Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

:cry: žalostn zlo

 

včeri odšel v večna lovišča naš tavelik mešanec Medo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker "zadnjič" Bil ni hotel počakati v takem položaju, da so bila njegova uha kakor krila  :OK:  , sem si moral sliko sposoditi na netu, vendar še zdaleč ni taka, kakršno sem jaz videl "zadnjič" ...

 

beagle.jpg

 

Seveda mi danes zanjo ni hotel znova "pozirati" ... :blush:

 

img7832.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel sem sliko, ki je še najbolj podobna "mojemu včerajšnjem (?) videnju ...,

 

sleepingbeagle-214x145.png

 

..., vendar mi je Bil povedal, da ga med njegovim spanjem ne bom več "napadal s fotoaparatom", zato bo od danes naprej spal tako ...

 

9fe6fbb7ea6e49f60b38f4f1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neglede na to, kje si Bil "izbori svoj plac", se vedno, če ima to možnost, pokrije s čem ... "Popolnoma nedružaben kuža ..."   .)

 

img7835.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj zvečer, "ko je bil malo bolj utrujen", me je Bil počakal v položaju "moj kuža ima tudi krila" ..., .)

 

img7902.jpg

 

..., zato ga bom za nagrado, v bližnji prihodnosti, vpisal v nadaljevalni plavalni tečaj ... :OK:

 

plavalci.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, a ta lepotec je vzrok nepričakovane rehabilitacije. :whistle::P .) Sem ti pa fauš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, a ta lepotec je vzrok nepričakovane rehabilitacije. :whistle::P .) Sem ti pa fauš!

 

Lažeš!  :P  To ti pa sigurno ne verjamem... :nono:  :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google + beagle =

 

beagle-dog.jpg

 

Roberto + Bil + očala moje drage, ki je še v službi + Canon + Shrani.si =

 

img8036.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je google našel dokaz, zakaj ja naš Bil med ostalimi v naši družini manj priljubljen, zame pa še bolj, in ne zaradi ZAKAJ ampak KAKO ... Ne tem posnetku manjka samo še njegovo zelllo glasno "prosjačenje", ki ga pa tako ali tako uporablja samo do drugih v naši družini, vendar to na žalost sliši tudi moja "glava" ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=_ym0rxisOpw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes še dve Bilovi sliki, z malo lepšim ozadjem in mojimi očali ... .)

 

img8043.jpg

 

img8042.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nehi mučt peseka :P

 

Dosti bolj ga mučim s tem, da ga ne morem več peljati na "potepanje", ... :blush:  :blush:  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda GA BOM,najbrž naslednje leto, če bom to jesen res "prišel do novega kolena" ...

 

V slogi je moč (za počivanje) ... .)  

 

img8051.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliki in mali Satani ali Avstralski govedar in Podganarica at their best.

 

 

... glede na vse videno predvidevam, da tud ponoč ne rabte bajte zaklepat ...  :eek: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope...a ni to fajn :P

 

 

... ja kukr za koga ...  :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Malenkost ima danes malo nenavadno prošnjo - prijazna stara teta iz ulice, kjer stoji hiša mojih staršev, je pred časom pokopala svojo 14-let staro kepo dlake - jorkico. Gospa pravi, da jo strašno pogreša, ker je za kosmatinko ostala ena velika luknja, ki bi jo rada zapolnila...teta si želi nove psičke, ki jo bo lahko razvajala, a si nakupa psa v bistvu ne more privoščit. Vsaj ne tistega ultra zasoljenega....pa tudi ne želi si razstavnega primerka, ampak ji je v srce sedel predvsem tisti navihan in neustrašen značaj jorkijev...

Ali kdo pozna koga, ki bi ugodno prodal ali podaril jorkija z napako? Kuža sicer ne bo imel na voljo razkošja, ki ga imajo psi Paris Hilton, bo imel pa eno fajn simpatično, malo čudaško staro gospo, ki rada hodi v gozd, in ga bo oboževala.

(MM medtem brska in išče kosmate kandidate, a bom hvaležna za pomoč...pa en velik krog okoli švercarjev s kužati s farm bom naredila)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne "pasme" je "žvav" na sliki in "iz česa" je nastala (by NatGeoWild) ... .)

 

ooooo.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • maxxa



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!