Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

...to alll that it may concern...pes pridno tece, dirja in ....hujsa...poleti bomo lahko nosili minice .)

post-11-1079434509.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBRITA MUCA! B)

pa ne me basat, no!! :blink:

to je moj bivsi sosolc naredu macku od profesorce za anglco ko mu je dala popravca... :blink: ...pol ga je pa vrgla, ga je pa ustrelu... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow, kakšen pacek. Kaj bo pa punca rekla? Ali ve, kako si pokvarjen?

Kaj pa je tukaj pokvarjenega???

Tudi moški bi se morali obriti - pa ne samo po obrazu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po hrbtu pa po riti tud.....

..a lahko zdej kdo nalima kako slikco namesto da nabijate?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa naš drugi kuža - Ari, ki mislimo da je star 4.leta.... namreč kužka so zavrgli in ni imel doma.....

post-11-1079722905.jpg

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

še moja ž'vat

11-letna mačka brez imena (muc..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem mačjega mladiča za življenje ob stanovanjski hiši na podeželju. Lovil bi miške in se igral s psico in našim malim mulcem. Odvisno od stopnje prijateljstva z našo hov hov lahko dobi stanovanje v varovani samostojni ločeni stanovanjski enoti nad pasjo uto, sicer pa na kozolcu ali balkonu. Vstopa v stanovanje ni, oziroma so garantirani zračni poleti, če ga dobi Lady HHV.

Prehrana po evropskih standardih :D priboljški ob delovnih uspehih.

Zaželjena kakšna eksotična obarvanost za lažjo prepoznavnost, ni pa nujna.

Ponudbe sprejemam iz bližine Ljubljane, da ne bo selitev in vožnja predolga in stresna.

Cena: Tekoča valuta.

Tisti, ki imate ali boste v kratkem imeli odvečne mucke, prosim ponudbe na PM, da tu ne spregledam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaželjena kakšna eksotična obarvanost za lažjo prepoznavnost, ni pa nujna.

a bi vzel našga mačka mal v hlapčevstvo? miši še sicer ni videl, tudi travo in zemljo bolj malo ... ampak dret se pa zna ponoči, in galamit ... tak da : verjetno bi bil za na kmete :D :D :D

aja, obarvan pa je ekostično - črnobeli kombinezon + roza podplati :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da pa sem nedeljo preživela še z enimi čudoviti bitji, prilagam še sliko moje priložnostne prijateljice. Simpatija je bila obojestranska, tudi moj "vampirski pogled" (rdeče oči) so izginile.

Prav rada bi prilepila še sliko žrebčka Tristana, pa sem bila tako zaposlena s tem, da sem ga cartala in se mu poskusila čimbolj zasidrat v njegovo srčece, da nisem niti pomislila na fotoaparat. Obljubim, da se s Tristanom slikam prihodnjič. :wub:

Alla B)

post-11-1081196192.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da pa sem nedeljo preživela še z enimi čudoviti bitji, prilagam še sliko moje priložnostne prijateljice. ...

Lepotici! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi vzel našga mačka mal v hlapčevstvo? miši še sicer ni videl, tudi travo in zemljo bolj malo ... ampak dret se pa zna ponoči, in galamit ... tak da : verjetno bi bil za na kmete :D :D :D

aja, obarvan pa je ekostično - črnobeli kombinezon + roza podplati :D

Koliko je pa star? Kako je navajen? Če ga ne moreš več imeti, lahko poiskusi, kako je na kmetih. Samo če je starejši, se verjetno ne bi s psico ujela in bi ne obstal pri hiši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!