Skoči na vsebino

peda via 50 kako odstranim blokade,helpp


Ljubica Javšnik

Priporočene objave

sem gledal vse posnetke na youtube,bral sem veliko o kitajcih na forumu.zanima me če mi lahko pomaga glede elektronse blokade,cdi ima 6žic in nevem katera bi bla blokada?

50ccm 4t

zamenjal sem valčke dal sem lazje not zdaj mi gre okoli 60,če dam težje gre 45-50

prosim za pomoč kako naredim da odstranim vse blokade da se lahk normalno peljem :)

hvala vsem za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...res da je malo off-topic...ampak me zanima če pobi ko predelujejo mašine skuterjev tudi kaj izbolšajo bremze? Ali je to na način: "samo da gre, ustavo pa se bom že kak"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubica Javšnik; kaj pa v variomatu si odstranil podložko na prvi jermenici zgleda kot nek prstan ?

MilanAndonovski; Motorji 50ccm so pri nas zablokirani zaradi zakona in ne zato ker bremze nebi zdržale drugje po svetu te motorji nimajo blokad to je samo v naši banana republiki in ni nobena predelava saj ne posega v motor..

Popravljeno . Popravil DiAbLo46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi je pri prenosih podloška, na izpuhu slepa cev, v cdi pa ponavadi ena žica za prerezat oziroma se na določenem delu na cdiju zvrta lunko ali zareže z žagco samo katera/kje je pa vprašanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa se nahaja cdi?

Pri omenjeni pedi nebi vedel je pa možno da je kje okoli akumulatorja saj ponavadi pri teh kitajcih se nahaja kje tam sem pa spodaj pripel sliko kako to izgleda..

post-16747-0-40932800-1331156299_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jaz mam kit 81 pa tud gre vredu sam se mi zdi da bi lahk šel bolše kak valčke pa imaš not.mogoče kdo ve kak je z cdi jem na tem skuterju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valčke den not 4.5g pa na uplinjacu iglo malo zbrusi pa ventile dej 0,10sesalnega ispustnega pa0,15.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa na uplinjacu iglo malo zbrusi

bravo. :OK: :grrr :grrr

ko se ze spravljate k taksnim "korenitim" predelavam, a ne bi bilo z enim mikrokontrolerjem in enim injektorjem ter bencin pumpo lazje in enostavnejse narediti lasten ECU ki bi krmilil tako EFI kot tudi CDI? pa potem napisati eno enostavno mapo vbrizga ter eno mappo vziga - projekt za en teden, baj baj blokade - zadeve glede vziga in vbrizga nastavljas z laptopom, ostanejo samo se valjcki in izpuh... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za nasvet glede ventilov to je pomagalo zelo.ne zastopim kako naj zbrusim iglo da nebo kaj narobe.pa glede valčkov če dam te not bo ja vleko bol kot letel al kako ?zaj sem dal gor športen filter da dobi dovolj zraka ker drugače ni šel tak dobro,zdaj vleče do 55ko nor pol pa tak srednje nadaljuje do 70,kaj se da tu nardit da bi to skos tak vleko!aja pa ko sem dal lažje valčke not je zmesta štartal ko zmešan sam potem ni šel več kot 40-50 pa ful je pokalo ko da je na blokadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak cdi mam jaz sam kako bi naj vedel keri kabel je treba odstranit al karkoli je že treba nardit

Pri omenjeni pedi nebi vedel je pa možno da je kje okoli akumulatorja saj ponavadi pri teh kitajcih se nahaja kje tam sem pa spodaj pripel sliko kako to izgleda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zeleno žico vn potegni zgoraj levo ali desno če boš narobno ti bo crknil sprobi .jepa pod zicom cdi na desni strani komplet zic daj stran pa boš vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!