Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

@Mavti Klasično vprašanje, zakaj si jo ostrigel ravno zdaj, ko je zunaj mrzlo? :blush:

Kam z volno?

Moj pokojni nono je izdeloval štramace. Čudovita stvar :)

Se mi pa ne zdita dosti dva koša volne, glede na to, da si jo slekel do kože ?

IMG_20210113_161507.thumb.jpg.eaaa1d0444366b7c0d3fe9ba8e7bb8cd.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Mavti pravi:

Smo  danes mamo ovco malo frizirali pa je rekla daj kup že enkrat električne škarje ,da ne bo tolk cajta trajalo 

A smo lepi ,ane ,ane,....

20210204_153332.jpg

Klasika kamena doba je rekla ovca:whistle:

20210204_153453.jpg

 

Vsaka ti čast za "ročno delo" 

Res se vidi, da je strižena z ročnimi škarjami. Strojne škarje so primernejše, predvsem tam, kjer jo nisi ostrigel. dobro je pobriti po trebuhu, pod repom in okoli vimena. Tam zaradi abrankov lahko pride do vnetij. Glede na slike neostrižene ovce, lahko bi počakal še mesec, dva potem pa jo dobro strojno pobriti. 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kaldu pravi:

 

Ta fina dela moram prepustit očetu, ker kao tastari to znajo najbolje in je že zjutraj postrigel in pobril  pospravil volono itd... itak ima trikrat preveč časa v penzijonu in nekaj mora zmeraj  delat    edino ko ga kaj vprašaš za delo je takoj odgovor, da nima časa:panic:

Vaše napisano besedilo  drži v nulo:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, bajkr88 pravi:

ma tut poiskat ga je problem, ko se skrije med smeti po tleh :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 2. 2021 ob 21:46, 3nity pravi:

@Mavti Klasično vprašanje, zakaj si jo ostrigel ravno zdaj, ko je zunaj mrzlo? :blush:

Kam z volno?

Moj pokojni nono je izdeloval štramace. Čudovita stvar :)

Se mi pa ne zdita dosti dva koša volne, glede na to, da si jo slekel do kože ?

IMG_20210113_161507.thumb.jpg.eaaa1d0444366b7c0d3fe9ba8e7bb8cd.jpg

mašaš ovc:Pe in pse.. 

Ob 5. 2. 2021 ob 16:31, J.a.m.e.s pravi:

a tavelik je mačkon?? vsaj meni zgleda tako ..ker je pogledal za 3 sekunde in ga je zmrazilo ko je uštekal kaj se mu lahko dogodi ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te vaje za ravnotežje pa tudi moja žverca obožuje.

Doberman-bemtiš za križne ampak danes, ko sta na dveh koncih v SLO hidroterapija, laser, UZ, vaje in lastniki, ki se zavedamo pomen tega, sem prepričana, da bo OK. 

Tudi pri nas se ena žverca igra downhill. Čeprav je ravno včeraj prišlo do opaznega izboljšanja. Kdo drug kot Brko, spet zobki, s tem, da bi morala kaka teden prej poklicat za termin. Tako se je 3 dni slinil in je prišlo do vnetja kože, ki je grdo napredovalo in sedaj uboga srota od pritlikavega kunca dobiva 1x-2x dnevno kopel s Plivaseptom na prizadetem mestu, mažem ga večkrat dnevno izmenjaje Bepanthen in Flogocid. Kolegica mu je izdelala mehak ovratnik za zaščito. En dan je bilo treba z brizgo nekaj vode spravit v njegov gobček (dehidriran) in eno dozo Critical care po brizgi v gobček. 12 urni antibiotiki in protibolečinska.

Tukaj je bil še lep...ostalih fotk pa ne bom nalagala. Jih imam, ampak samo, da primerjava stanje izboljšanja.

 

Drug cvergl je bil vesel, da je na terasi sneg odkidan in posušena tla, da se je lahko razgibal. SNeg mu ni všeč.

 

 

SP_20210208_131453.jpg

IMG_20210127_133606.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, kr mej, mam dost tega razbojnika. ? Sej bo šla na steralizacijo, samo me je malo presenetlo, da se je že začela gonit. Zdej pa mi verjetno ne preostane drugega, da jo najprej mine. Do takrat pa čepki v uhe ker tega dretja ne moreš poslušat. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet pomagam v kuhinji

 

20210221_165445_HDR.jpg

Dam kar eno tačko

20210221_170223.thumb.jpg.94d75ee2b3ee452ce929ce20a5bd6a06.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!