Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Ja, pri nas so "na hrani" eni 4-je. Dva sta "stalna" ostali občasno. Eden je podoben temu na filmčku (s temno obrobo) drugi ima belo liso na hrbtu, večja dva pa očitno hodita skupaj, samo se bolj poredko pojavita (ali pa hodita bolj pozno) . Slikal pa jih nisem, da jih ne bi prestrašil (čeprav se kaj dosti ne pustijo motit) .

lp

  • Všeč mi je 2
  • Srček 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Spasku pravi:

Al ti je opalu downvote Roberto verjetno mu niso vsec crne macke al pa je vrazeviren:lol1:

Sem že popravil, ker sta srček in "minus" eden zraven drugega in sem očitno "malo falil" ...   :blush:

Zame so bile živalce vedno boljši prijatelji od ljudi, ker "nič ne preračunavajo" kdaj, kako in koliko bojo od koga dobile ...   :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Spasku pravi:

Vceraj ko sem prisel domov sem ga najdu spat v pomivalnem koritu tudi v pomivaln stroj je njegov priljubljen koticek ce le pustim malo priprta vrata.Sem utegnu naredit ravno eno fotko preden sem ga izvleku ven.Ce ima kdo kaksno ideju kako ga odnavadit bi prosu za pomoc.

IMG_20201031_135829.jpg

Ne vem od kod jim ta manija, bo pa težka. Jaz sem naredil desko za čez korito in kaj je bila posledica, maček je očitno skočil na desko, ki se je verjetno spodmaknila in ko je odskočil je odprl pipo (enoročno), v glavnem ko sem popoldne stopil v bajto sem zaslišal šum vode, ko pa sem stopil v kuhinjo me je skoraj kap. Voda je tekla na polno, sreča da večina v korito, vendar še vedno zadosti tudi po deski na tla, da je bilo toliko vode, da sem potem moral zamenjati kompleten laminat. Verjetno se je dobro tudi on prestrašil ampak nič ni pomagalo, še vedno skače po koritu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Spasku pravi:

Ce ima kdo kaksno ideju kako ga odnavadit bi prosu za pomoc.

 

A vodo si že odpru, ko je bil noter v koritu? Moja dva mačka se na smrt bojita vode...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, MARE 65 said:

Ne vem od kod jim ta manija, bo pa težka. Jaz sem naredil desko za čez korito in kaj je bila posledica, maček je očitno skočil na desko, ki se je verjetno spodmaknila in ko je odskočil je odprl pipo (enoročno), v glavnem ko sem popoldne stopil v bajto sem zaslišal šum vode, ko pa sem stopil v kuhinjo me je skoraj kap. Voda je tekla na polno, sreča da večina v korito, vendar še vedno zadosti tudi po deski na tla, da je bilo toliko vode, da sem potem moral zamenjati kompleten laminat. Verjetno se je dobro tudi on prestrašil ampak nič ni pomagalo, še vedno skače po koritu :slap:

Zdej sem pršu domov sicer ga ni blo v koritu so ble pa tace po indukcijski črni plošči tako da se je dogajalo prek dneva marsikaj,sreča vode ni odpru:lol1:.Potem sem si zaželu riž z tuno ,sirčkom,gobami in olivnim oljem.Hitro ko sem položu lonec na ploščo je že bil na šanku tako da sem ga vsakih 20 sekun stavu na tla ,ma kaj pomaga ker je maček trmast nisem še mel tako trmaste in ustrajne mačke men je dopi...trenutno jem maček me gleda s praskalnika ko tele v nova vrata hočem reč da je umirjen ampak jaz jem riz brez soli:angryrant1:

 

1 hour ago, Buschi said:

A vodo si že odpru, ko je bil noter v koritu? Moja dva mačka se na smrt bojita vode...

Ma ta mačkon je nekaj posebnega včeraj sem se spomnil na vodo dal vodo v roki in jo spuščal po njem niti trznu ni kot da je pribit na šank.Glede hrane sem poskusu vsakič ko ga dam s šanka mu dat priboljšek ne pali verjetno se nabunka prek dneva hrane bom poskusu mu dat hrano po predpisih bomo vidli samo kaj ko potem ko mu zmanka v kozici tuli ko nor dokler mu ne dam hrane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Spasku pravi:

Zdej sem pršu domov sicer ga ni blo v koritu so ble pa tace po indukcijski črni plošči tako da se je dogajalo prek dneva marsikaj,sreča vode ni odpru:lol1:.Potem sem si zaželu riž z tuno ,sirčkom,gobami in olivnim oljem.Hitro ko sem položu lonec na ploščo je že bil na šanku tako da sem ga vsakih 20 sekun stavu na tla ,ma kaj pomaga ker je maček trmast nisem še mel tako trmaste in ustrajne mačke men je dopi...trenutno jem maček me gleda s praskalnika ko tele v nova vrata hočem reč da je umirjen ampak jaz jem riz brez soli:angryrant1:

 

Ma ta mačkon je nekaj posebnega včeraj sem se spomnil na vodo dal vodo v roki in jo spuščal po njem niti trznu ni kot da je pribit na šank.Glede hrane sem poskusu vsakič ko ga dam s šanka mu dat priboljšek ne pali verjetno se nabunka prek dneva hrane bom poskusu mu dat hrano po predpisih bomo vidli samo kaj ko potem ko mu zmanka v kozici tuli ko nor dokler mu ne dam hrane.

Če bo šlo tako naprej boš moral razmisliti če nebi imel rajši 3 tašč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase naša psička vse več časa preživi na vrtu. Itak je rada zunaj,  mal laja na sosedove mačke, mal "debatira" s sosedi.....Je pa nekam mirna....zato jo včasih mal na skrivaj precekiram....in kaj dela.....tre in žre orehe. Najprej je pobrala vse pod drevesom, pol pa še tiste, ki jih naša suši v gajbicah......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, RobiRoberto said:

Naša Tačka se že kar nekaj časa ni nič oglasila, ker je "starejša upokojenka" :D , in večino dneva le počiva ...   :blush:

IMG_6134.JPG.f32d7533e23a024d32a71a3c449f903f.JPG

kolko ima penzije:hmm:To nisem jaz pisal se je vmešal mačkon 5444444rfde66677777777777777777777šđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđ/8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Spasku pravi:

Pripravi se na dodatne stroške ki lahko kar konkretno narastejo:lol1:v času odraščenja.

čakamo božič ,da vidmo kako ti bo jelko skipu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!