Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

Dobro jutro Anubis.

Kako pa kaj kaka danes?

HHV jutro, base so ok - odkar sem fizično hiperaktiven precej pokurim, tako da je znotraj meja normale... well.... jebeš normalo. Me pa razne poldivje zveri na cesti tolk zdražijo, da zopet razmišljam o odhodu med lovce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shark, Doberman sive barve slikan pred dvema dnevoma, star je sest mesecev in pol. Izlegel se je rjavi psicki, oce je bil pa crn. To je ze moj cetrti Doberman, izredno redek, po statisticnih podatkih se izleze eden na 100.000 primerov. Dobil sem ga ze s kupiranim repom, usesa smo mu pa pustili nekupirana. Psi pasme Doberman so selektivno krizani iz vecih pasem in eden izmed prednikov je bil tudi Pinch sive barve, od tod tudi sivi mladicki, ki so posledica recesivnega gena, ki jih nosijo vsebi vsi dobermani. Ker standard priznava samo crne in kasneje tudi rjave, so sive enostavno izlocali in jih niso plodili, prav zato so izjemno redki. Sivi psi so mocnejsi, temperamentnejsi in niso degenerirani v toliksni meri, kot njigovi vrstniki. Shark Je izredno inteligenten, prijazen do vseh ljudi in ostalih stirinozcev, po domace Carta. Ampak samo zaenkrat :)

post-11-1082450918.jpg

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je fotka njene prve izsleditve uplenjene divjadi po krvni sledi.

Poleg pogona njena glavna služba!

Kužica je pa luškana.

Ja Shargo, tvoj Shark je krasen

Alla: Lina, o lovu in lovcih je v drugi temi! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pa se moja Cufi, Maltezanka, nje tud ne smem pozabit. Sem jo pa zamenjal za Indijskega pitona, ker je bil ze mal dolg za v terarij Cufa je zdej stara ze 9 let.

post-11-1082985418.jpg

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa naš Ron (Golden retriever letnik 98, pogona stalen na vsa 4, poraba odvisna od radodarnosti gospodarja :D )

P.S.:

Slika je mal slabse kvalitete ker je iz telefona, bom enkrat nekoč še kako lepo z digitalcem naredu (jo itak rabi za v potni list B) )

post-11-1082987042.jpg

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se sosedova Misha the Terminator....nasi mami je na vrtu izkopala popolnoma vse cebulice Ostrožnika (će to komu kaj pove)....

post-11-1083611392.jpg

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!