Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Če mi bo uspelo posneti s canonom, bom v prihodnosti dodal še dokaz, da Bil tudi smrči "sredi belega dneva" ...  .)

 

img7497.jpg

 

smerokaz.jpg

 

img7498.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne sem slikal še eno pokončno sliko kavča, ker sem imel željo v programu Gimp 2 "vnesti" sliko v drugo sliko, vendar sem to šele sedaj "obvladal" in uspelo mi je sestaviti tako sliko, kakršno sem hotel objaviti že dopoldne ... :OK:

 

img7499.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se zgubil.........a to je že tema Domači ljubljenčki fotografirajo...... :kva1:.....ta spodnjo sliko so te lepo ujel,majo smisel za fotografijo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se zgubil.........a to je že tema Domači ljubljenčki fotografirajo...... :kva1:.....ta spodnjo sliko so te lepo ujel,majo smisel za fotografijo :OK:

 

:kmet:  :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi še kdo imel bigla, jih bodo v Eurospinih od 6. do 12. marca imeli z do 40 % popusta ... .)

 

img7697.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokeršpanjel Zlatko, podoben kakor je na sliki, je polovični krivec, da danes naš Bil "zelooo previdno" hodi po stanovnju in zelooo težko skoči na kavč, ker ga bolijo kolki (?) ... Hčerka in njen fant sta Bila včeraj peljala na obisk k Zlatkotu, s katerim sta ker preeecej časa "dirkala čez drn in strn (?), seveda "neprivezana" ...

Druga polovica krivca sem jaz, ker že več kot 4 leta ne morem več vzdrževati najinih telesnih pripravljenosti ... :blush:

 

zlatko.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!