Skoči na vsebino

nakup avtomobila


tejka83

Priporočene objave

odločila sem se da svoj stari avto zamenjam in sicer mi je v oči padel ford mondeo 2.0 tdci letnik 2008...če se odločim za nakup ali se naj raje za 1.8 tdci...ker sem punca pa ponavadi smo pri takih stvareh bolj neumne me zanima mnenje....

ta avto sem si šla že ogledat skupaj s fantom k enmu preprodajalcu pa me tudi predvsem zanima če ima kdo izkušnje z AVTOCENTER PANDA D.O.O šKOFJA VAS PRI CELJU oziroma WIKRA D.O.O iz istega kraja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj vsi avti pri wikri so uvoženi, kar ne pomeni ,da so v slabem stanju....kolikor vem nudijo možnost vračila kupnine v roku 8 dneh, v kolikor nisi zadovoljen z avtom, kakšni so pogoji in droben tisk pa ne vem. Vsekakor se splača avto pred nakupom peljat na pooblaščen servis, na temeljit pregled (če se prodajalec ne bo strinjal, potem nekaj skriva) kajti že v štartu te lahko kakšno popravilo stane velik €.Pa tudi realne km boš lahko izvedela tam.

Jaz se sicer držim besed nemca ,ki pravi : z Fordom tja, z vlakom nazaj ! Načeloma ni slab avto, ceno pa izgublja hitro, verjetno z razlogom.

Kaj boš pa z starim avtom ? morda sem kupec....

pa ima wikra trenutno sploh kakega 2.0 tdci ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!