Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Kmet2 ali si predstavljaš, kaj bodo ti otroci naredili, ko se bodo srečali z "nemodificirano" kobro?

Bojim se, da je zmagovalec znan v naprej.

 

Se ti zdi da kača uživa v tej igri?? Nimaš je kaj tikat in basta! Je pa res, da imajo oni verjetno čisto drugačno miselnost kot mi....

 

ps. sorry za off topic :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a mislite, da tisti pasji pi*dolizci, k jih imajo sodobne emancipirane samske ženske "za okras", tudi uživajo  :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...končno sem kupil ful dober fotoaparat, da sem še sam slikal moje hišne ljubljenčke... imam jih na tisoče... največ v postelji...   :D

post-26622-0-56209600-1401435609_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam stari maš pa res hud aparat da ti še pokaže kdo je dec al pa ženska med tisto množico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mučenje živali,populijo jim strupnike in se izživljajo,ljudje smo res ena gamad!

pred nekaj dnevi naš maček pri dohtarju...pritisne mu injekcijo...potem pa kar sam predlaga kastriranje

 

ni to ene vrste mučenja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor vzameš,maček ima po kastraciji še vedno lahko zelo lepo življenje ,odvisno od lastnika. Saj če ga kastriraš v predvideni dobi sploh ne ve da je kdaj mel jajca in zakaj so bla!

postopek se izvede v splošni anesteziji in je neboleč!

 

A misliš da so tisti kači dali tisti mali cigančki kakšno anestezijo ko so jo ujeli preden so ji populili strupnike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se vidi, da nima strupnikov...

 

kaj pa če jo vsak dan sproti pomolzejo - zakaj pa ta strup lahko uporabijo pa vemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No poglej podrobno posnetek,boš videl kolikokrat je otroka ugriznila,on pa se še naprej smeji ko pečen cigan ki je ukradel 100kg bakra!!!

To je kraljevska kobra ki ima strupnike dolge do 3 cm ali več,vsak ugriz vrjemi bi bil tudi če jo bi pomolzli zeloooooo boleč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I'm 2 sexy 4 my shirt :D

 

10353109_671988182870737_205173217155396

 

10300684_671988222870733_768745321622803

 

10176144_671988329537389_365010925846089

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je zgodilo našim prijateljem v Vipavi,  vendar se najbrž dogaja še kje drugje ... :blush:  :blush:  :blush:

 

v vednost, v razmislek,...,

Neki podlež (žal ne najdem lepše besede zanj) je dobra dva meseca nazaj našo psičko obstrelil z zračno puško in jo tudi njemu na čast ZADEL!
Psička je imela prestreljeno tanko črevo in hude notranje krvavitve.
Dobrih 14 dni se je borila za svoje življenje in mi z njo. Hvala Bogu jo je veterinar uspešno rešil, ji odrezal del tankega črevesja in zašil, vendar so posledice hude. Ker je imela zahtevno operacijo, se ji v telesu delajo zračni mehurji in ji prebava ne deluje kot bi morala. Ker hrane ne prebavi, pogosto bruha. Včeraj smo prav s tega razloga ponovno obiskali veterinarja, ki je na rentgenu ugotovil, da ima to ubogo bitje STRELIVO (metek) tudi v stegenski mišici, katerega je žal težko odstraniti in bo po vsej verjetnosti tam tudi ostal.
Lahko povem le to, naša psička NI potepuški pes in jo imamo doma, pri hiši. Če se je oddalila od hiše se je le za toliko kot se tudi drugi psi, ki stanujejo v naši ulici.

Torej tisti, ki ji je to storil, naj se zamisli nad svojim podlim, brezčutnim in nenazadnje, kaznivim dejanjem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nam se je to zgodilo en mesec nazaj in sicer v Komendi. En pogumen sosed, ki sem ga z vabilom na oglasni deski v ulici, povabil, da se mi oglasi na vratih, je z zračno puško ustrelil našega mačka in to z unim metkom, ki ima špico..(budala zarukana)....Zadel ga je točno v sredino smrčka, v hrustanec in z veterinarjem smo se vsi čudili, ko ga je izvlekel, da je mačk še živ.....No na vabilo se seveda ni odzval...bi dal pa vse, da se opogumi in mi osebno pride povedat, kaj ga je motilo, da ga je ustrelil......nevem, če bi še kdaj lahko prijel puško z rokami......

 

 

K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuvajte svoje ljubljence in jim ne puščajte potepov! Če sami nimate časa za šolanje in rekreacijo z njimi, jih ne imejte!

Pa ne zdaj napast, da zgornji primer ni bil tak. Lahko ja lahko ne, kar pa ne vpliva na dejstvo, da je še vedno dovolj idiotov, ki gredo streljati na žival, ki ni nič kriva. Če pa je žival moteča in počne tam kjer ji ni mesta tisto kar ne bi smela, je prav, da se obrne cev na lastnika, če drug način ne  zaleže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....No na vabilo se seveda ni odzval...bi dal pa vse, da se opogumi in mi osebno pride povedat, kaj ga je motilo, da ga je ustrelil......

 

K

To je pravo vprašanje! Kakšen pa je kaj tvoj odgovor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pravo vprašanje! Kakšen pa je kaj tvoj odgovor?

Hahaha......nevem.....še kr čakam da pride osebno povedat, pa da vidmo kako bi..bom v tistem trenutku odreagiral....na nek kulturen način zihr ne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha......nevem.....še kr čakam da pride osebno povedat, pa da vidmo kako bi..bom v tistem trenutku odreagiral....na nek kulturen način zihr ne!!

Ottocento, nis' me zastopu. Zanimajo me tvoja predvidevanja, kaj bi lahko bilo tisto, kar bi onega tako razkurilo. Izvzemiva da gre lahko samo za kretena, ker ni vedno tako. Tudi lastniki živali nismo vedno nedolžni, saj odgovarjamo za vse kar ti počno!

 

Sicer bi pa ravno kulturni način najbolj zalegel!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da pri takem kretenu ne pomaga nič kulturnega.....sicer pa namigujejo ljudje da je to pač en sosed, ki ne mara mačk na splošno, ampak samo namigujejo..bomo videli kaj bo iz tega.....itak smo z veterinarjem prijavili na policijo, ampak tam pravijo dokler se ne ve kdo je nemorejo nič.....je pa dejanje na stopnji psihopata, sploh če se to dogaja na vasi, kjer naj bi ljudje živeli v sožitju z živalmi...vsaj pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da pri takem kretenu ne pomaga nič kulturnega.....sicer pa namigujejo ljudje da je to pač en sosed, ki ne mara mačk na splošno, ampak samo namigujejo..bomo videli kaj bo iz tega.....itak smo z veterinarjem prijavili na policijo, ampak tam pravijo dokler se ne ve kdo je nemorejo nič.....je pa dejanje na stopnji psihopata, sploh če se to dogaja na vasi, kjer naj bi ljudje živeli v sožitju z živalmi...vsaj pomoje

Sigurn. Sam veš, če ti sosedov mačk cel dan po opletem vrtu serje tud noben tega rad ne gleda! Al pa da imaš golobe, pa ti jih mačk davi in podobno. Sploh pa mačk nima kej okol drugih bajt hodt! Pa ps tud ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurn. Sam veš, če ti sosedov mačk cel dan po opletem vrtu serje tud noben tega rad ne gleda! Al pa da imaš golobe, pa ti jih mačk davi in podobno. Sploh pa mačk nima kej okol drugih bajt hodt! Pa ps tud ne!

 

Zdaj pa ti mačku dopovej, da lahko gre samo do sosedove meje.

Nekateri so že čisto preveč paranoični / poštirkani / netolerantni / itd

Men grejo tudi pasji snubci na živce, ko jih imam polno dvorišče (kljub ograji) kadar se naša kuzla goni in jih potem poslednično naš pes hoče pretepat.

Pa mi res nikoli ne pade na pamet, da bi zato katerega poškodovala ali pa celo streljala nanj.

Ja, z metlo že letam za njimi, da naredim vsaj za 5 minut mir na dvorišču, da lahko gre gonečka lulat.

 

Vse se da rešit brez da se živo bitje poškoduje. :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa ti mačku dopovej, da lahko gre samo do sosedove meje.

Nekateri so že čisto preveč paranoični / poštirkani / netolerantni / itd

Men grejo tudi pasji snubci na živce, ko jih imam polno dvorišče (kljub ograji) kadar se naša kuzla goni in jih potem poslednično naš pes hoče pretepat.

Pa mi res nikoli ne pade na pamet, da bi zato katerega poškodovala ali pa celo streljala nanj.

Ja, z metlo že letam za njimi, da naredim vsaj za 5 minut mir na dvorišču, da lahko gre gonečka lulat.

 

Vse se da rešit brez da se živo bitje poškoduje. :sleep2:

Točn tko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!