Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

Za belo boxerko ne boš dobila vzrejnih dovoljenj (mladiči niso rodovniški---čistokrvni pa so --seveda če lastnik ni česa zamolčal)--če ti je to pomembno (ker ko maš enkrat tako kepico doma ti rata vseeno če je z ovco mešana :wub: ). Glede sluha pa že laik ugotovi al sliši al ne---edin če bi namesto žogice moral loviti radijske valove, pol bi pa bilo treba strokovnjaka poklicat ,da izmeri natančno koliko sliši. B)

PS je pa prov cartkana tale zgornja ,,bela ,, dama.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj glih zato sprašujem, ker so beli bokserji že od nekdaj bili neljubi v leglu in so jih ponavadi vzreditelji v najslabšem primeru pokončali, v boljšem pa oddali. Meni osebno so mi všeč, ker so posebni, ampak trenutno je nemogoče da bi mela še enga hiperaktivneža doma. Enkrat v bližnji prihodnosti ko bom imela svojo bajto, bosta po vrtu laufala bokser (bel) in doberman... :wub:

Itak mam pa doma že eno tako čistokrvno mešanco :OK:

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo en dobronameren nasvet! Kupujte pse direktno od vzrediteljev, cetudi to pomeni, da boste na psicka cakali malo dlje ali pa se zapeljali nekaj 100 km dalec. Taksna preprodaja preko meje ne prinese nic dobrega. Vecino psikov presvercajo cez v slabih pogojih, majhnih skatlah in podobno. Ce ze prezivijo pot (ne boste verjeli koliko jih med prevozom umre) pa imajo lahko celo zivljenje psihicne posledice, kar se bo kazalo v njihovem obnasanju. Dostikrat se je ze zgodilo, da so psicki sicer drago placani prispeli na cilj slabotni in bolni, njihov rodovnik pa je bil ali obljubljen cez en mesec (pa ga potem nikoli ni bilo) ali pa je bil ponarejen. Seveda je tudi moznost, da dobite cisto simpaticnega pasjega prijatelja, ampak zakaj bi tvegali? Pravi vzreditelj, tisti, ki se dva meseca trudi z leglom in mladicke pripravlja na sirni svet, nikoli ne bi prodal mladica drugace kot direktno novemu skrbniku. Zato so tisti, ki ga prodajo preprodajalcu sumljivi! Ce se koga zanima kaj v zvezi s preprodajo psov, uvozom ali pa preprosto potrebujejo informacijo o zdravih leglih se lahko obrne na pasemske klube ali na forume:

http://www.mojpes.com/forumbb/index.php

http://www.mojpes.net/forum/index.php

Ce ne boste pretirano navalili :) se lahko oglasite tudi na moj mail. Pomagam najti rodovniska legla, ce pa bi kdo zelel imeti simpaticnega mesancka pa lahko posredujem naslove in telefonske stevilke tudi za njih. :)

lp, Tanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vedno kupujte živali po priporočilu prijateljev in ne preko preprodajalcev, ki jih najdete v oglasniku, ker ,,švercanje,, čez meje je lahko grozna/usodna izkušnja za živalco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker so beli bokserji že od nekdaj bili neljubi v leglu in so jih ponavadi vzreditelji v najslabšem primeru pokončali... Meni osebno so mi všeč, ker so posebni,...

Ja sej moj Sarki je tud podoben primer, sam jaz sem si od negdaj zelel sivega, in nasmehnila se mi je sreca! :rolleyes:

post-11-1084483250.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11-1084483250.jpg

Iiiiiiiiiiiiiiiii :wub: kašn štrukl je bil.... no sej mojga že dve let ne morem takole v naročju met :wacko:

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo že glih pri mladini in ženitnih ponudbah: išče se labradorec, svetli, muško, za veselje naše Lajke, po možnosti okolica CE..

Lajka (kandidatka) je sicer zdaj dala gonjene skozi, vendar pripravljamo teren za naprej.. torej, PM in hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fotkanje teh dveh mucic je blo mision imposibile, ker jih je Kaiser kar naprej lupčkov :wub:

post-11-1085641969.jpg

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi v Vomitoriumu rekla, da si prodala ljubico? Očitno ne uno na štirih tacah :devil:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne šla je una na dveh kolesih :cry: :cry: , tele lubice pa bodo kar ostale pri hiši :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas pa imamo seveda enega velikega črnuha, ki je včasih zelo priden in včasih zelo zelo poreden, saj je dete tako razvajeno, da hoče zmeraj pri komu pančat.No druga mala črna zver, pa je mucek, ki pa je danes žal staknil dvojni zlom nogice :cry: , se ga prav spomnim, ko sem ga našel pri nas doma, čisto malo puhasto dete, mislim, da je takrat mogel imeti sele slaba dva tedna zivljenja za sabo, pa nam ga je vseeno ratalo ohraniti pri življenju.No tale mucek se klice Blue.

Ta velka mrcina pa je neka mešanica med planšarskim psom in ne vem čem še, prav sladek je.No zdaj pa vzpodbuja Blue-ja in ga čuva. Prav presenetil me je, kako zna živalca čutit.

No druga zadevica pa je neka mucka, katere imena sploh ne poznamo, s seboj v paketu je prinesla še dva mucka, sedaj sta stara 4 tedne in sta že prav živahna.Že kar malo preveč :D . No seveda pa tele dve zverinici podarjamo, če si ju kdo želi. Oba sta progasta in prvi je zelo podoben tistemu, ki igra v Whiskas reklami enega junijorčka, drugi pa je je bolj temnih barvic. No upam, da se kdo najde in bi ju vzel, seveda lahko skupaj (bom še najbolj vesel) ali pa vsakega posebej.

No in še ena stavrca je, ki pa si jo jaz želim. Že dolgo časa razmišljam, da bi si privoščil svojega psa. Predvsem ciljam na rotwailerja. Če ima kdo kako informacijo, kje bi se ga dalo dobiti bi bil zelo hvaležen. No tudi želja je, da bi imel labradorca, a žal tudi nekako nikjer ne dobim nobenega. Tretja pasma pa je zelo pogosti zlati odnašalec , pardon, sem mislil prinašalec. Za vse info najlepša vam hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<@RegY> cincilo maaaaaaaam

<+[Night]NI> slika??

<@RegY> nema

<+[Night]NI> je gay ali ni??

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!