave

ne se slepit, ti si mel že 2 ornk komada

1. na ridah

big-bunny.jpg

Ijoooooj! :) Popravljeno . Popravil Ayma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ijoooooj! :)

aha..bi ga mela ,a nede :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp točn takšnega,ko te prvič vidim ti ga pokažem,pol se pa odloč če ga želiš :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to je večje kot bernardinec..

 

 

Ijoooooj! :)

 

 

aha..bi ga mela ,a nede :P

 

 

Takoooooj! :)

 

 

Dobiš :P

 

 

A točno takega...debelega, kosmatega in velikega :)

 

 

Jp točn takšnega,ko te prvič vidim ti ga pokažem,pol se pa odloč če ga želiš :P :lol:

 

 

To mam jst, sam kosmat ni.

 

 

:topic: Zato ste padli? :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Zato ste padli? :topic:

zrd zajčka, kaj ti ni jasno?

Velicga, kosmatga, pobritga....vsakemu drgač zdrsne..:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Zato ste padli? :topic:

ne jaz nisem padel in to samo zato ker sem se od strahu tako močno usral ko sem videl to mrcino od unga zajca na drugi sliki da me je dvignilo od sedeža pa se je tolk teže preneslo na prednje kolo ob zaviranju da mi guma ni zablokirala in mi je uspelo ovink zvoziti s primerno hitrostjo brez da bi "zajčka ujel" ...

mislm enim je pa treba vse do milimetra pojasnt ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ga ni ujeu ... ušou mu je ... men tut parkrat ... ker sm biu "štorast" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa čudi to, kako je loh skor usak motor na avto.netu nepoškodovan, nikoli na tleh, če pa že je pa paden na mestu, nizki hitrosti,... Tuki na forumu je pa kr velik folka že napisal, kko so zajce in druge živali lovil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa čudi to, kako je loh skor usak motor na avto.netu nepoškodovan, nikoli na tleh, če pa že je pa paden na mestu, nizki hitrosti,... Tuki na forumu je pa kr velik folka že napisal, kko so zajce in druge živali lovil :hmm:

 

pol k se prodaja, se te malenkosti pozabijo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa čudi to, kako je loh skor usak motor na avto.netu nepoškodovan, nikoli na tleh, če pa že je pa paden na mestu, nizki hitrosti,... Tuki na forumu je pa kr velik folka že napisal, kko so zajce in druge živali lovil :hmm:

Sej ta novi deli, k so jih po padcu gor našraufal, še niso poškodovani...  :naughty:  :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam vprašanja.

 

Po padcu z motorjem, koliko časa ste rabili da ste prišli nazaj na isti nivo obvladanja motorja kot pred padcem? 

Ali je prišlo do kakšnega nelagodja ko ste zopet sedli na motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz,sem rabil 300km, da sem spet zaupal sebi gumam in motorju...seveda pa sem po zdrsu pri 100km/h takoj zamenjal gumo...kar je bil tudi vzrok za zdrs. pa veliko varnih km naprek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 mesecev rehabilitacije,3 operacije,2xtoplice pa sm zmešan še bolj kot prej :blush:

 

Če ma zravn soloriderja sploh :) En napol invalid, en pa z zlizano prvo gumo  :worship:  Vsekakor doživetje :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanja.

 

Po padcu z motorjem, koliko časa ste rabili da ste prišli nazaj na isti nivo obvladanja motorja kot pred padcem? 

Ali je prišlo do kakšnega nelagodja ko ste zopet sedli na motor?

ja vsi so me prehiteval k se stara kanta ni nikamor premaknla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj.. ženska je zavila pred mene.. zato :closedeyes:  Aja, pa kombi nagazil od zadaj na križišču. Ostali padci pa zgolj zaradi lastne neumnosti :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanja.

 

Ali je prišlo do kakšnega nelagodja ko ste zopet sedli na motor?

jaz se bojim, da ko bom spet sedel na motor, da bo motor čutil nelagodje, ker mu ne bom dal dihat - kar na polno do bajkala in nazaj  :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanja.

 

Po padcu z motorjem, koliko časa ste rabili da ste prišli nazaj na isti nivo obvladanja motorja kot pred padcem? 

Ali je prišlo do kakšnega nelagodja ko ste zopet sedli na motor?

 

Za moj padec nisem bil sam odgovoren tako, da nekega strahu ni bilo, problem z obvladovanjem pa tudi ne. Samo prvih 100-200km bolj po jajcih, da sem dobil občutek, da je z motorjem vse vredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boh, prej si spucaš v glavi, da je tvoje znanje enako morda boljše za eno izkušnjo več po tem ko si pogrnil... prej si nazaj. Pomaga, da se prepričaš ali lahko motorju tehnično zaupaš potem pa moraš le še sebi... in če ni drugih ovir si hitro nazaj.

Jaz sem bil en teden (vsak dan mokra cesta in 6-9 stopinj ni pomagalo) po zdrsu orenk napet kljub temu, da sem vedel, da je to kontraproduktivno in si vsake 3min rekel relax... ko sem se resnično zrelaksiral sem spet čutil motor in zaupanje se samo stopnjevalo nazaj na pravo raven morda celo višjo.

Stres stran in par sto km skoncentrirane (ne napete!) vožje nanenkrat pa bi moralo iti če nisi eksotičen primer...

 

V skrajni sili vozi na 75% svojih sposobnosti pa boš sčasoma ugotovil, da si jih že zdavnaj presegel in to z boljšim občutkom.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!