Skoči na vsebino

Zakaj BI ali NEBI imeli DUCATI motocikla ?


Priporočene objave

K jo ma Dr.Jakob, pa je dost da jo en hvali, mene ne rabjo zraun :blink:

sej zdej boš še kwaka prodal..čak, sam da se "mš" začne vozit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zdej boš še kwaka prodal..čak, sam da se "mš" začne vozit :D

Zdej se bom na "mš" nalimal pa kawo zastojn piu... :OK: . Pa sliku bom skupi ta malo in ta velko ninđo. :ninja:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem pa ravno na 4 cilindrskiga Tuonota oko vrgel. Bi ga mel rajš kot Ducatija. Sam ko ma tako malo rit, da je še najmanjši topcase prevelik zanj. Kaj vem bom videl drugo leto, letos bom še kr staro mrho jahal..... :)

Na Toneta pa kufer ne paše......drugače pa mojo izjavo "kaj bi in kaj ne bi" vzemte z rezervo...lahko en dan Daelim, al Cfmoto pade :grim , je čist vse odvisno od trenutnega počutja.......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Toneta pa kufer ne paše......drugače pa mojo izjavo "kaj bi in kaj ne bi" vzemte z rezervo...lahko en dan Daelim, al Cfmoto pade :grim , je čist vse odvisno od trenutnega počutja.......

na "Toneta" kufr dajat...pred strelski zid..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zadenem taglavno (in JA, imamo baje vplačano), ti kupim enga ;-)

A to velja samo za ta krog? ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga imam in se ne bi branil še kakega modela. Dobro služi svojemu namenu, je pa mal okoren, dokler se ga ne navadiš ampak potem... poezija!

Aja, pa lep je...

post-15567-0-90068900-1327606970_thumb.jpg

post-15567-0-75854700-1327607053_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga imam in se ne bi branil še kakega modela. Dobro služi svojemu namenu, je pa mal okoren, dokler se ga ne navadiš ampak potem... poezija!

Aja, pa lep je...

se navadiš ga vozit in rata neokoren al se navadiš da pač je okoren? ;)

lepi pa so..to je res..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena.. tud vzdrževanje je (baje!) vse prej kot poceni.. samo ta novi panigale je res :*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena.. tud vzdrževanje je (baje!) vse prej kot poceni.. samo ta novi panigale je res :*

Cena je res mal višja, pač plačaš ime, kar se pa vzdrževanja tiče, ga pa vzdržujem največ sam in nabavljam robo prek e-bay.

Največji strošek so gume in bencin... :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ga mel .. zakaj pa ne ... itak bi mi BIZIXX pomagau šraufat in iskat rezervne dele :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga že imam, in ga ne bi mel več, ker me maus stalno žica za en krog :lol:

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ko sm biu fantiček star okol 12 let  sm na neki pumpi vidu monstra in takrt sm reku, da bom ta motor enkrat mel pa če boh s križa pade  :grim  :grim  no in ko se je nabralo zadost €€ sm to realiziral :OK: zdej so mi pa kul ratal !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Spoštovani,

v soboto 2.4. od 10. ure dalje lepo vabimo vse motoriste in navdušence na Ducatijevo otvoritev sezone in prijetno celodnevno motoristično druženje v našem novem Ducati salonu v Trzinu.


Tudi nova kolekcija originalnih Ducati oblačil in dodatkov je prava paša za oči.

Od 11:00 do 18:00 bodo potekale skupinske testne vožnje z najnovejšimi modeli iz naše pestre testne flote.
Za vožnjo se lahko prijavite tudi vnaprej na tel. 051 379 920 g. Janez Nahtigal.

Naša tehnična služba vam bo na voljo za nasvet o vzdrževanju vašega jeklenega konjička.
Dogodek pa lahko tudi izkoristite za prodajo vašega rabljenega motocikla na hišnem sejmu rabljenih motociklov.

 

 

http://www.ducati.si/vabljeni-na-ducatijevo-otvoritev-sezone-v-soboto-2-4/

neimenovano.png

 

 

 

In kaj dobi tisti, ki se brez okvare pripelje do cilja in domov? :lol1:

https://www.youtube.com/watch?v=lN6LNf2Zot0

https://www.youtube.com/watch?v=MF996juVdwU

https://www.youtube.com/watch?v=NOh9kQsZ_rs

 

Uspel mu je uničit 3 različne motocikle, istega proizvajalca in isti model... Hm...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!